Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy dontson ha ugyanugy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dontson ha ugyanugy szereti a gyerekeit mint almai asszonyat? Menjen. Vagy maradjon?

Figyelt kérdés

Egy kolleganom problemajara keresnenk megoldast...


Adott egy 3 gyerekes apuka (mind 3 gyerkoc ovis). A felesegevel a kapcsolatuk mar nem az igazi. Szexualis eletuk nagyon ritka. A ferj ugy erzi megtalalta az igazit egy masik noben, de a neje elott titkolja a kapcsolatukat. Folytonosan szenvednek egymas hianya miatt. A ferj valtott muszakban dolgozik, sofor... kora estetol keso estig dolgozik, heti valtasban. A feleseget elhagyna, de a gyerekeit imadja es nem tudna nelkuluk elni. Viszont ket csaladot eltartani se tudna. Almai szerelmet pedig nem akarja elvesziteni. Mivel a gyerekek meg nagyon kicsik, igy esetleges valas eseten a gyerekek mindenkepp az anyanal maradnanak. A ferj pedig ezt nem tudna elviselni.

Valakinek volna otlete, hogy mit tegyen a ket szerelmes? Hisz eletuk vegeig nem elhetnek igy titokban.


2009. márc. 10. 09:09
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
72%
Előző,ezt nem férfi kérdezte,az ha akar megy,nem érdekli más véleménye."Álmai szerelme"hallottál már ilyent egészséges ember szájából?Komolyan itt fetrengek a röhögéstől a gép elött...
2009. márc. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
74%

jah. Úgy értem a kérdező (nő) kérdezi a kolléganője szerelméről, hogy mit tegyen... hát igen. Látszik kinek fontos. Csak a segítőkész kérdezőnek.

Igaza van az előttem szólónak, a férfi nem kérdezget, hanem ha menni akar, megy. Nem kell rajta agyalni. Ha nem megy, akkor maradni akar.

43/N

2009. márc. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
68%

Gondolom, ez az "álmok asszonya Te vagy. Keress egy férfit, aki valódi, nem pedig álom.

A 3 gyerekessel meg ne törődj! Majd csak elboldogul a későbbiekben is!

2009. márc. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 A kérdező kommentje:

Nem tudom. Talán igazatok van. És a félreértések elkerülése végett, tényleg nem rólam van szó. De mivel a kollegina nem mer véleményt kérni, mert sejti a rekaciot - így én tettem meg helyette.

Az hogy álmai szerelme... elnézést... nem tudom miért lenne ez vicces? Hisz mindenki életében van egy Nagy Ő, akire várunk és vágyunk. Miért lenne akkora baj, ha tényleg így lenne, hogy ő az Álom nő?! De itt nem is ez a lényeg...

Ismerem mindkét felet. Tisztában van a pasi vele, hogy az életét elszúrta. Egy olyan nőt vett feleségül, aki sose becsülte meg őt, sose szerette és állandóan hisztériázik. Mind 3 gyerek a véletlen műve volt. De nem volt szívük elvetetni őket.

Az a legfurcsább, hogy talán kezdenek beletörődni a sorsukba, hogy mégsem lehetnek egymáséi soha. Viszont nagyon rossz nézni és látni, hogy szenvednek egymás nélkül. Képesek egymás szerelmét feláldozni 3 apro termet kedvéért.

A másik, hogy nem forognak a pasi után a nők. Épp, hogy nem egy helyes pasi. A munkája meg olyan amilyen. Ezt vállalta és szereti csinálni. A feleségével meg tényleg nem jönnek ki jól.

Azaz elszomorito, hogy az elkövetkezendő 50-60évet élje le boldogtalanul csak a gyerekeinek szentelve az idejét, pénzét s szeretetét, mert elszurta az életét.

Én a kolleganőm helyében nem mentem volna bele ilyesmibe... semminek se vagyok elrontója.

2009. márc. 10. 13:08
 25/44 anonim ***** válasza:
77%

Te mirol beszelsz? "Csak azert, mert elszurta az eletet, aldozza fel a penzet, idejet, mindenet"...stb. Irod te!

Megis ki csinalta azt a 3 artatlan gyereket? A szomszed, vagy en? Megis kinek kellene az idejet, a penzet felaldoznia a SAJAT kolykeiert? Talan a szomszednak, vagy kinek?

Te gondolom egy egyedulallo no vagy, de orult onzo! Mas lenne a velemenyed, ha te lennel egy 3 gyerekes anyuka, akinek a ferje reggeltol estig dolgozik (is), es kufircol. Mast irnal, nem azt, hogy "elszurta a (szegeny)apuka az eletet." O, hogy oda ne rohanjak!

A kolleganod keressen szingli ffit maganak, ne tegye tonkre masnak az eletet. Es mellesleg gondolkodhat is mielott egy 3 gyerekes ffival szoba all (anyagi, lelki dolgok).

A sofor ur pedig dolgozzon, szanjon idot a csaladjara, es a felesegere is. Meghogy veletlen volt a 3 gyerek! Miert nem vedekezett a sofor ur?

Szoval eszhez kellene terni, felelosen elni, tobb gyereket nem vallalni, megbecsulni ami van, es szeretni a csaladot.

Soforunk pedig a hemperges helyett masodallast vallalhatna, tobbre menne vele!

2009. márc. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
74%

Szia,


"Életem szerelme" kint rohangál tőlem 20percre a világban. Tudom, érzem, mégsem jut eszembe, hogy babócával a szívem alatt elszúrtam volna az életemet, meg feláldoztam az életemet a gyermekemért és az apjáért.


Aki egy nőnek három gyereket össze tudod hozni, az vagy hülye, vagy nagyon szereti a NŐT, GYERMEKEI ANYÁT.

Olyan férfit nem láttam még aki egyik sem volt, és mégis ugyan annak a nőnek három gyereket csinált volna(egyet sem, vagy esetleg tesz az egy besikerült ellen)

Pláne házasságban, mert ma már hiába szerelem, meg minden a bizonytalanság miatt egy, és inkább védekeznek. Szóval az élete szerelme az a gyermeki anya nem pedig a kolleginád.

Ez egy akkora duma, hogy az ég leszakad tőle. Egyszerűen viszket a farka, és friss husika, van miben min vakargatni. Ez annyi.

Javaslom a hölgy keressen magának egy szabad férfit, az apuka meg szedje össze magát és beszélje meg a feleségével, hogy mit és hol rontottak el. Írják össze a hibáikat.


/Párom mondta nem olyan rég, hogy előfordulnak fiziológia szükségletek, amik felmerülhetnek, ilyen a friss husika is. (ha megcsalna idővel, megbocsájtok neki, de Manókámnak nem lesz tesója, ha addig nem jön össze, mert letépem neki)/

2009. márc. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
75%

Hát ha az én párom csalna meg én nemcsak állandóan hisztériáznék,hanem csomót kötöttem volna rá neki!

Véletlenül nem lehet gyereket csinálni,pláne 3-4 év alatt.

Hát igen aláírom,nem könnyű 3 gyereket eltartani,nevelni.Sokkal könnyebb hancúrozni egy nővel,közben meg nem nyafog egy kölök se a fülébe...Jellemes egy ember lehet.Szerintem rendesen félreismerted a kollégát.Csajozás helyett ajánld neki a vidámpark,állatkert stb...persze a gyerekeivel!

Hihetetlen milyen szuper apa,annyira imádja a gyerekeit,hogy inkább nőzik,minthogy velük legyen!Te meg eléggé naív vagy ,ha beeszed ezt a dumát!

Azt meg ne felejsd el ,a gyerekeit akkor is el kell tartania,ha elhagyja a feleségét!

2009. márc. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
55%
Hát én nem értek egyet a többiekkel. Azért mert valakinek van gyereke, nem jelenti azt, hogy egész hátralévő életében a családjával kell élnie. Egy gyerekről úgy is lehet gondoskodni ha elválnak a szülei. Én nem tudnám elképzelni, hogy a férjem, csak a gyerekünk miatt maradjon velem. Én szeretem nőnek érezni magam, és szeretem magam körül a nyugit a harmóniát és meglátásom szerint egy hyerek is így boldog. Ha az egyik fél félrekacsingat egy kapcsolatból, annak a házasságnak valami baja van, amit nem lehet csak és kizárólag az egyik fél nyakába varrni. Persze le kell ülni és megbeszélni a problémákat, hogy a CSALÁD miatt rendbeszedjük a dolgainkat. De ha már érzelmi alapon eltávolodtunk a másiktól ott nincs mit tenni. Ha "kiszeretett" a feleségéből és bele van zúgva egy másik nőbe nem hiszem, hogy egy beszélgetés után "visszaszeretne" a nejébe. Szerintem egy kapcsolat alapja az érzelem. Ha már csak szeretetet érzünk a másik iránk és a szívünk másé, megette az egészet a fene. A gyerek egy hűvös, rideg családot fog érezni maga körül, ahol nincsenek ölelések, puszik, összebújások. És azért egy kisgyerek sem hülye. Aki el akar menni, azt hagyni kell. Én nem hagynám, hogy a férjem kötelességből maradjon mellettem. Ha mást szeret, menjen, attól a gyerekét még imádhatja és gondoskodhat róla. Lehet lepontozni!
2009. márc. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
50%
Nyitott házasság? Veszekedések, hisztéria nélkül. Ja igen, de persze akkor nem lehet egy negyedik gyerek egy másik nőtől.
2009. márc. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim válasza:
87%
Szinte minden válaszoló azonnal megtudná ölni a pasit egy kanál vízben. De azt, hogy igazán mi történik az ő mindennapjaikban azt senki nem tudja, csak a kérdező. Ahogy látom főleg nők írnak válaszokat és azt is pontosan értem, hogy mi az indíttatásuk. Nekem is az a véleményem, hogy a család a legfontosabb! Pedig pasi vagyok én is. Nekem az a véleményem, hogy egy életet leélni valakivel, akit nem szeretünk az nagyon nem jó. Viszont a gyerekek érdekében valamiféle megoldást azért kellene találniuk. Nekik! Le kell ülniük (férj feleség) és nagyon nehéz elkezdeni, de beszélgetmiük kell erröl a dologról. Tapasztalatból tudom, hogy a feleségeknek (tisztelet a kivétnek) nagyon is okos gondolataik vannak. Én úgy érzem, hogy manapság nem lehet véletlenül terhesnek lenni (korszerű az orvostudomány eléggé), tehát valami valószínüleg sántít. De a legfontosabb az, hogy csak ők tudnak megoldást találni. Én pasi szemmel azt mondom, hogy lehet a sofőrünk élete nem fenékig tejfel, de a szövege az olyan, mint bármelyik ürgéjé. Viszont a kérdező szerint nem jó az életük. Tehát hajrá! Ha elég bátor volt egy új csajhoz, akkor beszélni is bátor kell, hogy legyen a nejével! Csak okosan, mert nem magukról kell beszélniük, hanem a kicsik jövőjéről. Ki kell találniuk, hogy mi a legkevésbé fájó megoldás a gyerekek jövőjét szemelőtt tartva. Igazán nehéz kérdés. Sok sikert a megoldáshoz!
2009. márc. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!