Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A gyereket hetente többször...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyereket hetente többször akarja látni, de pénzéhesnek tart. Nem értem, mért?

Figyelt kérdés

3hónapos a pici,apával szétmentünk, engedem hogy hetente többször lássa, és szóltam hogyha elviselem heti többször akkor legalább pelust hozhatna neki meg pár ruhát.

Erre közölte hogy egy pénzéhes qrva vagyok....

ft ot sem ad a gyereknek, nem is kell pénz, csak alap dolgoka ehetne néha


2011. ápr. 14. 19:36
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
17%

Már miért nem lehetne étterembe vinni kisgyerekeket???

Akit ez zavar az menjen máshova. A normálisabb helyeken még etetôszékeket is tartanak a gyermekes családok részére.

Simán elküldöm valahova akit zavarnak a "jólnevelt" gyermekeim.

2011. ápr. 15. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
78%

De jó, hogy apa azt gondolja a pici baba levegőből és, nem fizet egy forintot sem, ti mégis az anyának estek neki!

Egyrészt nem az a kérdés, miért romlott meg a kapcsolat, másrészt nem nagy elvárás egy csomag pelenka, meg néhány ruha!

Amúgy az meg, hogy felhánytorgatjátok, hogy miért nem hurcolta magával a pár hónapos babát különböző programokra egyenesen nevetséges! Azért nem, mert a babának nem arra van szüksége! Ezt minden szülőnek el kell fogadnia, akkor is, ha viszket a segge, mert bulizhatnéka van! Egy ilyen korú babának nyugalomra, rendszerességre, sok törődésre van szüksége, nem arra, hogy egy étteremben posztoljon anyuci, apuci mellett. Főleg nem akkor, amikor járvány van. Basszus, hova tartunk? Ilyen kis babánál legyen már természetes, hogy az Ő igényei az elsődlegesek! Aki gyereket vállal, az azt is vállalja, hogy bizony a saját igényeit egy időre át kell rangsorolnia, és nem csak az anyának, az apának is! Nem nagy áldozat, elég hamar eljön az az idő, amikor már lehet jönni-menni, nyaralni a babával, de nem az első pár hónap!

2011. ápr. 15. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 A kérdező kommentje:
igen, jó volt a kapcsolatunk, de megcsalt és azért mentünk szét hogy a megcsalás miatt a gyerek ne az ordibálást hallgassa
2011. ápr. 15. 08:00
 44/49 A kérdező kommentje:
köszönöm a normális válaszokat, de leírom még egyszer, a pici kiszáradt, besárgult, nagyon visszaesett a súlya! nem vittem nagy társaságba, mert igenis féltem a gyerekemet+a gyerekorvos is mondta hogy gyenge az immunrendszere, ne menjünk csak ahová ,muszáj, nekem az étterem nem tartozik muszáj kategóriába
2011. ápr. 15. 08:06
 45/49 anonim ***** válasza:
95%

Komolyan nem értem az embereket!!!!!!!


Mit keresne egy pár hetes csecsemő egy étterembe???? Jó hogy nem szülés után egyből buliba küldenétek az anyukát a bébivel együtt, hogy nehogy apuka félrekúrjon, mert a párja elhanyagolja! Ilyenkor egy normális család otthon van, próbálják megszokni egymás társaságát, az új helyzetet és nem a csavargáson jár az eszük.


Kérdező! Ahogy a többiek is írták, bíróság és kérni a gyerektartást. Az jár a picinek!


Szomorú, hogy egy csomag pelust is sajnál tőle a volt párod. :(


Írásod alapján elég határozott és magabiztos nőnek tűnsz. Jó babázást!!

2011. ápr. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
91%

Komolyan mondon egyes válaszolók,itt már a szülőszobán elvárnák h a nő elégítse ki a párja szexuális igényeit,mert,akkor nem megy félre,és nem a Nő hibája...

Kérdező,menj bírőságra,légy határozott,viselkedj anyatigrisként , a gyermeked érdeke h apuka fizessen!

Jól tetted,h nem mentél a gyerekkel étterembe ide-oda--egy besárgult gyereknek nem ott a helye,egy ilyen akció után lehet még a kórházba is kerültettek volna.

2011. ápr. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 vincennes ***** válasza:

Idetlennek tartom azt a velemenyt, aki azt mondja, hogy a munkanelkuli penzere hajtottal.... azert kersz most tole pelenkara penzt... no mindegy.


Figyelj

ha nincs munkahelye, es nem tud fizetni, AZ ALLAM MEGELOLEGZI NEKED A GYEREKTARTAST. Ha jol tudom, 15 ezer forint korul van havonta, de nem vagyok biztos benne.

A lenyeg, hogy te kapsz penzt, 6 honapra visszamenoleg, a tobbi az o gondja. (ha akarja, ha nem)


A lenyeg: MENJEL BE A HOZZAD LEGKOZELEBB ESO BIROSAGRA, es kerdezd meg, hogy mi ennek a modja pontosan.

Nem hinnem, hogy olyan jo helyzetben vagy anyagilag, hogy ennyi penzt kidobjal az ablakon...

2011. ápr. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim válasza:

Szia!

Mivel nem vagytok házasok, ezért a bíróságon akár mondhatja azt, hogy nem is az övé a pici. Vagy aláíratsz vele egy nyilatkozatot, amiben elismeri hogy az övé a gyerek, vagy kérsz egy apasági vizsgálatot. Ez persze necces, mert az apa hozzájárulása is kelleni fog a teszt elvégzéséhez.

Ha a drága apukának volt annyi esze, hogy megcsal igenis vállalja a következményeket. Ha együtt maradtok, valószínűleg ugyanúgy fizetne a pelusért és a többiért, talán még többet is.

Nem riogatni akarlak, de mi van akkor ha a pici megbetegszik? Orvosi kezelés gyógyszerezés nem támogatott vizsgálatok? Ezt az amúgy is szűkös költségvetésből hogyan oldod meg ha már az elején nem támogat? Nem kell nagy cécó, elég ha elteszed a blokkokat a pelenkáról tápszerekről és az orra alá dugod, és felhívni a figyelmét hogy ez a költség később csak nőni fog: pl. ruhák tankönyvek iskoláztatás. Ha munkanélküli akkor, ha 6 hónap után sem fizet be tudsz adni keresetet a bíróságon, egyrészt utánanéznek annak hogy dolgozik-e, és levonják tőle, vagy az állam megelőlegezi.

2013. okt. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim válasza:
Boci most látom hogy két éves a sztori, mi lett azóta? Előző vagyok.
2013. okt. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!