Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A gyereket hetente többször...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyereket hetente többször akarja látni, de pénzéhesnek tart. Nem értem, mért?

Figyelt kérdés

3hónapos a pici,apával szétmentünk, engedem hogy hetente többször lássa, és szóltam hogyha elviselem heti többször akkor legalább pelust hozhatna neki meg pár ruhát.

Erre közölte hogy egy pénzéhes qrva vagyok....

ft ot sem ad a gyereknek, nem is kell pénz, csak alap dolgoka ehetne néha


2011. ápr. 14. 19:36
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
92%
A gyerektartás a gyerek szükségleteire kell, Te nem mondhatsz le róla. Bírósággal kell elintézni hivatalosan. Ha nem dolgozik, lehet kérni az állam általi megelőlegezést, azt majd utólag behajtják az apán.
2011. ápr. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
86%
előző vaok győzd meg h hozol számlát ha ad pénzt h te azt tényleg a gyerekre költöd.
2011. ápr. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
90%
bíróság->gyerektartás, amit akkor is köteles fizetni, ha nincs munkahelye és 10.000 Ft-ot mindenképpen!
2011. ápr. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
80%

Érdemes bíróságra menni,mert az nem ok,hogy felmondott és nincs munkahelye..Az én volt férjem mielőtt elváltunk szándékosan felmondott,mert abban a hiszemben volt,hogyha nincs állása akkor nem kell semmit sem fizetnie.Tévedett.A bíró a következőt szabta ki függetlenül attól,hogy van-e állása vagy nincs.

1 gyerekre az apa fizetésének 20%- a VAGY a mindenkori minimálbér 20%-a. A bírót nem érdekli,hogy az apa munkanélküli.A gyerek nem nélkülözhet,és a felelősség nem csak az anyukának van..

AZ én exférjem bár nem volt munkahelye minden hónapban becsületesen kifizette a minimálbér 20%át..

Szóval érdemes bírósághoz fordulnod..

2011. ápr. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
77%
előző vagyok. Anno nekem azt mondta a bíró, hogy akkor is köteles fizetni a gyerektartást ha nincs fedél a feje felett vagy nem dolgozik!
2011. ápr. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
43%
Na előző hozzászoló a legtöbb férfi ezért nem akar gyereket...
2011. ápr. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
61%
Tapasztalatom szerint a férfiak többsége akar gyereket, de azt talán mindkét félnek jobban meg kéne gondolni,hogy kivel is akarja ezt. mert, hogy a szakítás után így beszéljen velem.... elgondolkodnék, hogy nem voltam-e meggondolatlan,amikor ezt az embert választottam a gyerekem apjának.
2011. ápr. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 A kérdező kommentje:

NEM PÉNZT KÉRTEM(direkt azért hogy ne mondja hogy magamra költöm) pelust ill, babaruhát kértem tőle..Pénzt soha egy ft-ot sem!!!

Azért mentünk szét, mert megcsalt.Egyértelmű hogy nem maradtam vele

2011. ápr. 14. 20:08
 19/49 anonim ***** válasza:
70%

Ő is akarta ezt a babát,vagy csak te? Egy rosszul működő kapcsolatban nem lett volna szabad gyereket vállalni!

Ha megítélik is a tartásdíjat,az nem lesz elég szinte semmire. Miből akarod felnevelni a picit?

2011. ápr. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 A kérdező kommentje:

Mindketten akartuk,terhességem alatt nagyon jó volt a kapcsolatunk, és előtte is...

Közös döntés volt a baba.

Egyenlőre elbírom tartani,(csak szűkösen) aztán 1,5-2évesen megy bölcsibe a kisfiam, én meg vissza dolgozni

2011. ápr. 14. 20:12
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!