Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A gyereket hetente többször...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyereket hetente többször akarja látni, de pénzéhesnek tart. Nem értem, mért?

Figyelt kérdés

3hónapos a pici,apával szétmentünk, engedem hogy hetente többször lássa, és szóltam hogyha elviselem heti többször akkor legalább pelust hozhatna neki meg pár ruhát.

Erre közölte hogy egy pénzéhes qrva vagyok....

ft ot sem ad a gyereknek, nem is kell pénz, csak alap dolgoka ehetne néha


2011. ápr. 14. 19:36
1 2 3 4 5
 31/49 anonim válasza:
NNa itt a legtöbb válaszolónak nincs gyermeke! Három hónapos picit étterembe vinni.... :) Egy ilyen korú picinek még be kell szoknia a családba a legfontosabb az állanóság a napi rendszer az életében. Mellesleg miért gondoljátok h az újdonsült anyuka máris toppon van? Miért is kéne? Ha a baba nagyobb lesz fokozatosan "összemelegednek" újból a szülők. Első a baba és bizony az anyuka, rettentő megterhelő ez az idő mindkét félnek türelemmel,szeretettel átvészelhető. Én a második babámmal vagyok itthon aki most lesz két éves és csak most kezdek felszabadulni úgy igazán... apa bizony kicsit elhagyatott volt ezidáig. Mégis átvészeljük(tük)a kezdeti nehézségeket. A pénz jár nehagyd magad! Okos légy mert itt sokminden eldőlhet. Sok sikert, kitartást és jó egészséget kívánok neked és a babának!
2011. ápr. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
90%
Előző tudod hány anyuka rángatja magával a karon ülős szopós csecsemőjét,neveletlen gyerekét rendezvényre koncertre,hangversenyre,étterembe és még meg sértődnek ha valaki megjegyzést tesz hogy a hangversenyt hallgatná nem a csecsemő vinnyogását...
2011. ápr. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:

Mindenképpen érdemes bíróságra menni, már csak azért is, mert amíg nincs ítélet, hivatalosan nincs is nálad elhelyezve a gyerek. Úgy tiszta, ha ki van mondva, le van írva, hogy kinek mik a jogai és kötelezettségei. Gondolj csak bele, amíg ez nincs rendezve, addig egy egyszerű mandulaműtétről sem dönthetsz egyedül, kell hozzá az apa beleegyezése is, és meglehet, hogy amikor szükség lenne rá, épp nincs elérhető távolságban.


Amúgy a kedves apukának elmagyarázhatnád, hogy a gyes nem azt jelenti, hogy abból kell fedezni minden kiadást, ami a gyereket érinti, az csak egy TÁMOGATÁS, kiegészítés.

2011. ápr. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim válasza:
Kedves 20:36-os válaszoló! Nem vagyunk egyformák:)
2011. ápr. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim válasza:
bocsi 21:36-os
2011. ápr. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:

hát én nemazt írtam h hangversengyre menjenek a gyerekkel hanem logikusan olyan helyre ahol nemzavarják a többi embert a gyerekkel. ezért írtam az éttermet ,de még sok más hely van ezen kívül ,de mindegy.


én szivesen látom azokat akik a gyerekkel jöttek el bárhová. nemtudom miért ,de nagyon aranyosak egésznap elbámulom őket.


am meg a kérdezőnek mondom h illogikátlan volt a madárinfluenza miatt otthon tartani a gyereket. egyrészt nemvolt komoly fertőzésveszély másrészt meg gondold végig ha soha nemlép ki a házból annak sok értelme nincsen és sok más fertőzés, betegség a madárinfluenza elött is megvolt ami sokkal több halálos áldozattal járt.


ez csak biznisz volt mert megcsinálták a sok oltóanyagot aztán mégis el kell adni.


én egyedül mama2őröl tudok aki részben ismert volt. szegény szívbeteg srác soha nemmozdult ki otthonról. szívbetegsége mellet jónéhány egyéb egészségügyi problémája is volt. megkapta a védőoltást egésznap otthon volt mégis madárinfluenzába halt bele. nem lehet egy életen keresztül ezt csinálni. akk a madárinfluenza miatt nemviszed ki a napsütésre most meg fogadjunk a sugárfertőzés miatt nem.

2011. ápr. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
A H1N1 nem madárinfluenza, hanem sertésinfluenza, utolsó. Amire te gondolsz, az a H5N1, és az évekkel korábban volt.
2011. ápr. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
Hát étterembe is zavaró a három hónapos baba,nem oda való, engem még a két három éves neveletlenek is zavarnak,persze az ilyeneknek a szüleik is kőbunkók legtöbbször.A gyerek úgy viselkedik ahogy a szülőtől látja,vagy ahogy szülő engedi neki.
2011. ápr. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
22.48as bocsánat igazad van. most hogy mondod beugrott csakhogy én a kérdezőtől a betegség elnevézését és az volt pontatlan.
2011. ápr. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
91%
Isten ments, hogy játsszam a nyelvtannácit, de az illogikátlan azt jelenti, hogy logikus. Vagy illogikus vagy logikátlan, de az illogikátlan kettős tagadás.
2011. ápr. 15. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!