Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A gyereket hetente többször...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyereket hetente többször akarja látni, de pénzéhesnek tart. Nem értem, mért?

Figyelt kérdés

3hónapos a pici,apával szétmentünk, engedem hogy hetente többször lássa, és szóltam hogyha elviselem heti többször akkor legalább pelust hozhatna neki meg pár ruhát.

Erre közölte hogy egy pénzéhes qrva vagyok....

ft ot sem ad a gyereknek, nem is kell pénz, csak alap dolgoka ehetne néha


2011. ápr. 14. 19:36
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
6%
Ha a gyerek érdekéről van szó, a megcsalást meg kellett volna bocsátani! Lehet,hogy azért csalt meg,mert te csak a gyerekkel foglalkozol,mai szokás szerint,a pároddal pedig nem. Hozzátok rendbe a kapcsolatotokat inkább.
2011. ápr. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
66%
Már megint nekiestetek a gyermekét egyedül nevelő anyukának. Nem szégyellitek magatokat? De most komolyan. A pasi megcsalja a nőt, elhagyja a gyermekét, egy fillért nem fizet. De a nő a hibás, nem? Szánalmas.
2011. ápr. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
19%

"Mindketten akartuk,terhességem alatt nagyon jó volt a kapcsolatunk, és előtte is..."


ha annyira jó volt akk mégis hogy tudott annyira megromlani 3 hónap alatt h megcsaljon?

2011. ápr. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
93%

Marhára nem értem, hogy ha a gyerek van, akkor miért kéne a megcsalást megbocsátani. Akkor szabad?

ha valaki megbocsát, szive joga. Ha nem,az is. de nehogy már a gyerek legyen az ok. azt a kapcsolatot már dobhatod a szemétbe.

Szakított, joga van hozzá. a gyereknek viszont joga van a gyerektartásra.

én vagyok az első aki kiakad, ha nők irreális összeget kérnek és harcolnak minden fillérért,amit aztán nem a gyerekre költenek.

De mint apának nem csak jogai hanem kötelességei is vannak. tessék szépen vállalni mindkettőt

2011. ápr. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 A kérdező kommentje:

Nem bocsájtom meg!!!!

Mért kéne??Foglalkoztam vele is nem csak a gyerekkel, csak csak ide-oda nem jártunk el!Babát tudtam volna kire hagyni de nem akartam, 2-3hós babának anyja mellett a helye!

HA ennyire érdekel a történet leírom: összekaptunk picit, egy kis apróságon, erre elment bulizni, leitta magát, másnap hallottam hogy egy nővel volt NEm tudnám megbocsájtani semmi kép. Most akkor ha gyerek van egy párkapcsolatba mindkét fél mehet félre?mert van egy gyerek és meg kell bocsájtani?

2011. ápr. 14. 20:33
 26/49 anonim ***** válasza:
3%

miért nem lehetett volna magatokkal vinni babát is?teszemazt egy étterembe? akk is mellette lettél volna. tényleg az van amit korábban írtak elhanyagoltad őt. másik meg jó kis apróság lehetett amiért elment inni. sztem már nem jókedvében ment el inni hanem mert már nembírta tovább.


gyereket sajnálom igazán. neked sincs sok pénzed mellette férjed munkanálküli. a gyerek egésznapos orditozásokban fog felnőni. szüleim is elváltak viszont egy lakásban élnek. emlékszem sosem tudtam rávenni őket h ne a folyóson ordítozzanak.

2011. ápr. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek nem étterembe való,főleg nem egy csecsemő,nem kell gurcibálni csak ma divat lett rendezvényre üvöltő kölyköket vinni,mert a szülők nem bírnka a valagukon megülni,ha a szülők menni akarnak nem kellett volna még gyerek.Meg ha egy kis veszekedés után rögtön más nővel volt a pasi,nem hinném hogy olyan jó lett volna ez a kapcsolat...
2011. ápr. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 A kérdező kommentje:

Bocsi de a vírus(h1n1) közepén nem vittem sehová,nehogy elkapja!Doki javasolta mert visszaesett nagyon a súlya.

Nem hanyagoltam el!1,5hónaposan már mentünk erre arra, kajálni, vásárolni stb.,

2011. ápr. 14. 20:52
 29/49 A kérdező kommentje:
Direkt azért mentünk szét, hogy a gyerek ne az ordibálást hallgassa.Hanem nyugodt, szép gyerekkora legyen!
2011. ápr. 14. 20:53
 30/49 anonim ***** válasza:
17%

Direkt azért mentünk szét, hogy a gyerek ne az ordibálást hallgassa.

Kicsit ellentmondásos vagy,előbb azt írod,hogy jó volt a kapcsolat,de a gyerek miatt szét mentek hogy ne ordításba éljen,hogy is van ez?

2011. ápr. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!