Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Túl lehet élni azt, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl lehet élni azt, hogy a férjem megcsalt?

Figyelt kérdés
ma kiderult hogy a ferjem a tegnap ejjel le akart fekudni valami lannyal 20-22ev koruli!de a lany meggondolta magat,es vegul nem fekudtek le!!nekem a ferjem ezt vallota,es megeskedtem az edesanya emlekere hogy igazat mondjon!!!belol azt erzem hogy valami a szivemet marja es faj az egesz melkhasam!!!!!!ilyen fajdalmat meg soha nem ereztem!elkezdett nekem konyorogni meg sirni hogy ez volt az elso alkalom,es hogy csak a haverok hatasan volt,mert azt el felejtettem irni hogy valami bulin volt,amit persze en nem tudtam mert nekem hazudott,azt mondta hogy az autopajarol vontat haza egy defektes baratjat!!!persze mindvegig ki volt kapcsolva a telefonja!!azota megbocsatottam neki,es adtam neki meg egy eselyt,de a szivem csak ugy faj hogy meg akart volta csalni,de o szerint mer a lany meggondolta magat!!elfog mulni ez a fajdalom valaha??
2011. febr. 17. 21:54
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Hát igen, sajnos ez szívfájdalommal jár, de ne félj sírni, az hasznos dolog, a lelkednek most szüksége van a sírásra, mert megnyugtat! :)

Még holnap sem késő azt mondani, hogy át kell gondolnod. Jót fog tenni, ha kicsit eltávolodsz most tőle és relaxálsz. :) Utána mindenképp jobb lesz minden!

2011. febr. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
54%
Egyenlőre ne bocsáss meg neki, aztán kb 2hónap mulva blöffölj neki hogy ne haragudjon de annyira készvoltál idegileg hogy megcsaltad, kicsit vigasztalódtál. Persze ez ne történjen meg, ne sülyedj az ő szintjére. De legalább átérzi azt amit most te érzel. Ha ö elnézi neked az állitólagos félrelépésed akkor nyugodtan adj esélyt neki. Engem a feleségem csalt meg, a mai napig kész vagyok tőle, és soha nem fogom túltenni magam rajta. De mikor beadtam neki hogy van valakim HÁT LÁTNI KELLETT VOLNA AZ ARCÁT.
2011. febr. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
hülyén hangzik de én megtiltanám neki hogy a haverjaival elmenjen otthonról..CSAKIS KIZÁRÓLAG AKKOR ha én is mehetek:) mindezt megmagyaráznám azzal hogy "amit akart tenni" előbb utóbb visszajön a bizalom, és ha szeret beleegyezik,mert meg akar tartani. Nálunk bevált bár engem megcsalt...igaz akkor még csak két hete voltunk együtt... rég volt,de már megbocsátottam,és áldom a napot hogy engem választott a volt nője helyett:)
2011. febr. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem az egészbe, hogy ha egyszer ott volt az alkalom, miért nem dugta meg a csajt, és ha már nem is dugta meg, akkor minek járt a pofája? Szal béna is meg hülye is. Ez a véleményem.
2011. febr. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Ne bocsáss meg neki. Vesd meg, de együtt maradhattok azért. Tegyél azért, hogy csinosnak lásson, és megvesszen egy kis dugásért.
2011. febr. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!