Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Túl lehet élni azt, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl lehet élni azt, hogy a férjem megcsalt?

Figyelt kérdés
ma kiderult hogy a ferjem a tegnap ejjel le akart fekudni valami lannyal 20-22ev koruli!de a lany meggondolta magat,es vegul nem fekudtek le!!nekem a ferjem ezt vallota,es megeskedtem az edesanya emlekere hogy igazat mondjon!!!belol azt erzem hogy valami a szivemet marja es faj az egesz melkhasam!!!!!!ilyen fajdalmat meg soha nem ereztem!elkezdett nekem konyorogni meg sirni hogy ez volt az elso alkalom,es hogy csak a haverok hatasan volt,mert azt el felejtettem irni hogy valami bulin volt,amit persze en nem tudtam mert nekem hazudott,azt mondta hogy az autopajarol vontat haza egy defektes baratjat!!!persze mindvegig ki volt kapcsolva a telefonja!!azota megbocsatottam neki,es adtam neki meg egy eselyt,de a szivem csak ugy faj hogy meg akart volta csalni,de o szerint mer a lany meggondolta magat!!elfog mulni ez a fajdalom valaha??
2011. febr. 17. 21:54
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
tudom hogy semmire nem megyek vele,de csak ugy jon belolem
2011. febr. 17. 22:08
 12/35 anonim ***** válasza:
52%

Én is erdélyi vagyok, és ezen kívül én tényleg tudom, hogy miről beszélsz, mert már átmentem egyszer ugyanezen, ráadásul a volt pasim tényleg megcsalt, rajtakaptam őket csókolózni, én terhes voltam és pár hét múlva elvetéltem az eset után...

De igazán KÖSZÖNÖM A LEPONTOZÁST, KRETÉNEK!!!


Ja első voltam.

2011. febr. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
jesszusom......hat nem semmi gondolom sok idobe telt mig elfelejtetted?
2011. febr. 17. 22:13
 14/35 anonim ***** válasza:
30%

Ha minden nő meghalna, akinek a pasija megcsalta, vagy meg akarta csalni, kihalna az emberiség. Nagyon igaz az a mondás, hogy föláll a f@sz, megáll az ész. Egyébként ezt neked is tudnod kell. Mert így mentél férjhez is. Egy kis előleggel, meg egy kis hitegetéssel.

Nézz magadba! Csinos vagyok még? Vagy elhíztam, és lompos vagyok? Rendben van a házas életem? Mert aki otthon rendesen kap enni, az nem fog mindenhonnan ételt elfogadni.

2011. febr. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
sajnos nem őrajta múlt, h megcsalt-e, hanem a lányon. így ez semmin sem változtat. de legalább bevallotta. el kell döntened, hogy megbocsátasz-e, és ahogy itt valaki írta, ha az ember megbocsát, nincs helye ilyen téren több szemmrehányásanak, akkor sem, ha eszedbe jut, vagy ha máson veszekedtek. akkor sem szabad a fejéhez vágni. az, hogy meg tudsz-e benne ezek után bízni, az később derül ki. és mennyire próbálja helyrehozni az önbizalmadat? legalább kapar??? mert az lenne a minimum. szerintem beszéljétek át szépen, mi vezetett idáig. mondd el neki, h szereted, és nagyon fáj amit tett. mondj el mindent amit érzel, és ő is mondja el, mi a probléma, hogy fajulhatott ez idáig. azt, h megboszátasz-e, majd meglátod. nem lehet így megmondani. először le kell higgadnod. ez biztos eltart 1-2 hétig. ha van ott barátnőd, vagy bárki, tölts vele sok időt. kicsit szakadj ki a hétköznapokból és a házasságodból. sokkal jobban tudsz akkor hidegfejjel gondolkodni.
2011. febr. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
hidd el hogy rendben volt minden,soha nem lehetett panasza ram,mindig rendes haziasszony voltam meg vagyok,a sexel is minden rendben volt!! tudom hogy hujeseg de magamat hibaztatom,csak nem tudom hogy miert....
2011. febr. 17. 22:15
 17/35 anonim ***** válasza:

22:10 vagyok

sokszor eszembe jut még, de leginkább a babám elvesztése fáj nagyon lelkileg, mert pasik vannak még a világon, de a baba vér volt a véremből, úgy érzem, hogy elveszett egy részem... Ezen kívül jó vagyok, lefoglalom magam, szerencsére nagyszerű családom és barátaim vannak, akik mindenben támogatnak, így jobban érzem magam.

Jelenleg azon vagyok, hogy nyitottá váljak egy új kapcsolatra, mert mindezek ellenére hiszem, hogy igenis vannak még normális férfiak, csak épp az exem volt egy seejt!

2011. febr. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:

jól*

selejt*

2011. febr. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
eletemben egyszer lattam sirni tavaly amikor meghalt az edesanya,mindig olyan bezart tipus volt aki nem mutatta ha fajt neki valami,de ma ugy sirt mint egy gyerek,foleg amikor latta hogy rosszul voltam, leterdepelt es ugy konyorgott hogy bocsassak meg neki,en meg megbocsatottam,de most hogy magamba vagyok elkepzelem hogy csokoloztak,mar ha volt ilyen...es beleborzadok!
2011. febr. 17. 22:19
 20/35 A kérdező kommentje:
nem probalta helyre hozni az egeszet?nem kert bocsanatot vagy ilyesmi?
2011. febr. 17. 22:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!