Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Túl lehet élni azt, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl lehet élni azt, hogy a férjem megcsalt?

Figyelt kérdés
ma kiderult hogy a ferjem a tegnap ejjel le akart fekudni valami lannyal 20-22ev koruli!de a lany meggondolta magat,es vegul nem fekudtek le!!nekem a ferjem ezt vallota,es megeskedtem az edesanya emlekere hogy igazat mondjon!!!belol azt erzem hogy valami a szivemet marja es faj az egesz melkhasam!!!!!!ilyen fajdalmat meg soha nem ereztem!elkezdett nekem konyorogni meg sirni hogy ez volt az elso alkalom,es hogy csak a haverok hatasan volt,mert azt el felejtettem irni hogy valami bulin volt,amit persze en nem tudtam mert nekem hazudott,azt mondta hogy az autopajarol vontat haza egy defektes baratjat!!!persze mindvegig ki volt kapcsolva a telefonja!!azota megbocsatottam neki,es adtam neki meg egy eselyt,de a szivem csak ugy faj hogy meg akart volta csalni,de o szerint mer a lany meggondolta magat!!elfog mulni ez a fajdalom valaha??
2011. febr. 17. 21:54
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
80%

Túl, el. Nehogy már te haldokoljál, mert ő volt genya, az az ő dolga lenne most :-D

Fel a fejjel, és döntsd el hogyan tovább igaziból!

Nem biztos, hogy be is tudod tartani a tiszta lappal újra esélyt amit te adtál. Ha továbbra is fáj, vagy nem bírod megbocsátani, érdemes más megoldáson gondolkodni.

És nem minden férfi csaló, az olyan jótanácsokat ne fogadd el!

2011. febr. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
49%

A fájdalom el fog múlni (vagy legalábbis csökken), de a gyanakvás soha! Soha nem fogsz ezentúl megbízni benne és ez felemészti a kapcsolatotokat, még ha meg is próbálnátok most helyretenni... Tapasztalatból mondom, sajnos...

Szerintem lapát. Sajnálom, de TE ennél sokkal jobbat érdemelsz! Rettentő nehéz lesz újra helyrejönnöd lelkileg, mert nem egyszerű, de sikerülni fog! Légy erős!

2011. febr. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
56%
túl fogod élni,de egy kicsit az írásra figyelj oda könyörgöm! majdnem belehaltam mire elolvastam :)
2011. febr. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
96%

szia sajnálom ami veled történt

azt ajánlom válj el minél hamarabb mert ha meg akart/meg csalt (ki tudja) úgy is meg fog (még).

És elhiszem, hogy szereted de ő téged nem, akármit mond dobd ki! Rossz érzés lesz egy darabig de majd találsz oylat aki szeret

2011. febr. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

Belehalni ostobaság lenne!


Fáj, ez természetes. Majd csendesülni fog, és ha szereted, meg ő is téged, akkor talán idővel el is felejted.


Hiba: felemlegetni időről-időre. Ha megbocsátottál, akkor ezt ne tedd!

2011. febr. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
tudom de en kulfoldrol irok,es azert ilyen!! jon hogy belehaljak a fajdalomba!!!olyan rossz!!!!! es mar nem tudom hogy ha meg fogok benne bizni valaha
2011. febr. 17. 22:03
 7/35 A kérdező kommentje:
itt orditok a falydalomtol mert magamba vagyok
2011. febr. 17. 22:03
 8/35 A kérdező kommentje:
es nincs senki melletem,mert a ferjem dolgozik,amikor bevallota rosszul lettem,es most mar megint elkapott ez az egesz kiborulas,csak azt kerdem magamtol hogy hol hibaztam......de sehol
2011. febr. 17. 22:05
 9/35 anonim ***** válasza:
71%
Állati rossz érzés, de ne hisztizz, mert ezzel semmire sem mész!!!
2011. febr. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
71%
Nem te vagy az első, akit megcsaltak és nem is az utolsó... Tudom, ez most nem vigasztal, de akkor is igaz.
2011. febr. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!