Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Túl lehet élni azt, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl lehet élni azt, hogy a férjem megcsalt?

Figyelt kérdés
ma kiderult hogy a ferjem a tegnap ejjel le akart fekudni valami lannyal 20-22ev koruli!de a lany meggondolta magat,es vegul nem fekudtek le!!nekem a ferjem ezt vallota,es megeskedtem az edesanya emlekere hogy igazat mondjon!!!belol azt erzem hogy valami a szivemet marja es faj az egesz melkhasam!!!!!!ilyen fajdalmat meg soha nem ereztem!elkezdett nekem konyorogni meg sirni hogy ez volt az elso alkalom,es hogy csak a haverok hatasan volt,mert azt el felejtettem irni hogy valami bulin volt,amit persze en nem tudtam mert nekem hazudott,azt mondta hogy az autopajarol vontat haza egy defektes baratjat!!!persze mindvegig ki volt kapcsolva a telefonja!!azota megbocsatottam neki,es adtam neki meg egy eselyt,de a szivem csak ugy faj hogy meg akart volta csalni,de o szerint mer a lany meggondolta magat!!elfog mulni ez a fajdalom valaha??
2011. febr. 17. 21:54
1 2 3 4
 21/35 anonim válasza:
Szerintem bőven elég rosszul érezheti magát a kérdező, nem kell, hogy még magában keresse a hibát. Még ha hibázott is valamiben, a férje részéről akkor sem az kéne lennie a megoldásnak, hogy megcsalja. Ráadásul ez, hogy megcsalta volna, és csak azért nem, mert nem jött össze neki...
2011. febr. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
hat hidjetek el hogy ez a mai nap volt eletem leg borzasztobb napja,nagyon ki vagyok!
2011. febr. 17. 22:23
 23/35 anonim ***** válasza:
Bocsánatot kért, de úgy éreztem, hogy nem sajnálja igazán, csak úgy mondta, mert valahogy kötelességének érezte. Amikor meg elment a gyerek, már végképp nem volt semmi, ami összekötött volna bennünket, látni sem bírtam...
2011. febr. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Egyébként nyugodj meg, most feküdj le aludni, próbáld kipihenni magad, holnap tisztábban fogsz látni! :)
2011. febr. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
hat a te torteneted sem semmi!!!es azota nincs senkid?de mikor tortent ez?
2011. febr. 17. 22:25
 26/35 A kérdező kommentje:
mar probaltam,de nem tudok aludni
2011. febr. 17. 22:26
 27/35 anonim ***** válasza:
Tavaly történt. Azóta ott tartok, hogy megpróbálom magamat olyan szintre hozni lelkileg, hogy vonzó tudjak lenni egy kedves férfi szemében. Senki sem szeretne egy folyton síró idegronccsal járni. :) Voltak jelentkezők, de eddig úgy éreztem, hogy nem tudnék új életet kezdeni mással, amíg fel nem dolgoztam a múltat.
2011. febr. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
te ha az en helyembe lennel,megbocsajtottal volna neki?
2011. febr. 17. 22:51
 29/35 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nem könnyű kérdés.

Egyből biztosan nem, mert kellene egy kis idő, hogy átgondoljam magamban az egészet. Azt mondanám neki, hogy tartsunk egy pár hetes "szünetet", elmennék valahova addig lakni (család vagy barátnő), hogy tisztázzam magamban a gondolataimat. Na meg ebből ő is érzi, hogy azért nem lehet olyan könnyen túllépni a dolgon, még ha meg is bocsátod végül neki a dolgot... Itt nem arról van szó a ti esetetekben, hogy megcsalt-e vagy sem, hanem arról, hogy megtette volna, ha a lány nem mond nemet... Csak a szerencsén múlt, hogy nem csalt meg végül. A bizalom egy olyan dolog, ami mindennél fontosabb egy kapcsolatban és ez most nálatok megtört, nem lesz könnyű helyreállítani... De drukkolok neked, hogy meghozd a helyes döntést! :)

2011. febr. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
szoval akkor nem kellet volna megbocsassak neki mar ma ugye?most mar en is banom!!holnap atbeszaelem vele meg egyszer a dolgot aztan majd meglatom!csak ez a nagy sziv fajdalom ne volna!!
2011. febr. 17. 23:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!