Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Párommal problémák. Tudtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal problémák. Tudtok nekem bíztatót mondani?

Figyelt kérdés

Bocs, ha hosszúra sikerül, de le kell írnom néhány körülményt ahhoz, hogy tisztán lássatok.

Párom és én lassan 3 éve vagyunk együtt, jegyben járunk. Sok apróság volt a kapcsolatunkban, sokat veszekedtünk, sokszor voltunk úgy, hogy akkor vége, de mindig kibékültünk fél órával rá legkésőbb.

Ezek a veszekedések legtöbbje az ő vélt vagy valós sérelmeinek kibukásával indultak, amit én nem tudtam lenyelni, tehát én is hibás vagyok, mert ahol ő elkezdte, ott én folytattam. A lényeg, hogy többször mondtam neki, hogy csőhelló, ennyi volt, ő pedig szinte egyszer sem jött utánam. Voltak alkalmak, amikor visszafogott, és voltak durva részek is a kapcsolatunkban, ez nem publikus, hogy mik történtek itt.

A lényeg: ma is összekaptunk, mert szóvá tettem neki, hogy hiányzik az, hogy ki is mondja, hogy szeret, illetve kimutassa, hogy ha tetszik neki valami, akár rajtam, akár máshol. Ő nem képes vagy nem akarja kimondani, kimutatni, hogy ha valami tetszik neki. Szóval ezen kiborult a liszt, még éppen minősíthető hangnemben írt nekem egy emailt (most mindketten a szüleinknél vagyunk), és mikor felhívtam, már a haverjaival volt, és agresszíven, támadóan szólt hozzám, annak ellenére, hogy leszögeztem, hogy normális hangnemű beszélgetést szeretnék kezdeményezni.

Egyébként nem féltékeny. Gyakran úgy érzem, mintha észre sem venné, hogy éppen neki akarok tetszelegni. Az hozzátartozik, hogy én egy nagyon erős temperamentumos nő vagyok, és ezen a természetemen csak úgy tudok változtatni, ha a párom képes megszelidíteni. Igenis, szóljon rám, ha rosszalkodom, igenis, rójon meg szépen, ha gorombán beszélek, és ilyenekre gondolok. Ő viszont úgy látom, belesüppedt abba, hogy ő semmire sem jó, és mindent támadásnak vesz, amit mondok neki, akár jó tanács, akár megoldás az általa feltárt problémára.

Régebben elhintett nekem egy morzsát, miszerint a haverjai mindig is a haverjai maradnak, nem jönnek-mennek, mint a nők.

Nem tudom, mit tehetnék, hogy visszahozzam a kapcsolatot a rendes mederbe, egyáltalán érdemes-e ezt megtenni? Fontosabbak neki a srácok, mint én? (A srácokkal semmi bajom, én is ismerem őket, és nagyon jó véleménnyel vagyok róluk, kedvenc vitapartnereim párommal együtt.) Érdemes-e még küzdenem, vagy ismét visszasírnom magam hozzá? Érdemes-e agyonnyomnom erőszakkal azt, aki én vagyok, azért, mert ő nem képes arra, hogy rám szóljon?

Én papucs nő vagyok, bármit megadok a kedvesemnek. Tényleg bármit. És nem egyszer meg is tettem.


2011. jan. 25. 20:17
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Köszönök minden választ, segíteni akarást.
2011. jan. 26. 13:56
 22/24 anonim ***** válasza:

Szakított veled?


Off:Te pontoztál le engem?

2011. jan. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Mit beszeltetek? Mar semmi remeny? Hogy birod igy 3 ev utan nelkule ?
2011. jan. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Igen, szakítottunk. Megtalálta ezt a kérdést itt, és kiakadt, hogy mit alázgatom én őt jobbra-balra...

Hát, remény az mindig van, mert másnap, mikor beszéltünk, akkor azt mondta, hogy pontosan nem tudja, mit akar, mindenesetre a hivatalos verzió az az, hogy nem vagyunk együtt.

Mostmár én is arra álltam be, hogy nem vagyunk együtt, hát, rossznak rossz, de most mit tudok vele kezdeni? Igyekszem átgondolni, hogy miben hibáztam, leszűrni a tanulságot, hogy ha legközelebb szembejönne velem egy másik, akkor ne kövessem el ugyanezeket. Elvileg ma találkozunk, hétfőre meg van beszélve egy beszélgetéssel egybekötött séta, amit lehet, hogy ma fogunk lebonyolítani.

Mindenesetre nem csüggedek, nem estem a padlóra. Már az is erősen megfordul a fejemben, hogy talán mégsem annyira hozzám való, mint azt elsőre hittem. Egyébként nagyon nehéz vele, mert bár ugyanazon szavakat használjuk, a nyelv nem ugyanaz, így nagyon gyakoriak a félreértések. Pl: "ez a tananyag szerintem tök könnyű." Ebből ő azt szűri le: "hülyevagy."


Dex: nem én pontoztalak le, még nem osztottam a pontokat senkinek. Amúgy negatívot a nagyon offolókért, agresszív megnyilvánulásokért szoktam adni.

2011. jan. 29. 12:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!