Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek szakító ok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakító ok, hogy belenéztem a mailjeibe? Találtam is levelezést és engem állít be kutakodónak és emiatt szakít velem.2 éves gyerekünk is van.

Figyelt kérdés
Felháborodott, pedig vaj van a füle mögött. Nem szexel velem és most még én vagyok a rossz. Ez csak kifogáskeresés?
2011. jan. 11. 14:14
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
89%
Nem szép dolog kutakodni, de azért szerintem nem szakító ok, főleg ha először és egyszer fordult elő. Szerintem inkább ürügy neki a szakításra.
2011. jan. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
100%

"Ha nincs semmi rejtegetnivalója az embernek, akkor nem zavarja."


Ez nem így van. Vannak privát emberek. Én ilyen vagyok. Csak unalmas hírleveleket kapok fodrásztermékekről meg gyógyszertári akciókról, de akkor sem tudja senki a jelszavamat. Azért, mert valaki magának való és nem mutogatja a dolgait, nem jelenti azt, hogy titkolózik meg rejteget.


Ebben az esetben a pasi a ludas, DE nem azért, mert nem szereti, ha megnézik a leveleit, hanem mert lehet, hogy megcsalja a párját.

2011. jan. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
88%

Azért a NYITVA HAGYOTT LEVELEZÉS megnézését nem mondanám kutatásnak :) amit nem akarok hogy megnézzen más, azt elteszem. legalábbis én. ha meg elöl hagytam, nem csodálkozom, hogy belenéztek.


A pasi ezek szerint ilyen, nem veled csinálja meg először. tehát elég egyértelmű következtetést lehet levonni.

2011. jan. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
100%

Elmondod az elvárásaid, aztán ha be tudja tartani, még visszamehet hozzád? Háát... és mik lesznek az elvárások? Hogy szeressen beléd újra, kívánjon szexuálisan, és ne vágyakozzon más nők után? És mondjuk rábólint, hogy oké, és onnantól minden jó lesz? Vagy sikerül úgy tennie, mintha jó férj lenne, és akkor téged az majd megnyugtat?

Bocsi, nem akarok illúzióromboló lenni, de nem sok esélyt látok arra, hogy ultimátum hatására 180 fokos fordulatot vesz a természete. És a vágy amúgysem elhatározás kérdése:(

Azt jól tetted, hogy el is költöztél (ez gyorsan ment..), de nem tudom, mit várhatsz még ettől ezek után.

2011. jan. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
66%

Én nagyon nem értelek, kedves kérdező, de a férjedet se.


1. Ha a férjem kutatni kezdene a levelezésemben, akkor nagyon elgondolkoznék azon, hogy van-e értelme a kapcsolatunknak, az is lehet, hogy kidobnám emiatt.

2. Ha megcsalna a férjem és ez bármilyen módon a tudomásomra jutna, akkor is megszakítanám a kapcsolatot.


Azért nem értelek benneteket, mert a férjed helyében már régen véget vetettem volna a kapcsolatnak, ha már nem szeretitek egymást, külön utakon jártok, nincs értelme fenntartani. Akkor csak a veszekedések mennek és azt a gyerek sínyli meg a legjobban. De téged sem értelek, hogy megaláztak, átvertek és még ezek után is az a legnagyobb bajod, hogy szakítani akar veled?

2011. jan. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem még ne neki álljon följebb. Oké, hogy nem szép dolog a titkos levelezésbe belenézni, de ő kezdte a konfliktust azzal, hogy okot adott a gyanúra.
2011. jan. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
56%
A férfi vagy a nő akkor lép félre,ha nem boldog,ha hiányzik valami,de akkor már nem a levelezést kéne nézegetni,hanem megpróbálni rendbe hozni,megbeszélni,vagy ha nem megy akkor lehúzni a szart a wc-én,nem ülni rajta,és nyomozósdizni stb...
2011. jan. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
90%
Gyerekek...azért már ne tegyünk egyenlőség jelet egy idegen nővel való szexuális aktus (miközben a párja othon a babával) és 2perc gépelött ülés és olvasás közt!! ez vicc,
2011. jan. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
76%

Nem olvastma el a válaszokat, de nekem a nagymamám azt szokta mondani: Az ordít akinek ég a háza.

Nájunk a férjem tényleg semmit sem titkol, tudom a mail jelszavát, a pin kódjait. Gyakran megkér, hogy válaszoljak a mailjeire, vagy smseire, mert gyorsabban gépelek mint ő.

Sőt volt is egy eset, hogy szólt hogy jön XY, megkérdem mikor, odaadja a telefonját, hogy smst írt nézzem meg, most nem keresgetné. Sőt ha én vagyok a telefonja közelében, még fel is olvastatja.

Ez fordítva is működik. Ha el kell mennem itthonról, és fontos mailt várok, mindíg szólok neki, hogy figyelje. Szerintem ez így normális.

2011. jan. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd öt a fenébe! Találsz nála ezerszer jobbat is!

Nálunk is úgy müködik, hogy mindketten tudjuk egymás felhasználónevét és jelszavát. Eddig 1x néztem meg az ö kérésére, mert éppen fözött. De nem is ad okot a bizalmatlanságra, ahogy én sem.

És érdekes módon nekünk apás szülés volt, a köldökzsinórt is ö vágta el, mégis minden percben kíván, én is öt, a napi szex az müködik.

A férjeddel valami nagyon nem stimmel ha szülés után nem kívánja a nöket:( Szerintem ne bánd, hogy belenéztél a leveleibe, különben ki tudja mikor derült volna ki vagy lehet ki sem derül. A gyerek miatt együttmaradni még inkább hülyeség, mert vannak olyan férfiak akik gyerekkel is szeretni fognak!:)

2011. jan. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!