Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek szakító ok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakító ok, hogy belenéztem a mailjeibe? Találtam is levelezést és engem állít be kutakodónak és emiatt szakít velem.2 éves gyerekünk is van.

Figyelt kérdés
Felháborodott, pedig vaj van a füle mögött. Nem szexel velem és most még én vagyok a rossz. Ez csak kifogáskeresés?
2011. jan. 11. 14:14
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
95%

Nagyszerű, tökéletes én ezt mondanám neki, hogy így meg én nem vagyok hajlandó veled élni hogy orrba szájba d*gsz minden jöttmentet. Aztán megmondanám lehet csomagolni és az orra elé vágnám a bőröndöt egy hatalmas pofon kíséretében.

Ilyen részleteket nem mondtál, így azért már enyhén szólva más a dolog. De ebben te is hibás vagy mert a vak is látja hogy csal a párod, mégsem tettél eddig semmit.

2011. jan. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
45%

Nincs meg a kolcsonos bizalom es ez a legnagyobb problema Nalatok.

Miert ne lehetne belenezni az mailjebe pl. de mivel mar elotte is voltak gondok, emiatt nezhettel bele a levelezeseibe.

Legyen onbizalmad es legy hatarozott. "Nem szexel" Veled, de miert, itt az erzelmeknel kell keresni az okot.

Ne felj Tole, hanem hatarozottan kell rakerdezni arra, hogy miert szakit Veled?

Ha nem szeret es nem tisztel, akkor mar semmit nem er a kapcsolatotok, mivel igy bujkalni sokaig ugy sem lehet.

2011. jan. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 Antóniaa ***** válasza:
93%
Ha valóban ez a felállás amit az utóbb írtál, akkor sajnos bele kell törődnöd, hogy valaki más kell neki. Én egy 5 éves gyerekkel maradtam egyedül néhány éve,pont ilyen okokból. Titkos telefon, stb.. feltűnő volt a viselkedése,ezért úgy éreztem,jogom van tudni hogy hogy áll a kapcsolatunj. Belenéztem a telefonba és lebukott. Persze ugyanaz a történet, én voltam a szemét,mit képzelek hogy kutatok utána... Légy határozott, hajítsd ki még mielőtt jobban megalázna.
2011. jan. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 A kérdező kommentje:

A gyerek miatt tűrtem mindent. Mert családban akartam élni. Derülnek ki róla sorban a dolgok. Fekete pénzkeresés, hazugságok, ki tudja merre van éppen. Mellette azzal próbál otthon helyt állni hogy pénzt ad. De nekem szeretet kellene, nem pénz. A gyerekkel normális abban a napi 1 órában, amennyit látja. Ha sírna gondolom már az is zavarná. Ezer százalék hogy csajozik. De nincs tartós nő, csak ilyen kis kalandok. Gondolom nem minddel talizik, de 10ből 1gyel tuti elmegy. Szép jövő, sosem gondoltam volna.

Hiába főzök fini vacsorát, bújok mellé. Megölelget, puszilgat és nem hajlandó lefeküdni velem. Engem persze meg annál jobban idegesít.

2011. jan. 11. 15:28
 25/54 anonim ***** válasza:
79%
apás szülés volt?
2011. jan. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 A kérdező kommentje:
Császár. A második gyereke apás szülés volt és vele sem akart lefeküdni. De nálam minden a "régi" maradt. Még vékonyabb is lettem..
2011. jan. 11. 15:42
 27/54 anonim ***** válasza:
13%

csajozik.


Viszont turkáltál a privát szférájában, ami rész mindenkinek kijár, és ezt te nem tartottad tiszteletben.

A másik, hogy volt olyan idióta, hogy megadta a jelszót. Azért egy családban is vannak szabályok, amiket be kell tartani.

2011. jan. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
79%
Pedig valamiért nem akar veled érintkezni úgy!Nem homokba dugni kell fejet meg leveleket nézni hanem megkérdezni a férjedtől,hogy miért nem akar veled lenni? Beszélni kéne a valódi problémáról ami valószinű a szönyeg alá lett seperve...
2011. jan. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
24%
Arra lennék kíváncsi, hogy aki szerint teljesen elfogadható a levéltitok megsértése, az hogyan vélekedne erről fordított esetben? Ha belépnének a mail fiókokba, felbontanák a nevére küldött leveleket, megnéznék a mobilüzeneteket és híváslistákat, közösségi oldalak kommunikációit, még a névre szóló részletes számla adatait is...
2011. jan. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
91%
Vagyis eddigi gyermekei születése után mindig otthagyta az anyukát? Szülés után cseszett az aktuális párjára?
2011. jan. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!