Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek szakító ok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakító ok, hogy belenéztem a mailjeibe? Találtam is levelezést és engem állít be kutakodónak és emiatt szakít velem.2 éves gyerekünk is van.

Figyelt kérdés
Felháborodott, pedig vaj van a füle mögött. Nem szexel velem és most még én vagyok a rossz. Ez csak kifogáskeresés?
2011. jan. 11. 14:14
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem igaza van.
2011. jan. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
81%
Megértem, hogy mérges, de neki is vaj van a füle mögött, szóval a helyében lapítanék. Vagy lehet, már nem működött a kapcsolatotok korábban sem, csak nem mert szakítani. Milyen levelezést találtál?
2011. jan. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem pedig csak részben van igaza. Tényleg nem szép dolog kutakodni, de végülis ha nincs takargatni valója mire ez a hatalmas felháborodás és hogy ő szakítani akar? Nevetséges, hogy el akarja veled hitetni hogy ezért szakít...a francokat, nő van a dologba le merem fogadni.

Én a párommal néha hülyéskedésből beleolvasunk egymás emailjeibe (a másik jelenlétében) és viccesen megjegyezzünk hogy hmm ki ez az xy jó pasi, hányszor voltál vele?:D És tudjuk hogy hülyeség mivel sosem csalnánk meg egymást...ezért furcsa nekem a te párod. Takargatni valója van méghozzá nem is kevés ezek szerint.

2011. jan. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
83%

Szia!


Szerintem meg eddig nem talált okot, most igen, hogy szakítson.

Az ugyan nem szép hogy belenézel a levelezésébe, de ha előtte dtitkolódzott, vagy feltűnően belebújt a gépébe, míg írta a leveleket, akkor azért jogos hogy belekukkantottál, végül is ő a gyereked apja.

Ha találtál bizonyítékot a "vaj van a füle mögött" dologra és meg sem próbálja cáfolni, akkor az felér egy beismerő vallomással.Uugyanis ha vki "csak" pl. haveri szinten beszélget vkivel, akkor legalább kikéri magának a feltételezést. Szerintem.

2011. jan. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
89%

legjobb védekezés a támadás...


párom is ezt próbálta eljátszani,de nem engedtem abból,hogy a mailjébe belépés semmi ahhoz képest hogy ő miket levelezget,ne is próbáljon engem vádolni kutakodással...


legyél határozott,ha akar menjen,tartsd magad az elveidhez...

2011. jan. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
16%
Igaza van. Ha nem bízol benne, megette a fene az egészet, függetlenül attól, hogy van okod a bizalmatlanságra vagy nincs.
2011. jan. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 Antóniaa ***** válasza:
87%
Attól függ,milyen levelezést találtál... Ha egyértelmű, akkor ne hagyd hogy téged okoljon,mert tudod,legjobb védekezés a támadás. Egyébként nem hiszem hogy a pároknak, ha jól működik a kapcsolat akkor titkoknak kell lenni. Én tudom az összes belépőkódját mindenhová, mail-ek, közöségi oldal, stb...és ez fordítva is így van.. Nem szoktam belenézni az övébe, csak ha kéri,mert megbízom benne...
2011. jan. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
60%

*Én a párommal néha hülyéskedésből beleolvasunk egymás emailjeibe (a másik jelenlétében)


A MÁSIK JELENLÉTÉBEN és (legalább hallgatólagos) beleegyezésével. Ez azért egészen más, mint kutakodni.

2011. jan. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
93%

Nem szép dolog belenézni más levelezésébe. De nem szakítóok! Főleg, ha van egy 2 éves gyereketek!


De miért néztél bele? Mire gyanakodtál? És csak ennyit írt, hogy kutakodó vagy? Mert ez végül is igaz... Semmi megcsalás, vagy valami komoly?


Nem lehet, hogy folyamatosan féltékenykedtél, hogy számonkérted?

2011. jan. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem az, hogy ő a gyerek apja, inkább arra kéne ösztönözze a kérdezőt, hogy bízzon benne, nem arra, hogy kételkedjen.
2011. jan. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!