Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek szakító ok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakító ok, hogy belenéztem a mailjeibe? Találtam is levelezést és engem állít be kutakodónak és emiatt szakít velem.2 éves gyerekünk is van.

Figyelt kérdés
Felháborodott, pedig vaj van a füle mögött. Nem szexel velem és most még én vagyok a rossz. Ez csak kifogáskeresés?
2011. jan. 11. 14:14
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
94%

Ilyenek a férfiak... Dobd ki te, nehogy már még neki álljon feljebb!

Egy egészséges kapcsolatban nem okoz gondot, ha valaki látja a másik levelezéseit. (ha direkt, ha nem)

2011. jan. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
52%
Egészséges kapcsolatban nem kell egymás leveleit nézegetni mert van bizalom...
2011. jan. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
87%
Egészséges kapcsolatban azért van bizalom, mert a felek nem adnak okot arra, hogy elvesszen.
2011. jan. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
86%
Az a szakítóok, hogy megcsal. Szakíts vele te!
2011. jan. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
94%
Egyébként nem értem ezt a nagy mizériát a levélmegnézés körül. Nekem minden oldalra tudja a párom a jelszavam, sőt ha pár napig nem vagy net közelében, akkor őt kérem meg, hogy lépjen már be, hogy nem érkezett-e valami fontos levél. A telefonomat is szokta nézegetni, meg se kérdezem, mit néz meg rajta. Nincs titkolnivalóm, ezért nem érdekel, hogy belenéz-e. Ha nincs semmi rejtegetnivalója az embernek, akkor nem zavarja. Ennyi az egészről a véleményem.
2011. jan. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 A kérdező kommentje:
Igen, gyerekei születése után lett vége mindig.......
2011. jan. 13. 09:48
 37/54 anonim ***** válasza:
91%

A párom leveleit és mindenét megnézem,ahogy ő is megnézheti bármikor!A telefonomat is szokta engedély nélkül nézegetni!Felőlem.Bár azért nagyon mérges voltam,hogy a telefonvásárlás óta gyüjtött sms-eket mind kitörölte,mert szerinte ettől lassú a telefonom.Azóta ilyet nem tesz! :D

Ez csak kifogás volt a férjedtől.Ne hagyja legközelebb nyitva az ilyen dolgokat,ha már van titkolni valója!Ne szenvedj miatta!Dobd ki!Azért elgondolkodnék azon amit írtál.minden gyerekszületés után ilyet tesz...

2011. jan. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
90%

Tiszta vicc komolyan...a férfi csalja a feleségét,miközbe a nő otthon van a 2éves gyerekkel,a férfi tönkreteszi a családot és csomóan még azon vannak felháborodva,hogy mert a nő belenézni a férje levelezgetésébe.Szerintem komoly oka volt rá,máskülönbe lehet,hogy a büdös életbe nem derült volna ez ki.Valahonnan muszáj volt kideriteni,a férje nem éppen tünik az őszinte fajtának,ahol kiderül egy őszinte beszélgetéssel.

És amúgy most mit akarsz csinálni?Tényleg ne hagyd szerintem,hogy még Te jöjjél ki ebből az egészből hibásnak.Te megbocsátanál neki ?

2011. jan. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 A kérdező kommentje:
Azóta már pitizik, és a bizalomhiányomon volt kiakadva, hogy miért nem bízom benne. Mert nem tudok és sosem szoktam tévedni. Próbál kedveskedni a maga módján, ajándékokkal. De nálam meg a szeretet a befutó. Elköltöztem, nem hagyom magam. 1db beszélgetést fogok még belefektetni, elmondom az elvárásaimat. Ha megfelel, jöhet, ha nem, isten vele!
2011. jan. 18. 13:51
 40/54 anonim ***** válasza:
100%
Gusztustalan, hogyvalaki már a második nőt hagyja ott mert az szült NEKI gyereket. Miért nem lehet megérteni, hogy valahogy kikell jönnie annak a babának vagy így vagy úgy?! Ja, hogy utánna már nem IGAZI az a nő???!!! hát én nemtudnék nemtudnék bízni se a hűségébe, se abba, hogy van esze, de az tuti vastag bőr van a képén.
2011. jan. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!