Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Semmi nem elég neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semmi nem elég neki?

Figyelt kérdés
15 év házasság után válunk a feleségemmel. A ház az enyém, mert a szüleimtől kaptam a házasság előtt, így neki kell menni. Ő kap nyolcmillió forintot, ebből szerintem simán vesz magának egy lakást, neki mégse elég, ő a házat akarja. Három gyerekünk van, az egyik nálam, a másik nála, a harmadik egyetemre jár, mindketten támogatjuk, ahogy tudjuk.
2011. jan. 5. 20:33
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Én amikor az első feleségemtől elváltam,adtam neki 30 milliót,mert én léptem félre.Ez úgy 15 éve volt.Gyerek nem volt.Azt is kellene mérlegelni,hogy ki a fő bűnös a válás miatt,és normálisan elválni,már csak a gyerekek miatt is.Tizenöt év után nem lehet úgy bánni valakivel mintha nem is az életünk része lett volna.Az én házam akkor 60 milliót ért,egyértelmű volt hogy kifizetem a részét,a ház meg marad az enyém,mivel én építettem.Remélem a mostani házasságommal nem lesz gond,mert most 60 milliót kellene adnom,meg ott a két gyerek is.Most már van mit féltenem,mert a pénz csak egy dolog,de a gyerekek...
2011. jan. 8. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Megtörtént eset: Két kezdő ügyvéd beszélget. Az egyik: képzeld, sikerült befejeznem azt a pert, ami az apámnak 30 éven keresztül nem sikerült! A másik: te őrült, mit gondolsz, az apád miből tanníttatott ki? Szóval le kellene ülnöd a feleségeddel, listát írni arról, ami közöstulajdon van, ill. ami szerinted magán-vagyon. Egy másik listán felsorolni, hogy azokból a 8 millán túl mit szándékozol adni a nejednek. Ezek után kérni a bíróságtól, hogy határozzon az érvényben levő törvények alapján, és az összes körülményt figyelembe-véve a vagyonmegosztásról. Azt ha mindketten elfogadjátok, sokkal simább a válás, és azok után senki sem kiabálhat rád semmi rosszat. Ha ezt úgy gondolod, nem lenne méltányos, akkor valóban van a részedről valami sus-mus.
2011. jan. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim válasza:
sajnos jár neki mivel 15 év után minden közös vagyonak számit még a házasság előtt szerzet vagyon is és hiába van az ő nevén a volt feleség a túlajdon nélküli telektúlajdonos címén kérheti.
2011. febr. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Kap enyiből egy kis panelt de 2-3 gyerekkel gondolom nem nálad maradnak a gyerekek.
2011. febr. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!