Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek? Mi a velemenyetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés
Majdnem 5 evig udvarolt nekem egy fiu,mire en egy kicsiseg miatt szakitottam vele,pedig nagyon szerettem es o is engem.Lehet kibekultunk volna vagyis biztos igy tortent volna ha ne menjek el kulfoldre,ahol sajnalatos modon(akit erdekel privibe megirom miert)megismerkedtem egy fiuval es kesobb szeretet nelkul meghazassodtam vele.Nagy halat ereztem es erzek csak iranta,mert bizony ha o nem let volna akkor sok szornyuseges dolog tortent volna velem.Persze o nagyon szeret engem.Na es a lenyeg ott kezdodik,hogy megterhesettem tole es mikor 3honapos voltam(jelenleg5 honapos vagyok)haza mentem latogatoba,ahol ossze futottam azzal akit szivbol szeretek!(Tudom ez szemetsegnek tunik de hidjetek el az igazi szerelemnek nem lehet ellen allni)Egyutt sirtunk,bankodtunk a tortentekert,hogy nem igy kellett volna legyen!O pedig azt kerte tolem hogy menjek vissza hozza,nem baj ha mastol lesz gyermekem o igy is elfogad csak velem lehessen!En szivesen visszamennek hozza csak most ez a gyerek...egy kicsit bonyolult,mert a ferjem aki irant csak halat erzek nagyon oda van a gyerekert,szinte sajnalom mikor ragondolok hogy nem lathassa meg ha elhagyom.Nem tudom mi tevo legyek!A gyerekert maradjak vele s en soha nem leszek boldog(nem martir akkarok lenni ne ertsetek felre),vagy menjek vissza ahhoz akit igazan szeretek.
2010. nov. 27. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát jó kérdés.

Én visszamennék ahhoz, akit szeretek.

2010. nov. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kérdés.Szerintem menj vissza ahhoz, akit igazán szeretsz.A babának sem tesz jót,ha így nő fel.Ne félj a következményektől.Ha lehetőséged van a boldogságra,akkor két kézzel ragadd meg.De légy annyira bátor,hogy őszintén elmondod a férjednek a dolgot,és intézd úgy,hogy ő se sérüljön még jobban.De NE MONDJ LE A BOLDOGSÁGRÓL!!!!
2010. nov. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%
megterhesedtél?????????? anyám....
2010. nov. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ráadásul két t-vel.

XDXDXD

2010. nov. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%
szerintem ööööööö helyesírás!
2010. nov. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!