Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi a véleményetek erröl a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erröl a dologról?

Figyelt kérdés
Én 33 éves nő vagyok élettársam 49.Csak nekem van egy 15 éves fiam. (értelemszerűen velem él).Van egy családi házam falun ami szintén csak az enyém.És most ezt otthagytam és albérletben élünk az ország másik oldalán ezzel a férfival.(Neki nincs saját lakása.)Többek közt munkalehetőség miatt is.Az utóbbi időben már annyira elfajultak a dolgok hogy tegnapelőtt kaptam egy hatalmas pofont.Hogy miért ?Mert véletlenül (ismételten) a neten bejelentkezett egy oldal hölgyek nyújtanak KELLEMES szolgáltatásokat.Megkérdeztem tőle : Nem szégyenled magad?.....erre ő: NEM .És durr.kaptam egy sallert.Na szóval váram a reakciókat.De mint írtam is rendszeresen találtam olyan oldalt.Ha pl elfelejtette kitörölni stb...
2011. szept. 6. 14:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Hogy hülye vagy, ha nem lépsz le.
2011. szept. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem az oldal miatt, hanem a pofon miatt hagynám el azonnal. Nagyon ritkán írok / tanácsolok ilyet de ezt nem lehet semmivel magyarázni. Egy pofon az pofon a semmiért.
2011. szept. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott, ez az ember nem ember, nem férfi, és sértő lenne az állatokra nézve állatnak nevezni. Ha ez magadtól eddig nem jutott eszedbe, hát... no comment.
2011. szept. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ne haragudj ezt meg se kerdeznem mit ccinaljak ,.nyilvan valo haza mennek a sajatomba .,mert aki egyszer meg ut valakit meg fog tobbszor is.,ne hagyd magad .,hogy bolondnak nezzen .,menjetek haza .,a te sajat lakasodba .,
2011. szept. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Van hova menned, úgyhogy indulás!
2011. szept. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Annyi történt még eközben hogy amikor azt kérdeztem tőle nem szégyenled magad együtt élsz egy majd 20 évvel fiatalabb növel és sorozatosan ilyeneket csinálsz? Erre emelt fejjel azt mondja :NEM.Én meg olyan ideges lettem hogy meglöktem a jobb kezemmel a bal vállát.erre durr.
2011. szept. 6. 14:53
 7/17 anonim ***** válasza:
Most mi a kérdés? Igen, egy jó nagy paraszt a párod. Költözz el tőle minél előbb és máskor figyelj jobban, ha társat keresel.
2011. szept. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nem volt oka rá, hogy felpofozzon. Később is megteszi, ha hagyod. Most komolyan jobb egy olyan férfival lenni, aki minden bizonnyal fizetős szolgáltatást vesz igénybe Melletted és még meg is üt?

Én inkább vagyok egyedül, mint hogy ilyet csináljanak velem, ennél mindenki csak jobbat érdemel. Hidd el, találsz Te jobbat is!

2011. szept. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Jó szenvedést.
2011. szept. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Hülye vagy ha még mindig vele vagy, de akkor meg is érdemled a sorsod!
2011. szept. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!