Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi a véleményetek? Egyszerűen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Egyszerűen nem tudom a megoldást.

Figyelt kérdés
Nem tudom megfogalmazni normálisan. Tönkrement a 6 éves kapcsolatom, van egy 4 éves fiunk. A párom aki nem a férjem, cégeket, ingatlanokat, hitelt iratott a nevemre, jó hülye voltam. Nem akarok vele lenni már, most munkanélkülin is vagyok, nincs semmim, mégis zavar, hogy ebből nekem lesz bajom, és még a gyereket is el akarja venni, hivatkozva, hogy nincs munkám most, mert nem engedte, hogy dolgozzam, és voltak körülmények ami miatt nem is tudtam volna. Csak a vélemények érdekelnek, tanácsok. Nem kell tőle semmi, nem is akar adni.
2011. aug. 2. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Nem értem, vannak cégeid meg ingatlanaid? Az miért baj? Eladsz pár dolgot, abból kifizeted a hitelt, még így is csak marad valami. Közben keresel munkát, és kész.
2011. aug. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De akkor sem az enyém, csak a nevemen van, nem az én pénzemből van, akár mikor kaphatok vagyonosodási vizsgálatot, én nem tudtam volna semmit venni, csak felhasznált.
2011. aug. 2. 17:48
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Most komolyan menj el egy ugyvedhez de igengyorsan. mert ha ingatlanok vannak a neveden, az nem hátrány. de az ugyved jobban ert hozza. ha lehet add el es fizesd ki belöle a hitelt. ahogy az elöttem szolo tanacsolta.
2011. aug. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ügyvéd tudja a választ. Mindenképp keress föl egyet, mert a párod az általad leírtak alapján dörzsölt pasi lehet, nehogy helyzeti előnnyel induljon a válás során csak azért, mert Te kevésbé vagy járatos a témában!


Amúgy nem biztos, hogy nagy a gáz, mert az élettársi kapcsolatokban is létezik vagyonközösség, így a hitel mellett az ingatlanokhoz is lehet közöd, egy vagyonosodási vizsgálat esetén ezt is figyelembe vennék.

2011. aug. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
az ilyen férfiaktól hányni kell jól leszedett téged
2011. aug. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen,jó rászedett, én csak magamat hibáztatom.De már van ez a helyzet, meg kell oldanom. Ráadásul most nagyon szemét, semmiben nem akar segíteni, csak fenyegetőzik mert elhagytam. De ha tovább szemétkedik, fogom magam, és átiratok mindent akárki nevére és megnézheti magát.
2011. aug. 6. 12:43
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért te sem vagy piskóta.


Ezt hívják "bűn és bűnhődésnek", nem kerülheted el a vezeklést. ..és ezt nem vallási, inkább csak morális szemmel látom így.

2011. aug. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!