Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Milyen megoldást javasoltok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen megoldást javasoltok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Férjemmel 2 és fél éve vagyunk házasok, van egy másfél éves kislányunk. A problémák kb. fél éve kezdődtek, amikor a férjem új munkát talált. Rendszertelen munkaidő, keveset találkozunk, és az utóbbi időben nagyon eltávolodtunk egymástól. Havi egy alkalommal van szex (nem miattam), többször eljár bulizni az új kollégáival, mégis azt mondja, nincs senkije, és nem akar elköltözni sem. Mit tehetnék ebben a helyzetben? Mi történhetett vele?
2010. nov. 1. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:

talán az új barátai miatt.

nem kizárt, hogy csajozik, amikor velük van..:S

2010. nov. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fejébe szált a dicsősség, és ha nem jön rá időben, elveszíthet titeket. Azért a végtelenségig ezt nem lehet tűrni a csavargásokat, meg a szexmentes éjszakákat. Én neked szurkolok.
2010. nov. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem mondd neki hogy ne menjen annyiszor bulizni, csak egy hónapba egyszer..van felesége és gyereke, ne akarjon már minden hétvégén bulizni.szánalom.xD
2010. nov. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltatok! Az a helyzet, hogy nagyon kétségbe vagyok esve, mert nem akarom elveszíteni őt. A lányunk miatt sem, aki már most rettentően apás, és magam miatt sem, mert én még mindig nagyon szeretem őt. A bulizásokkal kapcsolatban már megmondtam neki, hogy ezt azért ne csinálja, de ha itthon van, akkor meg csak a tv-t bámulja. Én is dolgozom, ha hazaérek, akkor pedig kezdődik a második műszak a gyerekkel. Mégsem arra gondolok, hogy a szabadidőmet a kollégáimmal töltsem, hanem vele szeretnék lenni. A szülés utáni feleslegemtől már megszabadultam, és a libidóm is helyreállt. :) Úgy tűnik, az övé meg elvszett. :( Ja, és ami még fontos talán, hogy egyfolytában a seggében hordja a rohadt telefonját, amit eddig nem csinált. :((((
2010. nov. 1. 21:32
 5/8 anonim ***** válasza:
vond be jobban a gyerek körüli dolgokba. nem lesz könnyű, mert eleve nem igy alakítottátok ki. ha a gyerekkel jól kijönnek nem akar majd elmenekülni esténként a haverokkal bulizni. engem a telefon aggaszt... de még így sem nő a valószínűsége, hogy egy másik nő hívását várja...
2010. nov. 2. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
szerintem új nő van a láthatáron. Próbálj odafigyelni az apróbb jelekre.
2010. nov. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha egy férfinek elég havi 1x a szex, akkor annak tutira van valakije. Nekem naponta igényem, de még az ismerőseim közt sincs olyan, akinek elég lenne ennyi, heti 1-2 a minimum, mégha baromi fáradt is. Az meg hogy a munkatársaira több ideje van mint rád, szintén gyanúra ad okot, úgyhogy szerintem tuti van valami a háttérben, amit elsumákol.
2010. nov. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A havi egy tényleg furcsa. A barátom se az a hűdenagy libidójú, nagyon kifárasztja magát a munkával is, de ha három nap eltelik szex nélkül, akkor még fáradtan is csillogó szemekkel néz és közeledik. Egy-egy nap nálunk is kimarad, ha fáradt valamelyikünk, de 3 napnál több csak akkor, ha valamelyikünk beteg (lázasan tényleg nulla a libidó :))
2010. nov. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!