Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tennél, ha? -> Mert én...

Mit tennél, ha? -> Mert én egyszerűen már nem találok megoldást

Figyelt kérdés

Az a bajom, hogy úgy érzem teljesen gyökér vagyok.

16 éves vagyok, sosem voltam az a céltudatos egyoldali ember. Ilyen ember nincs még 1 mint én.

Érzelmes vagyok de közbe szarkasztikus is.

Félénk mégis bátor.

Nagyszájú mégis vissza fogott.

Szép mégis csúnya

Nem vágyom társaságra mégis több barátot szeretnék.

Nem vágyok férfira mégis kapcsolatot szeretnék.

Utálom a csúnya fiúkat, mégis a különleges arcúak jönnek be.

Egyedi stílusom van, mégis úgy érzem tucat minta vagyok.

Hülye kérdést tetem fel, mégis fontos jelentősége van.

Szóval pro kontra érvek egyszerre. Sokkal jobban vitázok magammal, mint bárki mással. Szóval amikor vitába keveredek, javasolnak valamit, de nekem is van egy szemszögem, anyu azt mondja mindig az van amit én mondok, pedig magamba mindig óriási harcok folynak.

Ez az ilyen okos vagyok mégis hülye.

Szeretnek, mégsem érzem.

Mintha 2 személyiség lenen bennem össze kovácsolva. Minden pillanatban más elképzeléseim vannak. Mindig változtatom a végleges formáimat. Ha lehetne 2 havonta cserélném a szakmámat. Mégsem tehetem.

Nem csak legbelül érzem ezt az éles ellentmondást de itt látszik, hogy ügyviteles suliba jelentkeztem mégis segg hülye vagyok matekból.

Meg tanulok mégis mindenből bukásra állok.

Szeretek bulizni de utálok táncolni.

Szeretem a barátaimat, de nem tudok velük együtt lenni.


Tudom, tini vagyok, hülye vagyok. De te mit tennél a helyemben, hogy végre ne menjenek háborúk bennem minden pillanatban??!


2009. dec. 10. 16:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Amit ide leírtál már olvastam régebben máshol is..

Egyszerű.IKREK jegyében születtél...

2009. dec. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Hát én nem!

Ja, ami Bak.

2009. dec. 10. 17:18
 3/19 anonim ***** válasza:
Én ikrek vagyok, és ebből alig jellemző rám valami.
2009. dec. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
57%

Én is Ikrek vagyok,és rám nagyon is jellemző..

egy testben két lélek...Akár én is írhattam volna...

2009. dec. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
én is bak vagyok :)
2009. dec. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
én meg vízöntő, de válaszoljunk végre a kérdező kérdésére is: nem tudjuk, h mit tennénk.
2009. dec. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Először is szerintem nem vagy egyedül bár ritka az ilyen típusú ember. Szerintem találd meg magad, próbálj meg több személyiséget összerakni és próbáld ki mindeggyiket, mondjuk hetente változtasd, találd meg a legjobbat és azt tartsd meg, persze jobb ha átgondolsz mindent magadban és a legtutibbat válaszd ki, amelyikben úgy érzed érdemes élned, ahhoz, hogy mind azokat a dolgokat amiket kiválasztottál meg is kell tartani így akaraterőre lesz szükséged, én személyszerint a futást ajánlom persze nem hidegben, persze más is jó, csak tűzz ki magadnak egy célt és addig csináld amig el nem éred. Majd csinálj valami olyat amitől biztosra tudod venni azt, hogy nem nagyon figyel rád a többi ember én több ember elött olvasok könyvet és fiú vagyok, lehet, hogy b**is de ettöl egy kicsit megnőtt az önbizalmam, és most már valamennyire megy ezeknek a dolgoknak az irányítása. Remélem érthető, és,hogy semmi hü**eséget nem írtam.
2009. dec. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

De ez így nem olyan egyszerű, mert ezeket az a problémám, hogy bármennyire próbálom nem tudom külön szedni.

Szörnyen szarkasztikus vagyok, (gondolj: Dr. House) egyfolytában alázok, tiporok, oltok, de közbe pedig érzem, hogy mit teszek és szörnyű érzés. Utána meg nem győzök bocsánatot kérni. Azért van az, hogy megy a veszekedés már én állok győzésre és akkor kifakad a bőgés és én érzem magam a világ legrosszabb emberének.

Amikor szerelmes voltam, könnyebb volt kezelni, mert az akkori párom megértett és segített, mindig mellettem állt, egy jót veszekedtünk utána pedig megvigasztalt. De ennek is vége lett és azóta nem tudom kordában tartani magam. ez már 2 éve volt és azóta már nagyon eldurvult. A futás jó ötletnek bizonyul, csak nem ilyen hidegben. Addig mit tehetnék? Könyvet már így is olvasok bárki előtt, sőt ha kell akár hangosan is.. :D Nem tudom ki jár rosszabbul ilyenkor.. xD

Am meg sztem nem bu.is olvasni. Miért lenne az?! XD

2009. dec. 10. 18:58
 9/19 anonim ***** válasza:

szarkasztikus:rosszindulatú

Az előfordulhat, h fiúként ez könnyebb mert én sosem sírok, maximum szomorú vagyok, az előszokott velem is fordulni, hogy beszólok a többieknek, majd utánna rosszul érzem magam, hogy mit tettem, ha vmi olyat tettem ami nem volt szép tőlem pénteken, akkor mindig jött a szorongás hétvégén, hogy jaj mi lesz hétfőn. A beszólások elmennek egy bizonyos fokig, csak egy lánytól nehéz elfogadni, azt ajánlhatom, h légy kedvesebb de erre azt írnád, hogy nehéz megváltozni, vagy vmi ilyesmit. A megváltozáshoz akarat erő kell, amint már említettem. A kedvesség megvan benned csak nem az jön elő, ezen kéne változtatni. Először is a szerencsétlenségek leküzdése, én multkor majdnem elestem egy vezetékben de nem törődtem vele ez már megtörtént ellene nem tehettem semmit nem káronkodtam mint ahogy sokan szokták persze azért néha ideges leszek de ritka, a szerencsétlenkedésekből van a legtöbb én tudom de abból jön ki az a sok stressz ami idegeskedéshez vezet, majd ebből jön az alázás, tiporás ahogy írtad. Mert mérges vagy és rajtuk töltöd le a dühödet. Nos hát lehet, hogy nálad nem a szerencsétlenkedésekből jön a sok stressz hanem mert a barátod elhagyott, vagy vmilyen más ok.

2009. dec. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:

én ikrek vagyok

én egyik percben teljesen magam alatt vagyok nem érdekel senki és semmi másik percben pedig mint egy őrölt ugrálok és nevetgélek

2009. dec. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!