Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi a véleményetek errôl a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek errôl a helyzetrôl?

Figyelt kérdés

Két éve vagyunk házasok, van egy 1éves fiunk, a férj vagyok.

Két munkahelyen dolgozok, hogy anyagilag rendben legyünk, ne az ár döntsön, hogy mit vehetünk meg vagy sem. Nincs ilyen gondunk, mindig is arra vágytam, hogy mindent megtudjak adni a családomnak, ne keljen nélkülöznünk. Szegény családban nôttem fel. De ennek az ára hogy keveset vagyok otthon, akkor is fáradt, kimerült vagyok.

állandók emiatt a veszekedések, szemráhányások, hogy nekem soha nincs idôm semmire, nem megyünk sehova, keveset segítek Neki.

ô otthon van a fiunkal akit rendessen ellát, szépen vezeti a háztartást stb.


2011. jún. 4. 16:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem kevesen vannak akiknek sikerül megtalálniuk az arany középutat, nagyon nehéz. Én talán feladnám azt a munkámat ami kevesebbet fizet és többet lennék otthon. De tudom, hogy így, hogy nem én vagyok ebben a helyzetben könnyű beszélni.
2011. jún. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

A penz nem minden. Mind lehet penzed, ha nem vagy boldog.

Azt ajanlom valalj inkabb egy melot amibol viszonylag jol meg lehet elni. Kesobb meg nyugodtan visszaterhet a feleseged is a meloba, vagy ha jelenleg nincs kereshet egyet, ha a gyerek nagyobb lesz.

Igy ne folytassatok.

2011. jún. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz ügy.

Akkor mondjàl le az egyik munkahelyrõl, hogy több idõd jusson a csalàdodra. Kevesebbet fogtok költeni, csak akkor meg ne, hogy az legyen a baj.

Vagy pedig a feleséged még t‼relemmel lesz, amikor visszamegy dolgozni, és talàn nem fogja annyira érezni a hiànyodat, mert nincs otthon egész nap.

Van akinek nincs munkàja, az a probléma, van akinek van, akkor meg az a probléma?

2011. jún. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
"türelemmel"
2011. jún. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a feleséged nem a több pénzt értékelné, hanem azt ,ha velük lennél.
2011. jún. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Megértem a gondolkodásmódodat, becsüllek, hogy mindent meg akarsz adni a családodnak - de ez a minden nem csak az anyagiakkal mérhető és megvehető dolgokból kellene, hogy álljon.

Én a saját tapasztalatomat tudom leírni: gyerekkoromban édesapám látástól vakulásig, hétköznap hétvégén mindig dolgozott hasonló okokból. Tulajdonképpen este 8körül láttam, amíg el nem ment aludni, napi kb. 1-2 órát. Néha elmentünk nyaralni, kirándulni, de azok is megritkultak. Tulajdonképpen nem is látott minket felnőni, és én is alig lehettem vele. Ezt azóta már ő is bánja, bennem pedig örök sebet hagyott - erre 18éves korom körül jöttem rá. Van autónk, volt pénzünk, hogy elmenjek táborokba stb., de pokolba az egésszel, inkább lettek volna közös családi élményeink, bárcsak egyáltalán ismernének a szüleim...

2011. jún. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
25%

Bár az én férjem lennél.:)

Mi nagyon nagy bajba vagyunk pénzügyileg.De férjem meg nem mozdítaná magát,egy másodállásért pedig találna.Engem nem érdekelne egyáltalán,hogy keveset lenne velünk.Az fontosabb,hogy ételt rakjak a gyerek elé.

Most már azzal traktál engem férjem,hogy én mért nem vállalok valami másod állást.A háztartás a gyerek és a 8 órás melóm mellé.Sajnos nem normális a férjem.

2011. jún. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Jól gondold át, mi a fontos: a nagy jólét vagy a kiegyensúlyozott családi élet? A fiam is így tett,mint te, végülis kidobta a felesége, mert úgy nem lehet élni, hogy soha nincs velük!
2011. jún. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Igen, nehéz ügy azt tudom.

Azt érzem sehogy sem jó, mert ha hitelünk lenne akkor az lenne a baj, ha tömegközlekedéssel kellene járni akkor az sem tetszene. A fô gond az lehet szerintem, hogy egésznap otthon van, csak a gyerek van semmi kikapcsolódása nincs neki.

2011. jún. 4. 16:49
 10/23 anonim ***** válasza:

16:43


"A férjed tényleg nem normàlis"



Hàt nem tudom ez attól függ, hogy ki mit értékel, hogy mi a fontosabb neki. A jólét, biztonsàg, nyugalom és tudja, hogy a férje teszi a dolgàt, vagy pedig a mindennapi õrlõdés, hogy holnap lesz- e munka vagy kenyér az asztalon.

2011. jún. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!