Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit akarnak anyosek? Valast...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarnak anyosek? Valast vagy boldogsagot!

Figyelt kérdés

5 eve ismertem meg a felesegemet, abbol 3 eve vagyunk hazasok. A hetvegen tortent az eset h jottek kocsival es a lanyukat haza koltoztettek szo nelkul, en munkaba voltam csak akkor ertesultem a dologrol amikor haza ertem munkabol. Soha nem volt veszekedes koztunk es a felesegemmel az anyosekkal sem, sem a csaladok kozott.

En most mit tehetnek. Hivtam telefonon h magyarazzak meg amit csinaltak, erre fel a valasz "ha probalsz meg hivni feljelentunk zaklatasert". Nagyon bolodg csaladi eletunk volt, 120 km a csaladoktol (munka miatt koltoztunk el) lakas van , auto stb hitel, adossag semmi. Tervezgettuk a gyereket is mert mar anyagilag megbirjuk a gyereke(ke)t.

Ilyen esetben mit tennetek ti?

en arra gondoltam h elmegyek a rendoregre es bejelentem h a felesegem eltunt otthonrol.


2010. nov. 23. 13:58
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Egy felnőtt embert hazapakoltak a szülei? Mivan? Lefogták, és betuszkolták a kocsiba? Vagy mi? Nem értem. Ha így van, ez emberrablás. Ezért simán tehettek feljelentést. Ha meg magától ment velük, akkor nem értem...Mégis hogy lehet rákényszeríteni bármire egy felnőtt embert? Max fegyverrel, erőszakkal. Az viszont bűncselekmény.
2010. nov. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Ja és ha apuciék a későbbiekben megpróbálják felvenni a kapcsolatot, hajtsátok el őket a francba, mondjátok meg hogy max a bíróságon találkozhattok, ha nem hagynak titeket békén, zaklatásért is feljelenthetitek, távoltartási végzést is kérhettek ellenük.
2010. nov. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
52%
Kérdező, túl sok brazil szappanoperát nézel.
2010. nov. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:

nem nezek mert nem szeretem.


Azt hiszed h kamu a kerdes? sajnos nem az igaz tortenet es velem tortent meg. Sajnos h vannak ilyen szulok h a lanyuk boldogsagat eladjak jo penzet h legyen szomoru.

2010. nov. 30. 09:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!