Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit akarnak anyosek? Valast...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarnak anyosek? Valast vagy boldogsagot!

Figyelt kérdés

5 eve ismertem meg a felesegemet, abbol 3 eve vagyunk hazasok. A hetvegen tortent az eset h jottek kocsival es a lanyukat haza koltoztettek szo nelkul, en munkaba voltam csak akkor ertesultem a dologrol amikor haza ertem munkabol. Soha nem volt veszekedes koztunk es a felesegemmel az anyosekkal sem, sem a csaladok kozott.

En most mit tehetnek. Hivtam telefonon h magyarazzak meg amit csinaltak, erre fel a valasz "ha probalsz meg hivni feljelentunk zaklatasert". Nagyon bolodg csaladi eletunk volt, 120 km a csaladoktol (munka miatt koltoztunk el) lakas van , auto stb hitel, adossag semmi. Tervezgettuk a gyereket is mert mar anyagilag megbirjuk a gyereke(ke)t.

Ilyen esetben mit tennetek ti?

en arra gondoltam h elmegyek a rendoregre es bejelentem h a felesegem eltunt otthonrol.


2010. nov. 23. 13:58
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

Miert tamadjatok a felesegemet es "ribanc"nak nevezitek?


a felessegem 24 eves es en 26 nemsokara.

2010. nov. 25. 11:40
 22/34 anonim ***** válasza:
Te többször nevezted ribinek mint mi vajon mért is, mert dühös vagy hogy elhagyot és ha nem is vallod be nagyon is tudod mi volt az ok.
2010. nov. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésben azt írtad, hogy van autód.

Na, na nem is ez a lényeg, hanem az, hogy jobb is ha belátod, hogy baromira félre nézted ezt az egészet.

Megmondom én, hogy mi van.A feleséged megunta a kispolgári életeteket, talált valaki mást, ezt megosztotta anyukával, aki persze mellette állt, és alig várták a megfelelő pillanatot, hogy le tudjanak lépni.Ebbe jobb ha beletörődsz, nem te vagy az első, aki azt hiszi, hogy minden téren elkápráztatja a feleségét, aztán hatalmasat csalódik.Ennyi.

2010. nov. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
Azért az is elég brutál hogy 19 (vagy nem tudom hány) évesen veled vesztette el a szüzességét, lehet hogy most jött rá hogy ki akarja élni magát...Nem ő lenne az első ilyen eset. Én tuti nem vennék el olyan csajt, akinek én vagyok az első.
2010. nov. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%

OFF Utolsó:

Azért téged is megcáfollak.Nekem a férjem volt az első, 17 évesen, és azóta is együtt vagyunk, soha nem bolondultam meg, és ennek már 16 éve!

2010. nov. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

Megvan a valasz : A felesegem ossze vissza van verve az apja altal, mert azt akarjak h valjunk el mert kaptak egy gazdag fiut ahol a felesegem nem kell dolgozzon csak uljon egesznap a semmi tevesben, s jarjon balokba es bulikba a gazdagok kore. Ezzel lett meg magyarazva minden.

Most a felesegem azzal fenyegetozik a szuleinek h ongyilkos lesz ha elvalasztanak minket es ha egy heten belul nem koltoztetik vissza hozzam a lakasra.

Nagy veszekedesek vannak a felesegem fel is jelentette az apjat sulyos testi sertes vadjaval.


Most nagyon izgatom magam , mert meg igy a felesegemet nem lattam kikeszulve es lehet h minden rossz megfordul a fejembe.

2010. nov. 27. 22:12
 27/34 weca ***** válasza:
Jó volna a feleséged véleményét is meg hallgatni .Ez így túl egy oldalú .Aki menni akar azt engedni kell Talált jobbat vagy te nem érdemled meg . Teljesen mindegy a lényegen nem valtoztat .
2010. nov. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

Nem értem ha feljelentést tud tenni mért nem tud haza menni, ha ilyen rossz a helyzet mért nem mész és hozzod el. Honnan veszik az anyosék hogy férjhez tudják kényszeriteni a fenött lányukat, csak a ti vállásotok több hónap. Mért kénne a pénzes pasinak pont egy már házzas nő? Mért nem teszel feljelentést?

Se füle se farka a történetnek.

2010. nov. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:

utolso elottinek


a szulok kenyszeritik rea a valast h engem hagyon el, allitolag a pasi igert sok penzt a felesegemet. En engedni nem akarom es o sem akar elhagyni.

2010. nov. 28. 09:29
 30/34 A kérdező kommentje:

Jo hir : Mar itthon van velem, az ejjel elszokott otthonrol es hazajottunk. Hallani sem akar a szulokrol ezutan mindenkinek azt fogja mondani h a szulei meghaltak, annyira meg utalta oket es el akarja felejteni az egeszet.


Elbeszelgettuk az ejjelt itthon es arra a dontesre jutott h ha lesz meg valami h ilyent csinalnak a szulok akkor koltozunk kulfoldre minnel messzebb toluk.


Koszonom mindenkinek a valaszat

2010. nov. 28. 09:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!