Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit akarnak anyosek? Valast...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarnak anyosek? Valast vagy boldogsagot!

Figyelt kérdés

5 eve ismertem meg a felesegemet, abbol 3 eve vagyunk hazasok. A hetvegen tortent az eset h jottek kocsival es a lanyukat haza koltoztettek szo nelkul, en munkaba voltam csak akkor ertesultem a dologrol amikor haza ertem munkabol. Soha nem volt veszekedes koztunk es a felesegemmel az anyosekkal sem, sem a csaladok kozott.

En most mit tehetnek. Hivtam telefonon h magyarazzak meg amit csinaltak, erre fel a valasz "ha probalsz meg hivni feljelentunk zaklatasert". Nagyon bolodg csaladi eletunk volt, 120 km a csaladoktol (munka miatt koltoztunk el) lakas van , auto stb hitel, adossag semmi. Tervezgettuk a gyereket is mert mar anyagilag megbirjuk a gyereke(ke)t.

Ilyen esetben mit tennetek ti?

en arra gondoltam h elmegyek a rendoregre es bejelentem h a felesegem eltunt otthonrol.


2010. nov. 23. 13:58
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
84%

Baz és ilyenkor te vársz 2 hétig mert a főnököd nem akar elengedni???

Nem lehet hogy az ilyenek miatt kölotözött el?

2010. nov. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
76%

Én szívesen meghallgatnám a feleség verzióját is.

Attól, hogy te boldog vagy, ő még nem biztos, hogy az, simán akarhat válni. Veszekedés nélkül is.

2010. nov. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
68%

*az a "ribanc" biztos valami rosszat hallott rólad vagy félre értett valamit


Ja, biztos. Az senkiben sem merül fel, hogy a sztoriban valami nagyon nem stimmel?

2010. nov. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

a "ribanc" ironak uzenem h en voltam az elso neki,ugy h gondold at h miket irsz.


en is meghallgatnam a felesegem verziojat, h lassuk h mit mond. Irtam emialt varok valaszt rea, lassam h mi lesz.



Semmi nagy veszekedesunk nem volt eddig, az ismerosok irigykedtek h milyen boldog es megerto hazassagban elunk.


en sem tudom felfogni a tortenteket, ezert tettem fel a kerdest is h lassam h volt e mas ilyen helyzetben.

2010. nov. 23. 16:09
 15/34 anonim ***** válasza:
76%
Ilyesmi nem történik ok nélkül, pont a bántalmazó férfiak sablon szövege hogy a kapcsolatuk boldog, próbléma mentes persze csak amíg a nő azt teszi amit a férje mond.
2010. nov. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%
Csak nem dolgozol 24 órából 25-öt. Ha kell akár éjszaka is mehetsz. 120 km nem a világ vége. Nem értem mi tart vissza. A helyedben nem itt kérdezősködnék, úgyse tudjuk mi van, hanem útra kelnék.
2010. nov. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

*az ismerosok irigykedtek h milyen boldog es megerto hazassagban elunk.


Kérdező, bármennyire is fáj az igazság, de te nem élsz boldog és megértő házasságban. A házasságod éppen romokban hever. Én is házasságban élek, pontosan tudom, hogy a házasságok nem 2 perc alatt mennek tönkre. Attól, hogy te személy szerint nem vetted észre, hogy időzített bombán ülsz, attól ez még nem lesz boldog házasság. A házasságban ugyanis nemcsak egy ember van, hanem kettő. Attól, hogy nincs veszekedés, még lehet baromi szar egy kapcsolat. Amit az ismerősök látnak, az meg csak a látszat, nem a valóság. A valóság az, hogy a feleséged nem volt boldog melletted és elhagyott. NEM az anyósod kényszerítette, ő csak segített neki pakolni. A költözés a feleséged döntése volt. Ha netán az anyósod fejéből pattant ki az ötlet, akkor is a feleséged döntött úgy, hogy szót fogad neki.

És még egy, idézem:


*Ilyesmi nem történik ok nélkül, pont a bántalmazó férfiak sablon szövege hogy a kapcsolatuk boldog, próbléma mentes persze csak amíg a nő azt teszi amit a férje mond.


Hát én is pont ilyesmire akartam célozni a 15,16-os hozzászólásomban.

De ha nincs is szó ilyesmiről, akkor mondhatod, hogy megtettél mindent a feleségedért és miatta dolgozol éjjel nappal. De ha neki nem erre van szüksége, hanem kevesebb pénzre és több együttlétre, akkor kb. kitörölheted...

A házasság akkor jó és akkor működik, ha azt adod a másiknak, amire szüksége van, nem azt, amiről azt gondolod, hogy szüksége van. A feleséged nem azt kapta, amire vágyott. Kb. ennyi.

2010. nov. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
68%
Így vagyunk a férjemmel is(Ő álomvilágban él) azt hiszi boldoggá tesz de nekem nem több pénz kell hanem több idő velem és a gyerekekkel.Ha én is elhagynám egyik napról a másikra talán ő is észbe kapna mint te? 28 éves nő
2010. nov. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

tisztelt valaszadok!


mint mar irtam h boldog hazassagban elunk ami azt jelenti nalunk h mindent megbeszelunk, a munka meg van osztva fozni en fozok ritkan foz O, egy heten kap 3-4 szall rozsat.Az agyban a csucsig viszem tobbszor (ebben nem hazudik), sok idot is toltunk egyutt.

Az otthoni anyos velemenyere vagyok kivancsi h miert tette ezt?


Szombaton megyek haza, eddig nem volt lehgyek.etseges mert nincs autom s busszal megyek.

2010. nov. 25. 07:09
 20/34 anonim ***** válasza:
100%

*ebben nem hazudik


Miért, másban igen?


Ha te még mindig azt hiszed, hogy ezt az anyós "tette", akkor vagy egy ötévest vettél feleségül, vagy nagyon pofára fogsz esni.

2010. nov. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!