Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit akarnak anyosek? Valast...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarnak anyosek? Valast vagy boldogsagot!

Figyelt kérdés

5 eve ismertem meg a felesegemet, abbol 3 eve vagyunk hazasok. A hetvegen tortent az eset h jottek kocsival es a lanyukat haza koltoztettek szo nelkul, en munkaba voltam csak akkor ertesultem a dologrol amikor haza ertem munkabol. Soha nem volt veszekedes koztunk es a felesegemmel az anyosekkal sem, sem a csaladok kozott.

En most mit tehetnek. Hivtam telefonon h magyarazzak meg amit csinaltak, erre fel a valasz "ha probalsz meg hivni feljelentunk zaklatasert". Nagyon bolodg csaladi eletunk volt, 120 km a csaladoktol (munka miatt koltoztunk el) lakas van , auto stb hitel, adossag semmi. Tervezgettuk a gyereket is mert mar anyagilag megbirjuk a gyereke(ke)t.

Ilyen esetben mit tennetek ti?

en arra gondoltam h elmegyek a rendoregre es bejelentem h a felesegem eltunt otthonrol.


2010. nov. 23. 13:58
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Igazán, ha a feleséged nem akart volna menni, nem ment volna, szóval szerintem teljesen felesleges a rendőrség. Ezt nem anyósodékkal kell lerendezned,hanem vele.
2010. nov. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

A feleséged gondolom felnőtt nő. Hagyta, hogy magukhoz költöztessék a szülei csak úgy?

A feleségeddel nem tudsz beszélni?

Itt azért valami nagyon gyanús...

2010. nov. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt nem értem. A felnőtt feleségedet összecuccolták, és irány "haza". Esetleg elkábították az asszonykát, hogy nem szólt egy szót sem?!

Tőlem aztán jöhetne bárki, ha én nem akarok vele menni, nem megyek.

Tényleg nem értem.

2010. nov. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Valaminek csak kellett történnie, egy nagyon boldog családi életben ez nem így történik. Anyósék valami miatt felmentek a lányukért, nem kötözték meg és úgy vitték el, gondolom ő hívta el a szüleit, hogy segítsenek neki. A feleségeddel kellene leülnöd, de ahogy elnézem ez nem lesz egyszerű, ha már fenyegetnek feljelentéssel egy egyszerű telefonhívás miatt.
2010. nov. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

tehetetlen vagyok en is , senki nem mond semmit nekem csak azzal h ne mind hivogassam. A felesegemnek ki van kapcsolva a telefon nem tudom elerni.


Most haza menni nem tudok en sem majd csak 2 het mulva mert akkor lesz szabadon, a fonokommel beszeltem h engedjen el de nem akar, s azzal fenyeget ha elmegyek ki rug.

2010. nov. 23. 14:10
 6/34 anonim ***** válasza:
90%

Semmi előzmény, vagy "utaló jel" nem volt? Mert ez azért így elég hihetetlen. Hogy minden nagyon jó, minden nagyon szép, aztán egyszercsak ukmukkfukk asszonyka lelép a szülőkkel?

Nem tudom milyen volt a kapcsolatotok, nem tudom, hogy mennyire voltál jó férje a csajnak, de akármilyen is, egy indok, egy magyarázat, legalább tájékoztató szinten kijárna neked. Én azt javaslom, hogy a csajt kérdezd meg. A szüleit meg szard le nagyívben, ha ilyen szűk látókörűek.

2010. nov. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
én a rendőrségre nem jelenteném be az eltűnését. Telefonon nem tudod elérni. Ok. E-mail, közösségi portál esetleg? Megértem, hogy nehéz. Gondolom mégsem lehetett olyan kiváló a hangulat otthon, ha fogta magát és hazament. Lehet elege lett valamiből. Ha mégsem így van, feltétlen próbálj meg vele beszélni, mondd neki, hogy csak szeretnéd megtudni, hogy mi vezetett idáig, és szeretnéd vele megvitatni a további teendőket,a közös életetekkel kapcsolatban.
2010. nov. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
92%

a szülei nem "tilthatják" el tőled, mert felnőtt nő. jogod van beszélni vele, te vagy a legközelebbi hozzátartozó.

ír neki emailt vagy valami. én biztos nem hagynám annyiban, azonnal utaznék hozzá, hogy magyarázatot kérjek!

2010. nov. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
68%
Bocsánat a kifelyezésért,de az a "ribanc" biztos valami rosszat hallott rólad vagy félre értett valamit és anélkül,hogy rendesen utána járna vagy leülne veled megbeszélni lelpéett a pícsbe! Majd évekkel késöbb elmondhatod neki ,hogy tévedett és majd fogja magát szégyelni,te meg elleszel egy másik nővel! :D
2010. nov. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
73%
kifejezés*
2010. nov. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!