Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Tönkretehet mindent egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkretehet mindent egy idegen nő, csak azért mert gyereket szült a páromtól?

Figyelt kérdés
Még nem bizonyította be, de folyik a bírósági per, ahova nem engedtem el a páromat.Majd jól megszívja az a büdös k'va!Állítólag a páromnak volt mellettem kapcsolata és terhes lett a nő és megszülte, most meg beperelt minket, de mi együtt neveljük az előző házasságomból született gyerekemet és közösen vettünk fel hitelt a párom lakására, amit törleszteni kell.Ha kiderül, hogy tényleg a páromé a gyerek, akkor nagyon rossz anyagi körülményeink lesznek.Mit tehetünk?
2010. nov. 18. 16:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/78 anonim ***** válasza:
80%
Úristen!No comment...
2010. nov. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/78 anonim ***** válasza:
67%
ez az utolsó mondat nem tudom mi akart lenni közben elfelejtettem :D
2010. nov. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/78 anonim ***** válasza:
55%
Nem csak köteles rész jár, hanem az egész lakás, persze, ha több vérszerinti gyereke nem születik.
2010. nov. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/78 anonim ***** válasza:
78%
Én szorítok a gyermekének - ha az övé - hogy az életben ne kerüljön a ti háztartásotokba örökre - ha pl.anyja elhuny - mert pont az ilyen önző nőkből lesznek a legkegyetlenebb nevelőanyák, akik szegény ártatlan gyereken töltik ki a bosszújukat, a megkeseredettségüket és mindent, egy életre tönkretéve a gyerek testét - lelkét.
2010. nov. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/78 anonim ***** válasza:
72%

"...A gyerek esetleg majd igényt tarthat a lakásunkra??..."

======================= ==============

A férjed vérszerinti gyereke lesz a férjed első számú örököse!!!


A férjed nevén levő lakást törvény szerint a vérszerinti gyereke örökli és nem te (te legfeljebb házastársként haszonélvezeti jogot örökölhetsz, benne lakhatsz halálodig).

2010. nov. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/78 anonim ***** válasza:
74%
Akinek az ég világon semmi "haszna" nem fog származni a vagyonkából az pont a te gyereked, aki a férjednek nem törvényes gyereke.Esetleg akkor, ha végrendelkezik majd anno a mostoha gyereke jussa felől.
2010. nov. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/78 anonim ***** válasza:
82%

Hát kérező fárasztó vagy a párod megcsal és felnött férfi létére még csak gumit se húz, és ezek után még visszafogadod a párod amúgy se 1 tárgy ami a tiéd.

Rohadt'l el vagy szállva a valóságtól.

Ha a gyerek a párodé a fizúja minmun 20%-át megitélik gyerektartásnak, azt a pénzt a gyerek kapja nem a nő, és majd örököl is a párod után.

2010. nov. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/78 anonim ***** válasza:
79%
Háát, azért én beleképzeltem magam a kérdező helyébe. Ártatlan gyerek ide-vagy oda, másfelől nézve a pasi igencsak kib@szott a kérdezővel... Gondolom nem a kérdező az első, akit megcsaltak és megbocsátotta. Az más kérdés, hogy én nem tettem volna. De ez így elég érdekes, hogy kérdező igenis fizeti a lakást, és ha mondjuk a férje maghal balesetben, akkor mehet az utcára kb...
2010. nov. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/78 anonim ***** válasza:
88%
Pasit ki kell rúgni, sz@rakodjon egyedül. Megérdemli ha szeretőnek csinál kölyköt...komolyan az ész megáll.
2010. nov. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/78 anonim ***** válasza:
100%

Valamiert nekem te is alparinak tunsz...

Ne haragudj, de ez van... Megertem a felhaborodasod, de az a gyermek semmirol nem tehet...

2010. nov. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!