Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Tönkretehet mindent egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkretehet mindent egy idegen nő, csak azért mert gyereket szült a páromtól?

Figyelt kérdés
Még nem bizonyította be, de folyik a bírósági per, ahova nem engedtem el a páromat.Majd jól megszívja az a büdös k'va!Állítólag a páromnak volt mellettem kapcsolata és terhes lett a nő és megszülte, most meg beperelt minket, de mi együtt neveljük az előző házasságomból született gyerekemet és közösen vettünk fel hitelt a párom lakására, amit törleszteni kell.Ha kiderül, hogy tényleg a páromé a gyerek, akkor nagyon rossz anyagi körülményeink lesznek.Mit tehetünk?
2010. nov. 18. 16:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
93%
Köss csomót a párod farkára...
2010. nov. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 anonim ***** válasza:
94%
jézus atyaisten. ha kiderülne hogy a párodé a gyerek, te azok után vele maradnál? én tuti kivágnám mint macskát szarni.
2010. nov. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/78 anonim ***** válasza:
98%
DNS teszttel ki kell deríteni hogy valóban ő e az apuka!Ha igen akkor nincs mit tenni fizetnie kell!Ő csinálta!Te meg ne hárpiáskodj!Ne k rvázz senkit!Elhiszem és értem hogy dühös vagy, de a párodra legyél az!
2010. nov. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 anonim ***** válasza:
98%

Bírom, ezt a női hozzáállást.

A nő a k.va nem is a párod a hibás aki gyereket csinált melletted...


Az a gyerek a párodé...igen, csak azért kérhet tartásdíjat.


Az már más kérdés hogy miért nem előbb szólt a nő.

2010. nov. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/78 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem engeded el a hapsid a tárgyalásra, csak jobban megszívjátok!
2010. nov. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/78 anonim ***** válasza:
97%
Sajnálom:-( Ha a párodé a gyerek, akkor bizony fizethettek. Viszont akkor keményen félrelépet és átvert a párod.
2010. nov. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/78 anonim ***** válasza:
90%
Ha a gyerek a párodé, akkor a gyereknek JÁR a tartásdíj. Ha már megcsinálta, akkor ne legyen büdös enni adni neki. Nem tudom, neked milyen az értékredned, de én nem tudnék olyan fickóval élni, aki nem törődik a saját kölykével.
2010. nov. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/78 anonim ***** válasza:
97%

Milyen kapcsolat a tiétek,ha TE nem engeded le a párodat a bírósági tárgyalásra?

Ha bebizonyosodik,hogy a párod az apa, a Bíróság akkor is megítéli a tartásdíjat,ha a párod nem megy el egyetlen tárgyalásra sem. Ez csak rossz pont lesz a párodnak a Bíróság szemében!

Ha övé a gyerek,akkor a vérszerinti gyereke is megérdemel annyi anyagi támogatást,mint a nevelt lánya. Sőt!

2010. nov. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/78 anonim ***** válasza:
84%

Fogd fel úgy egyenlőre, hogy ez a párod sansza, menjen el a bíróságra a tárgyalásokra, vessék alá a tesztnek, hurcolják meg - hogyha jogos - aztán amikor megvan a végzés, akkor lehet a hogyan továbbon gondolkodni.

Attól függ, hány éves az állítólagos gyerek, ha az anya igényt tart a visszamenőleges gyerektartásra - márpedig biztos - akkor szivacs van + asszem az összes bírói költséget is ráverik a párodra.

2010. nov. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/78 Kriszti83 ***** válasza:
92%
Azért a megcsaláshoz 2 ember kell, ráadásul a párod még csak nem is védekezett. Szerintem engedd el a tárgyalásokra, úgy hamarabb kiderülhet az igazság. Aztán rajtad múlik: együtt maradtok és elfogadod az előállt helyzetet, vagy inkább szakítassz a pároddal. (Én nem viselném el, hogy gyereket csinált egy másik nőnek!)
2010. nov. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!