Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás... Menni vagy maradni......

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás... Menni vagy maradni... 3 gyerek... 20 év kapcsolat...?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Igazából nem is tudom milyen választ várok. 3 gyerek, 20 éves kapcsolat és el akarok válni. Vagyis nem akarnék, de már a lelkem fáj a magányba. A férjem korán megy itthonról, este 7 után jön. Szinte semennyi időt nincs velünk. Vállalkozása van dolgozója. Nem kellene ennyit a munkahelyen lennie. Nincs senkije. Allattarto telepen dolgozik, tuti nem nőnel van. Akkor haza jönne fürdeni. Neki egyáltalán nincs igénye az érintésre, beszélgetni nem lehet vele. Szex biztos hiányzik neki, de ezért nem tesz, meg se ölel, semmi. A vitákon túl vagyunk. Elmegyünk egymás mellett. Ma voltam egy ismerősömnel, aki mondta, hogy látszik, hogy nem vagyok boldog, de szerinte úgyse találok jobbat, csak másmilyet. Nem rossz ember amugy, de nem is érzem magam mellette nemhogy nőnek, már semminek se. Társas magány, viszont a gyerekek miatt nem tudok még lépni. 37 éves vagyok, érdemes még próbálkozni vagy inkább lépjünk tovább? Köszönöm aki válaszol.
tegnap 19:51
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
53%
Ez nagyon gáz.. mennyi rosszindulat szorul belétek. Igen, nagyon sok van, aki csak dugni akar. Én is most zavartam el a 2. ilyen alakot. Nekem 1 gyerekem van és 35 vagyok. Ne legyetek már ilyenek.
ma 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:

Nagyon vicces hogy itt minden második emberke jön azzal hogy "nekem is van egy gyerekem és.."


Hahó! Feltunt hogy a kérdezőnek 3 kicsi gyereke van? Tudjátok mi a különbség az 1 és a 3 között? Tudjátok mi a különbség egy kamasz és egy 5 éves között?

ma 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!