Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás... Menni vagy maradni......

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás... Menni vagy maradni... 3 gyerek... 20 év kapcsolat...?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Igazából nem is tudom milyen választ várok. 3 gyerek, 20 éves kapcsolat és el akarok válni. Vagyis nem akarnék, de már a lelkem fáj a magányba. A férjem korán megy itthonról, este 7 után jön. Szinte semennyi időt nincs velünk. Vállalkozása van dolgozója. Nem kellene ennyit a munkahelyen lennie. Nincs senkije. Allattarto telepen dolgozik, tuti nem nőnel van. Akkor haza jönne fürdeni. Neki egyáltalán nincs igénye az érintésre, beszélgetni nem lehet vele. Szex biztos hiányzik neki, de ezért nem tesz, meg se ölel, semmi. A vitákon túl vagyunk. Elmegyünk egymás mellett. Ma voltam egy ismerősömnel, aki mondta, hogy látszik, hogy nem vagyok boldog, de szerinte úgyse találok jobbat, csak másmilyet. Nem rossz ember amugy, de nem is érzem magam mellette nemhogy nőnek, már semminek se. Társas magány, viszont a gyerekek miatt nem tudok még lépni. 37 éves vagyok, érdemes még próbálkozni vagy inkább lépjünk tovább? Köszönöm aki válaszol.
tegnap 19:51
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy most szar a helyzet, de gondold végig, ha válsz ennél még szarabb lesz, mindenre maradsz tök egyedül, anyagilag is, mert a gyerektartás lófüttyre se lesz elég. Mert mondhatod, most is szinte egyedül vagy, de arról nem írtál, te mit dolgozol, mennyit keresnél. Ezzel is kalkulálj! Hol fogtok lakni? Közös a ház vagy csak a tied? Ha a tiéd, nincs gond, de ha közös, el kell adnotok, fele-fele pénzből te a gyerekekkel meg a férjed is szépen mehettek albérletbe. Jó kilátások! Figyelj, ebből nem tudsz jól kijönni. Próbáljátok megmenteni a házasságotokat!
ma 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
52%
Aki gyerekkel talált új pasit, többségében hatalmas megalkuvással és ahogy hallom, azért ott sincsenek ám rózsaszín pillangók, csakhát ez jutott, beérem ezzel is, elvagyunk kapcsolat, a semminél jobb, mégsem vagyok egyedül meg ehhez hasonlók.
ma 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
77%

25 és magadból indulsz ki hogy nem foglalkozik egy férfi a gyerekeivel mert lesz nője? Ez abszolút nem törvényszerű.

Egy csomó anyuka így is egyedül rohangál mindenhová.

Sok pasi választ gyermekes nőt...mondjuk a 3 lehet sok.

Nem tudod ilyen téren milyen az apuka vagy esetleg nincs e más segítsége, pl nagyszülők.

Lehet ám osztott felügyelet is.


26 nekem több ilyen ismerősöm is van és nem is ronda meg buta pasikkal jöttek össze.

Az itt válaszolok 80 százaléka nem a valóságba él és még az is azt mondaná, hogy nem aki a kutyának se kell.


Abszolút nem mindegy milyen maga a nő külsőre/ belsőre meg milyenek a körülmények.

Ha eltudja tartani, akkor inkább marad sok nő egyedül, mint egy plusz nyúggel (igen ilyen esetbe a férfi az...max a pénze miatt nem).


32 Sehol nincsenek, ha vannak is tart pár hónapig...gyerek ide vagy oda. A szerelem meg a köd édes kevés, ezért mennek szét a nagy szerelmesek is.


Párterápia egy próbát megér, ha nem megy és eltudod magatok tartani akkor lépni kell.

N 32

ma 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
63%

"nekem több ilyen ismerősöm is van és nem is ronda meg buta pasikkal jöttek össze."


Egyreszt mind leirtuk hogy természetesen vannak kivételek, de ez a ritkább.

Másrészt az hogy nem rondák a pasik is még mindig csak az egyik dolog, de honnan tudod hogy otthon a négy fal között egy kenyérre kenhető két lábon járó cukiság, akivel még a szex is tökéletes vagy esetleg egy féltékeny, bunkó, manipulatív, lehuzo fsz? Mert utóbbit senki nem szokta kiteregetni. Nagyon sokan élnek szenvedve egy kapcsolatban. És most nem arra gondolok hogy a kérdezőnek ellaposodott a kapcsolata, hanem olyanokra akik kisebb nagyobb mértékben lelki vagy fizikai bantalmazasnak vannak kitéve, esetleg anyagi kontrollnak vagy fuggesnek, manipulációnak stb.


Mint írtam fentebb, általában nem véletlen ha egy 40es pasi egyedülálló, függetlenül attól hogy elvalt e vagy nem. És ha az az egyedülálló 40es pasi véletlenül mégis csak egy két lábon járó főnyeremény, mert persze elvetve akad ilyen is, akkor is miért választaná pont a kérdezőt 3 kisgyerekkel a gyermektelen 30as helyett?


Nyilván biztosan van szerethető a kerdezoben, nem azt állítjuk hogy nincs, csak egyszerűen az emberek többsége ha nem muszáj nem akar egy akkora felelősséget és potenciális konfliktus forrást bevallalni a friss kapcsolatába mint másnak a gyereke, később annak a nevelése.

ma 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
64%
Viszont én akkor is inkább lennék egyedül, mint társas magányban. Ezzel csak magát mérgezi hosszútávon a kérdező. Gyerkőcöknek is az a jó ha a szülők kiegyensúlyozottak.
ma 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
100%
#35 ebben is van igazság. Csak nem mindegy hogy a kérdező abban a hitben van hogy dobbant mert úgyis lesz más, vagy abban hogy lehet hogy nem lesz más, de nem érdekli mert ennél egyedül is jobb lenne. Szóval a hozzaallas és a motiváció nem mindegy.
ma 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:

34 oké. Csak Neked (ha te írtad) egy ilyen ismerősöd van, én kapásból tudok 4-et.

Nincs tökéletes ember!

Gyerek nélkül is sok esély van ilyen idiótákat kifogni.


Ez a miért valasztaná. Sokszor van, hogy valahonnan megismer az embet valakit és megszereti/ alakulnak a dolgok. Én pl sose ismerkedtem társkeresőn, számos ismerősöm se. Akiket példaként feltudnék hozni ott is a legtöbb nem sirektbe keresett párt...alakult.


Én írtam hogy a körülmény se mindegy!

ma 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
49%

Én 1 gyerekes anya vagyok es folyton udvarolnak nekem es 36 vagyok.

Hát bocs de igy 24evesen se kellettem az igazság az hogy jobban nezek ki mint 20evesen.

Dicsekvesnek hangzik tudom, van férjem de a munkájának él.

Jól nézek ki nem ragozom, nem vagyok NYOMULÓS, a férjem az első nekem, de sajnos ez van, legtöbbször a 35eves nők lekörözik kinezetben gondolkodasban kedvessegben stb a sokkal fiatalabbakat.

Jelenleg ha kiszállnek a házasságból startból lenne jól kinéző stabil 10000%ra egyedülálló pasi aki várna rám.

Es tenyleg nagyon jól kinéző.

De nem az én tipusom mert a túl nagy státuszú ffiakhoz én túl "egyszerű" vagyok.

Egyébként ha osszeszamolom hányan lennének tenylegesen velem ha mor volnék hát több lenne mint az egyik kezemen az újjak.

De ez van, 1van a fejembe aki felé nem merek nyitni mert gyáva vagyok, mert amikor az az illető mondta hogy lepjek en nem tettem mert mindent a házasságra tetrem fel. Gondoltam képes leszek megjavítani. De nem jött ossze mert nem megfelelő időben léptem.


Akkor lépj kérdező ha van már másik es azzal jobb lenne mint a mostanival .

Ez van, vagy ha van segítséged lépj de ha nincs akkor nagyobb a kockázat es túl nagy a rizikó.

Mar nem vagy egyedül hanem 3an pluszba.

De adj magadra, sportolj stbstb es minden kialakul

ma 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
#ha már válnék# javítás.
ma 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

Az hogy kellesz-e ffinek az tőled függ.

Nem vagyok 3gyerekes nem tudom elképzelni de szerintem tőled fugg hogy extra csinos kedves vagy-e okos vagy , tudsz pluszt adni nem főltetlen sexben hanem ugy a mindennapkban van plusz benned hogy jobba tedd a másik életét vagy sem..

Ha egy kincs vagy mint amit fennebb irtam, le tudsz nyugtatni vkit ha ideges, mindig van megoldas minden elethelyzetre akkor van lehetőséged

ma 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!