Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás... Menni vagy maradni......

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás... Menni vagy maradni... 3 gyerek... 20 év kapcsolat...?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Igazából nem is tudom milyen választ várok. 3 gyerek, 20 éves kapcsolat és el akarok válni. Vagyis nem akarnék, de már a lelkem fáj a magányba. A férjem korán megy itthonról, este 7 után jön. Szinte semennyi időt nincs velünk. Vállalkozása van dolgozója. Nem kellene ennyit a munkahelyen lennie. Nincs senkije. Allattarto telepen dolgozik, tuti nem nőnel van. Akkor haza jönne fürdeni. Neki egyáltalán nincs igénye az érintésre, beszélgetni nem lehet vele. Szex biztos hiányzik neki, de ezért nem tesz, meg se ölel, semmi. A vitákon túl vagyunk. Elmegyünk egymás mellett. Ma voltam egy ismerősömnel, aki mondta, hogy látszik, hogy nem vagyok boldog, de szerinte úgyse találok jobbat, csak másmilyet. Nem rossz ember amugy, de nem is érzem magam mellette nemhogy nőnek, már semminek se. Társas magány, viszont a gyerekek miatt nem tudok még lépni. 37 éves vagyok, érdemes még próbálkozni vagy inkább lépjünk tovább? Köszönöm aki válaszol.
tegnap 19:51
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
57%

#7 Lenne jelentkező, mire?

Majd jól meglepődsz mi fog történni a jelentkezővel, ha ténylegesen elválsz és egyedül leszel a 3 gyerekkel.

Max ha hagyod magad meg leszel dugva párszor, de ezek a "jelentkezők" nem fognak veled meg a 3 gyerekeddel összebútorozni, anyagilag helytállni értetek és még hős szerelmest is játszani ezek után.

Azzal számolj, hogy elválsz, és mindenre egyedül leszel, csak még pénzed sem lesz.Szexnél többet senki nem fog akarni tőled.

tegnap 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:
Utolsó. Igenis van, aki mondta, hogy gyerekkel is kellek. Nem veszítem el őket, szimplán sajnálom, hogy elvált szülők gyerekei legyenek. Ők az életeim. A két kicsi 8 és 5 évesek.
tegnap 20:41
 13/42 anonim ***** válasza:
54%

#12 Mondta.Majd azért annyi eszed legyen már, hogy a szavakra csak akkor adsz, ha előbb tettekkel megtámogatta.

Én is mondhatom azt, hogy nekem gyerekkel is kellesz.Látod, most is foglalkozom veled, írtam neked 5 mondatot.

Na, kb ennyire számíthatsz majd a jelentkezőktől is.

tegnap 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
55%

Mondta, és? Mondani bármit lehet.

Meg egyébként hozzátette a feltételeket is? Nyilván nem. Olyanokra gondolok, hogy pl. kellesz, HA teljes egészében magadra vállalod a házimunkát, főzöl-sütsz-takarítasz-pakolsz igényeimnek megfelelően. HA szexben bevállalod azt is, amit amúgy nem tennél. HA elfogadod a sz*rságaimat, kis pia, ez-az. HA tűröd, hogy a gyerekeiddel úgy bánok, ahogy kedvem tartja. Stb.

Itt néhányan mintha nem az átlag magyar emberek valóságában élnének. 30 alatt, 0 gyerekkel is k. nehéz igazán JÓ férfit találni. Akkor majd 30 fölött, közel 40 évesen, 3 gyerekkel?

Tényleg ahogy a 4-es írja, nézd már meg a felhozatalt! Aki kicsit is jobban néz ki, ápoltabb, igényesebb, normálisabb stb., az foglalt, és kirobbanthatatlan a házasságából/kapcsolatából. Amúgy még foglaltak közül is sok a rettenetes... Amelyik egyedülálló, az szerinted mégis milyen?... A ritka kivétel, amelyik nem gáz, az a fiatal, gyerektelen szépségekre fog hajtani, és meg is kapja őket, mert mint írtam, hiánycikk a jó férfi.

tegnap 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg menthetetlen a helyzet, akkor jobb elválni, viszont készülj arra, hogy a merítési lehetőség szűkül. Biztosan akad majd jelentkező, de nagyon gondold meg, kit engedsz be az életedbe! Mondani bármit lehet, a tettek árulkodnak.
tegnap 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
93%
És ha olyanban gondolkodsz, hogy majd egy elvált férfi, egyedülálló apa, mert hasonló a "pozíció": attól se várj semmi jót. Átlag magyar nő a k. nagy szívást jelentő egyedülálló anyaságot nem vállalja be csak úgy, pl. holmiféle kis ellaposodás meg ilyenek miatt. Csak ha igen komoly problémák vannak a kapcsolattal és apával. Vagy ha apa lép le, mert nincs annyira ínyére a családosdi vagy talált magának valakit. Szerinted ilyen emberek mellett akkora boldogság várna rád meg a 3 gyerekre?
tegnap 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
56%

De sok rosszindulatú, lehúzó ember van! :(


Miért ne találna megfelelő társat? Több olyan nő-ismerősöm is van, akiket gyerekestül is elfogadtak. Nem szabad a rosszban maradni kishitűségből.

És talán ilyen érzelmi szegénység mellett még egyedül is lehet jobb, mint a társas magányban szomorkodni.


Pénzben pedig a volt férjnek kötelező a tartásdíjat adnia (legyen jó ügyvéded). Közben, ha dolgozol, akkor már csak kijöttök valahogy.

tegnap 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
48%

Sok megkeseredett cinikus fasz, aki elmagyarázza a kérdezőnek a tapasztalt dolgok ellenkezőjét.

Irigy hányingerek vagytok.

tegnap 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
62%
Borzasztó sok a rossz indulat, ne a kérdezőre vetítsétek ki a haragotokat. Valaki gyerek nélkül se kell senkinek, valaki több gyerekkel is ez ennyi. Különben meg azért 40-hez közelítő nők többségének van gyerekük. De hogy válaszoljak is a kérdésre, te érzed, utoljára megpróbálnék a helyedben beszélni a férjeddel és változásra bírni, persze mondom ha már nem akarod vagy nem látsz esélyt a változásra, akkor nem. De fiatal vagy de ez nem életkorhoz kötött, magadat is kell nézned és neked is ugyanúgy jár a szerelem és ezek a kapcsolati dolgok!
tegnap 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
37%

Hagyjuk már. Én egy gyerekkel se merek újat kezdeni. Nem azért, mert attól félnék, hogy nem kellek senkinek, hanem mert tisztában vagyok vele, hogy nekem nem kellenének azok, akik jelentkeznének. Egy fizetésből meg nem tudok olyan életszínvonalat biztosítani magunknak, mint ami most van.

3 gyerekkel majd biztos eljön érte a Herceg fehér lovon. Szerintem fel kell nevelni a gyerekeket, aztán lehet álmodozni.

tegnap 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!