Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás... Menni vagy maradni......

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás... Menni vagy maradni... 3 gyerek... 20 év kapcsolat...?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Igazából nem is tudom milyen választ várok. 3 gyerek, 20 éves kapcsolat és el akarok válni. Vagyis nem akarnék, de már a lelkem fáj a magányba. A férjem korán megy itthonról, este 7 után jön. Szinte semennyi időt nincs velünk. Vállalkozása van dolgozója. Nem kellene ennyit a munkahelyen lennie. Nincs senkije. Allattarto telepen dolgozik, tuti nem nőnel van. Akkor haza jönne fürdeni. Neki egyáltalán nincs igénye az érintésre, beszélgetni nem lehet vele. Szex biztos hiányzik neki, de ezért nem tesz, meg se ölel, semmi. A vitákon túl vagyunk. Elmegyünk egymás mellett. Ma voltam egy ismerősömnel, aki mondta, hogy látszik, hogy nem vagyok boldog, de szerinte úgyse találok jobbat, csak másmilyet. Nem rossz ember amugy, de nem is érzem magam mellette nemhogy nőnek, már semminek se. Társas magány, viszont a gyerekek miatt nem tudok még lépni. 37 éves vagyok, érdemes még próbálkozni vagy inkább lépjünk tovább? Köszönöm aki válaszol.
tegnap 19:51
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
80%
Hát mivel még fiatal vagy én a helyedben elválnék.
tegnap 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
29%
Vállás.
tegnap 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
76%

Ilyen érzelmi, lelki és testi üresség mellett egyértelműen a válás... Fiatal vagy, még jöhet jobb.


(Hogy egy kicsit örülj, korodbeli barátnőm 2 kislány és válás után megy most férjhez újra:) )

tegnap 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
33%

Azt kellene átgondolnod, hogy mit remélsz a válástól, milyen körülmények közt fogsz élni.

Tegyük fel, anyagilag rendben leszel, mert lesz hol laknod.

Szerinted hogyan, mikor és milyen férfiakkal van lehetőséged ismerkedni 37 évesen, 3 gyereket egyedül nevelő nőként?

Sőt, akkor úgy kérdezem, szerinted milyen a felhozatal a korodbeli és nálad idősebb egyedülálló férfiakból?

tegnap 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
34%

#4


Akkor inkább maradjon mert nem akad pasas? Így se van pasasa ugyanis magasról tesz rá.

tegnap 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
41%
Elöször próbálják meg egy párterápiával rendbe hozni a házasságukat Biztos, hogy van oka a férje ilyetén viselkedésének. Ha nem sikerül akkor is nagyon meg kell gondolni, hogy elválik-e, mert 3 gyerekkel sokkal kevesebb pénzból kell élni és nagy valószínűséggel egyedül. Egy három gyerekes nő nem kell senkinek, esélye sincs.
tegnap 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
4# lenne már jelentkező, de nem érdekel senki. Munkám kapcsán találkozok férfiakkal. De hűséges vagyok, kb magamhoz, mert valóban egyedül vagyok ebben a házasságban. Inkább az anyagiak miatt félek, de emiatt maradni is hülyeség.
tegnap 20:24
 8/41 anonim ***** válasza:
0%
Én 50-hez közel őrlődöm ugyanebben, de engem leginkább az zavar, hogy mit szólnának a gyerekeim. :(
tegnap 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
53%

Jaj a sok megkeseredett ember hogy 3 gyerekkel nem talál pasit vagy mint a kérdező "kedves" ismerőse hogy úgy sem talál jobbat. Komolyan ha nektek szar akkor legyen másnak is szar? Úgy csináltok mint ha gyerekkel nem lenne már élet a válás után.

Kérdező te meg válj el. Ne pazarold az idődet olyan emberre aki nem akar téged. Párterápia ebben az esetben szerintem már esélytelen és felesleges pénzkidobás.

tegnap 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
60%

#5 Nekem teljesen mindegy mihez kezd a kérdező a saját életével.

Csak a kérdéséből az jött le, hogy ő egy normális, dolgos, anyagilag stabil, kedves, szerető társra vágyik, aki vele van és foglalkozik vele.

Én nagyon sok sikert kívánok egy 3 gyerekét egyedül nevelő, 40 éves nőnek mindehhez.

Azt írod, hogy így sincs senkije.

Igazad van, vegyük úgy.Így meg majd családja és pénze sem lesz.Nem véletlenül írta, hogy a gyerekek miatt nem tud lépni.

Én kívánom, hogy találjon olyat, amit keres.

Kapkodni nem fog érte senki, hogy had tartsalak már el négyőtöket, meg utána még szeretgesselek is minden nap.

tegnap 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!