Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás... Menni vagy maradni......

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás... Menni vagy maradni... 3 gyerek... 20 év kapcsolat...?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Igazából nem is tudom milyen választ várok. 3 gyerek, 20 éves kapcsolat és el akarok válni. Vagyis nem akarnék, de már a lelkem fáj a magányba. A férjem korán megy itthonról, este 7 után jön. Szinte semennyi időt nincs velünk. Vállalkozása van dolgozója. Nem kellene ennyit a munkahelyen lennie. Nincs senkije. Allattarto telepen dolgozik, tuti nem nőnel van. Akkor haza jönne fürdeni. Neki egyáltalán nincs igénye az érintésre, beszélgetni nem lehet vele. Szex biztos hiányzik neki, de ezért nem tesz, meg se ölel, semmi. A vitákon túl vagyunk. Elmegyünk egymás mellett. Ma voltam egy ismerősömnel, aki mondta, hogy látszik, hogy nem vagyok boldog, de szerinte úgyse találok jobbat, csak másmilyet. Nem rossz ember amugy, de nem is érzem magam mellette nemhogy nőnek, már semminek se. Társas magány, viszont a gyerekek miatt nem tudok még lépni. 37 éves vagyok, érdemes még próbálkozni vagy inkább lépjünk tovább? Köszönöm aki válaszol.
tegnap 19:51
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
49%
#20 és azért mert te nem mersz, más se kezdjen? És honnan tudod, hogy a kérdező jelentkezői közt nincs szimpatikus ? Nem egy ismerősöm van, aki több gyerekes anyuka, mégis talált magának párt. Olyat is akinek nincs gyereke mégse… na most akkor? Ne húzzuk már rá a te életed az övére, felesleges összehasonlítani
tegnap 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
78%

Mondani sokmindent lehet. Nézd a politikusokat.

A horgász sem ecseteli a vacsora részleteit a pontynak amikor belógatja a csalit. Nekem nincs sikerem a nőknél, mert megmondom hogy családom van. De legyen szerencséd a szeretőddel.

ma 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
28%
Én is ismerek nőt, aki 5 gyerekkel kellett pasinak! De milyennek? Azt ne részletezzük! Sokszor kis részleteket emeltek ki történetekből! Ismerős is kellett gyerekkel valakinek. Ez a gyerekes nők 0.1 százaléka max, itt is hányszor olvasni a férfiaktól, nem nevelném más kölykét, a gyerekes nők csak dugni jók. Próbálj beszélni a férjeddel, dolgozzon kevesebbet, próbáljátok menteni a menthetőt. Ha nem megy, váljatok, de nagy reményeket ne fűzz hozzá, hogy majd annyira fogsz kelleni a pasiknak, ahogy mondják. Igen, összejárni jó leszel, de komolyan felvállalni nem hiszem, hogy fog valaki, de sok sikert!
ma 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
58%
Tele vannak a társkeresők gyerekes nőkkel, ebből is látszik, mennyire kellenek az ilyen nők. Igen, sikerülhet, mert másnak is összejött, de nem ez az átlag, nagyon nagy szerencse kell hozzá, ne áltasd magad. 3 gyereket nem sok pali venne a nyakába!
ma 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
59%

A párkapcsolati terápia mellett vagyok teljes mellszélességgel.

Ha az nem vezet eredményre-mert esetleg mégis megcsal a férjed, vagy egyéb miatt,- akkor is jól meg kell gondolnod, hogy mivel jár a válás.


A gyerekeket megviseli, ezzel együtt kell élnetek.


Arra számíts, hogy egyedül kell megoldani az életed, mert bár kicsi az esély, hogy a férjed hamar talál párt, ha mégis így lesz, rá nem nagyon számíthatsz. Lakhatás, orvoshoz rohangálás, betegállomány, iskolai szünetek megoldása. Erre kell berendezkedni.


Ha mégis találsz egy jóravaló elvált pasast, annak is lesz gyereke, nem biztos, hogy egyáltalán össze tudtok bútorozni.


Szex viszont lesz dögivel, mert mindenki kiszolgáltatott szabad prédának fog tartani, és azt hiszi, hogy ha elviszi a srácokat iskolába, akkor cserébe már szét is dobod a lábad napi 2x.


Tőlem is lépett a feleségem nagy arccal, hogy majd ő megmutatja. Az életképtelen szarul kereső férje helyett majd talál olyat, akit irányítgathat kénye-kedve szerint.

Két évig nem találtam normális nőt magam mellé, a párom mos, főz, takarít rám, szereti a gyerekeimet, hálás vagyok érte.

Az exem csupa link férfit szedett fel, a gyerekeknek már tele a hócipője. A legutóbbi csak hétvégén jár hozzá, amikor nincsenek ott a gyerekeim. Qr egy kiadósat, bezabál a főztjéből, és megy a dolgára.

ma 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
72%

Nem rosszindulat azt leírni hogy mik a valódi esélyei a kérdezőnek. Ezek tények.


Lehet itt jönni azzal hogy az ismerősöm ismerőse is talált magának mást, de ettől még nem lesz igazatok. Nagy altalanossagban elmondhato hogy a gyerekes nők és egyébként férfiak is, mínusz kettőről indítanak a parkeresesben. Ha találnak valakit, az is jó eséllyel szexet akar csak (ez még a nem gyerekeseknel is sűrűn előfordul).

És ha tegyük fel talál olyat akinek rendben van a 3 gyerek és még kapcsolatot is akar, még mindig nem biztos hogy normális és minden rendben van vele.


Mert valljuk be őszintén, miért akarna egy egyedülálló 40es normális pasi egy 3 gyerekes nőt? Miért ne keresne magának egy 30 éves gyerektelent?


A kerdezonel nem pusztán az a gond hogy gyereke van. Hanem az hogy HÁROM gyereke. Három gyerek mellett egy egyedülálló anyának nem sok élete van amikor nem dolgozik és nem is a gyerekekkel foglalkozik.

ma 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
42%
26-nak igaza van, nem rosszindulatúak a válaszolók, csak a tapasztalat beszél belőlük és hogy reálisan kell nézni az esélyeket, hogy mire, mennyi van. Kisarkítva, lottót is nyertek már. Aki nyert, mellveregetve mondhatja, nem adtam fel, sikerülhet, blablabla. Végül is esély van rá, nem? Nekem is van ismerősöm, aki gyerekkel talált párt, egyetlen egy. De többeknek csak a próbálkozás maradt, pasik jönnek-mennek, azt ennyi. Lehet mondani, hogy kellesz gyerekkel, mert elfogadó valaki és megpróbálja veled, de ez nem garancia semmire. Mikor majd rájön mivel is jár a gyerekes lét, hogy alkalmazkodni kell, nem csinálhattok bármikor bármit, amit szeretnétek, megunja és lelép. Próbáld ki, tegyél fel egy kérdést: Férfiak, 3 gyerekes nővel ismerkednétek komoly kapcsolatra? A válaszok 99%-a fogadni merek, nem lesz!
ma 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
35%

Ja, én is tudok említeni ismerősöket, akik találtak valakit nem csak szexre gyerekkel. Olyat is, aki 3 gyerekkel. Csakhogy az a valaki kéne a halálnak... Igazuk van az előttem íróknak, ezt mindig kihagyjátok a történetből, hogy milyen az a valaki. Ők elfogadják, mert nincs más, egyedül maradni nem akarnak, és ketten csak könnyebb az élet - a legtöbb nő nem keres vagyonokat full home office, rugalmas munkaidejű munkával...

De felőlem legyen ez gonoszságnak meg lehúzásnak tekintve. Csak mert nem olyan léleksimogató, nem hangzik annyira mesésen. Majd rájön a kérdező, ha mégis lép... Csak a gyerekeket sajnálja az ember, azok szerencsétlenek nem érdemlik meg, hogy boldogságkeresés címszó alatt annak tegye ki őket az anyjuk, ami reálisan várható, felborítva a stabil kis életüket. Megint más lenne, ha bántalmazásról lenne szó vagy alkoholizmusról. Persze lehet felhozni, hogy mert így milyen mintát látnak... Na de az sem lesz jobb egy fokkal sem, amilyet majd utána.

ma 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
100%
Ez a gyerrekkel is lehet találni párt duma elég összetett. Nem mindegy, hogy van-e segítséged és mennyi és mekkorák a gyerekek. Tizenéves kamaszok mellől már simán mehetsz randizni, de 5-8 éves gyerekek mellől? Velük kell foglalkoznod, nem a pasizással. Minőségi párkapcsolat kialakításához idő kell, ekkora gyerekek mellett erre kötve hiszem, hogy lenne időd, ha csaknem a két gyereked állandóan a nagyobbra bízod.
ma 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
75%
Említhetném azt is, aki 1 gyerekkel talált párt, úgy tűnt, nem is rosszat. Összeházasodtak, szült tőle is 1 gyereket, ott jött rá a pasi, hogy ja, hát babával nagyon más az élet, mint egy már önállóbb nagy ovissal, úgyhogy válás. Anya vissza a szüleihez, immár 2 gyerekkel, ezek után inkább nem is akarna senkit, csak dolgozik benne a félelem, hogy mi lesz velük, ha a szülei meghalnak... :(
ma 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!