Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ez szerintetek így mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek így mennyire korrekt?

Figyelt kérdés

Nem első kérdésem, a sztori ismerős lehet. Bő egy hónapja jöttem el a férjemtől, mert voltak komoly gondok.

Még voltak tervek, hogy megbeszéljük, bár inkább én akartam, utólag már látom.

Aztán csütörtök hajnalban írtam neki, hogy zárjuk le, a bizalmam nem fog csak úgy magától visszajönni.

Ma délután 4kor felhivott, hogy tuti-e. Mondtam igen, miért?! Hát mert őt is érinti. Ennyi.

Erre mint megtudtam, 6kor már máshoz ment, azóta nem is volt elérhető. Most is ott van. Szóval ezért kérdezte. (gondolom, már korábban meg lehetett a nő, hisz egyből egész éjszakára menni...)

Ez így korrekt? Ezt így csinálják?

Hátam közepére nem kívánnám az ismerkedést...



2021. okt. 29. 22:51
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Te mondtad, hogy lezárod. Mit akartál megjavítani? Ő megkérdezte, megerősítetted és elment a másikhoz. Ez van. Ennek vége.
2021. nov. 5. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!