Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ez szerintetek így mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek így mennyire korrekt?

Figyelt kérdés

Nem első kérdésem, a sztori ismerős lehet. Bő egy hónapja jöttem el a férjemtől, mert voltak komoly gondok.

Még voltak tervek, hogy megbeszéljük, bár inkább én akartam, utólag már látom.

Aztán csütörtök hajnalban írtam neki, hogy zárjuk le, a bizalmam nem fog csak úgy magától visszajönni.

Ma délután 4kor felhivott, hogy tuti-e. Mondtam igen, miért?! Hát mert őt is érinti. Ennyi.

Erre mint megtudtam, 6kor már máshoz ment, azóta nem is volt elérhető. Most is ott van. Szóval ezért kérdezte. (gondolom, már korábban meg lehetett a nő, hisz egyből egész éjszakára menni...)

Ez így korrekt? Ezt így csinálják?

Hátam közepére nem kívánnám az ismerkedést...



2021. okt. 29. 22:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
73%
Teljesen az. Azt mondtad, hogy lezártad, ő tovább lépett.
2021. okt. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Az oké, de valószínűleg már előbb képben volt valaki. Nem 4 után talált rá, és nem is tegnap.
2021. okt. 29. 22:56
 3/21 anonim ***** válasza:
93%
Gondolom, nálatok sem tegnap kezdődtek a bajok, szóval igen, valószínűleg egy ideje másfelé kacsintgat. Viszont ennek már sajnos nincs jelentősége.
2021. okt. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Te se 4-kor költöztél el, hanem egy hónapja.
2021. okt. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Az egy hónap alatt minden nap beszéltünk, szerdán még jött, "szetetett". Mikor elolvasta az üzenetemet, felhivott, én voltam a szemét, mindenért, és pont ezzel jött: fogadjunk, az lesz az első, hogy ismerkedsz, sőt gondolom, már meg is tetted...

Nem tudtam, hogy magáról beszélt. Úgy tűnt, ő még velem szeretne lenni. Ezek szerint, már akkor volt más.

(mondjuk a nő helyében sem lennék...)

2021. okt. 29. 23:05
 6/21 A kérdező kommentje:
*szeretett
2021. okt. 29. 23:06
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a jövődet tervezd, ne ezzel foglalkozz. A kérdésed nem visz előrébb.
2021. okt. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Ennél azért érzékenyebb vagyok, ezt fel kell dolgozni. Kire is pazaroltam éveket...
2021. okt. 29. 23:36
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Nagy valószínűséggel az új barátnője már egy ideje meg van. Szóval, nagy törést neki ez nem okozott. Lényegében azt várta, hogy te mikor mész el. A kapcsolat megromlása is ide vezethető vissza, hogy már volt egy harmadik, ezért nem érdekelte, hogy mi van veled. Az érdeklődés, tervek meg csak álca volt. Korrekt, nem korrekt a házzaságotok tönkrement és itt a végén a pont.

Nagyon sajnálom és sajnállak, de fel a fejjel! Lesz még jobb!

2021. okt. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
96%

Játszmázol itt, az a helyzet. Elvárnád, hogy teperjen érted, élvezted eddig, hogy próbált visszaszerezni.

Figyelj, ha akarom, 5 percen belül leakasztok valakit a netről és megyek szexelni. Persze férfiaknak ez kicsit körülményesebb. Nem fog miattad szerzetesnek állni, ne reméld.

Máskor gondold meg, mivel játszol. Te azt mondtad, vége. Semmi közöd hozzá, hogy azután kihez ment és hol van.

2021. okt. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!