Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ez szerintetek így mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek így mennyire korrekt?

Figyelt kérdés

Nem első kérdésem, a sztori ismerős lehet. Bő egy hónapja jöttem el a férjemtől, mert voltak komoly gondok.

Még voltak tervek, hogy megbeszéljük, bár inkább én akartam, utólag már látom.

Aztán csütörtök hajnalban írtam neki, hogy zárjuk le, a bizalmam nem fog csak úgy magától visszajönni.

Ma délután 4kor felhivott, hogy tuti-e. Mondtam igen, miért?! Hát mert őt is érinti. Ennyi.

Erre mint megtudtam, 6kor már máshoz ment, azóta nem is volt elérhető. Most is ott van. Szóval ezért kérdezte. (gondolom, már korábban meg lehetett a nő, hisz egyből egész éjszakára menni...)

Ez így korrekt? Ezt így csinálják?

Hátam közepére nem kívánnám az ismerkedést...



2021. okt. 29. 22:51
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

"a bizalmam nem fog csak úgy magától visszajönni."


Nem véletlenul nem volt.

Gondolom a bizalom sem 4 kor szállt el eleve. Már rég megvolt neki a masik

2021. okt. 30. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Mire számítottál? Otthagytad mert gondjaitok voltak, hát most majd ápolgatja más. Az embernek mindig van lehetősége félrelépni, csak nem teszi meg. 1 hónap felesleges pitizés után teljesen érthető, hogy ezt az utat választotta.
2021. okt. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Arra számítottam, hogy felnőtt férfi módjára megkérdezi, hogy hogy lehetne megjavítani a kapcsolatunkat. 🤷‍♀️
2021. okt. 30. 10:07
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk kezdetben úgy, hogy nem költözünk el a másiktól a problémáink közepén. 💁
2021. okt. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

#9-es vagyok. Itt a Kérdezőre hárítjuk a probléma megoldását. Én viszont abban látom a problémát, hogy a férjének már mellette volt egy barátnője. Sőt! Feltételezem, ez már egy hosszú folyamat eredménye. A probléma itt kezdődik. A férj igazán a kapcsolatot már nem akarta rendezni.

Az új barátnő nem pattant csak úgy ki délután 4-kor!

Ennak a kapcsolatnak akkor vége szakadt, mikor elköltözött a Kérdező. A férj meg szépen azonnal a másik nő ölébe pihent!

Nincs itt mit javasolni! El kell vállni és mindenki megy a maga útján!

A Kérdező meg majd talál magának egy normális férfit!

2021. okt. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
14es: van az a pont, amikor már elköltözünk...
2021. okt. 30. 11:44
 17/21 anonim ***** válasza:

Ha a férjnek lett volna szeretője akivel össze akart volna jönni, akkor abban a pillanatban hogy dobbantott otthonról végre az asszony, kezdhette volna az új életét vele. Ehelyett még odajárt a feleséghez pitizni.


Igen, van az a pont. De az a pont az akkor jön el amikor menthetetlennek ítélünk valamit, így ezek után elvárni bármit is.. bizarr.

2021. okt. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Hatalmas volt a feszültség otthon, valahogy ki kellett belőle törni. És állandó spirál volt. És egyre csúnyább veszekedések.
2021. okt. 30. 12:56
 19/21 anonim ***** válasza:
Akkor meg orulj hogy megszabadultal tole. A sok veszekedes nem teszi boldogga az embert, egyikotok sem volt az. Igy legalabb van esely hogy mindketten azok legyetek, csak mar kulon utakon.
2021. okt. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

Miért kell veszekedni?

Egyértelmű, hogy ő szeret téged, mert 1 hónapig "pitizett", ráadásul előtte sem költözött el otthonról senkihez.

Egyértelmű az is, hogy te szereted, különben nem lennél rá féltékeny és tennél fel itt ilyen kérdéseket.

Meg kell beszélni. Nem úgy kell megbeszélni, hogy vádolod a másikat, hanem én üzenetekkel, hogy te hogy érzed magad, mikor mit éreztél, mit hiányoltál a kapcsolatból. Neki is erre kell törekedni és értőn érzőn figyelni a másikat és kívül helyezni magadat a kapcsolatból a saját szemszögedből, hogy pártatlanul tudd hallgatni és befogadni azt, amit a férjed közöl. Igen, nehéz, de lehet gyakorolni és lehet kérni segítséget is hozzá. Majd ha így sem megy, mert mindketten megértitek a másikat és közösen megegyeztek, hogy ti tulajdonképpen másra vágytok, majd akkor váljatok el. Ne haraggal.

Tanuljatok önismeretet és asszertív kommunikációt. Persze mivel párkapcsolatról van szó, így mindkét félnek akarnia kell...

Az, hogy így alakult nem csak az ő hibája és nem is csak a tiéd. Ketten követtétek el. Remélem tudtam segíteni. Én annak a híve vagyok, hogy menteni kell, ami menthető...

2021. nov. 3. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!