Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Több évnyi rendszeres hűtlenke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több évnyi rendszeres hűtlenkedés miatt a válás lenne a legjobb döntés kisbabával?

Figyelt kérdés
Nem tudom jelenleg van-e szeretője. Egyszer kibukott, akkor ígért mindent, hogy leáll. Menthető ez a házasság? Feltétlenül válni kell rendszeres megcsalás miatt, ha amúgy köztünk minden oké?
2021. szept. 18. 19:46
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
84%

Egy valaki pontozta le, nem sokan. Én felpontoztam pl.

A monoton stílusod alapján mostmár tuti, hogy a többi kérdést is te írtad ki.

2021. szept. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
53%
Igen, már tényleg egyértelmű. Kezeltesd magad, NAGYON nagyon elborult vagy. Ez konkrét pszichózis.
2021. szept. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 A kérdező kommentje:
Nem én voltam, de ti itt mániákusan azt hiszitek
2021. szept. 22. 12:12
 44/54 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mágikus módon megtanultál hajszálpontosan ugyanúgy kommunikálni.

Mindegy. "Mindkettőtöknek" leírták már ezren, hogy itt nincs értelmes kimenetel a váláson kívül. Ha szerinted van, egész nyugodtan áltasd magad, tűrd a megcsalást és bízz a változásban.

2021. szept. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
77%
Ja, ahogy az is a véletlen műve, hogy egy nap inaktivitás után mindketten percre pontosan ugyanakkor kommenteltek a kérdéseitekre :D
2021. szept. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
70%
Kérlek szépen, kezeltesd magad és szakadj le erről az oldalról. Szólj az alteregódnak is.
2021. szept. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 A kérdező kommentje:
Nektek kellene kezeltetnetek magatokat, ti elvezitek hogy masba belerughattok
2021. szept. 22. 12:29
 48/54 anonim ***** válasza:
77%

Olvasd el a szabályzatot, ellenzi, hogy többször feltedd ugyanazt a kérdést, mert spammeled az odalt. 16253615423651 alkalommal olvastuk már ezt tőled, hadd ne mi legyünk az érzéketlen bunkók, ha elegünk van.

fogalmam sincs mit vársz, kérdésenként átlagosan legalább 30, szinte tökéletesen egybehangzó válasz után. Ha szeretnéd, én leírhatom neked, hogy minden jó lesz és mostantól megbeszül majd, de egész egyszerűen ez szinte kizárt. Mit vársz még tőlünk? Annyian, de annyian válaszoltunk már. Nem mindenki más a hülye.

2021. szept. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem amúgy nem mi rúgunk beléd, hanem a férjed, ahányszor mással szexel és annyira még csak nem is a hátad mögött. Kérj segítséget, nagyon nagy szükséged van rá.
2021. szept. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
66%

Ha nem akarsz válni, nyitott házasság. Ő nyíltan tart melletted mást. Beszéld meg vele, hogy akkor te is fogsz. Ha felháborodik, egyértelmű, hogy kihasznál, semmi szeretet. Ha belemegy, akkor poliamor.

Én nem vagyok ennek a híve, de van akik bizonygatják, hogy működik.

2021. szept. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!