Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Több évnyi rendszeres hűtlenke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több évnyi rendszeres hűtlenkedés miatt a válás lenne a legjobb döntés kisbabával?

Figyelt kérdés
Nem tudom jelenleg van-e szeretője. Egyszer kibukott, akkor ígért mindent, hogy leáll. Menthető ez a házasság? Feltétlenül válni kell rendszeres megcsalás miatt, ha amúgy köztünk minden oké?
2021. szept. 18. 19:46
1 2 3 4 5 6
 11/54 A kérdező kommentje:
Én biztos. Nem. Ez az első kérdésem. De a jelek szerint szerinted nem lehet több embernek hasonló problémája
2021. szept. 18. 23:44
 12/54 anonim ***** válasza:
85%

Hasonló problémája abszolút lehet. Kísértetiesen hasonló sokszázadik kérdése a témában kisebb valószínűséggel. Tévedhetek, ha mégsem te vagy az itteni notórius bolond nő, akkor ne haragudj.

Csak erre a kérdésre reagálva: én a válást tartanám a helyedben jó döntésnek. Azt el tudom fogadni, ha valaki megbocsát már lezárt megcsalást, de úgy nem tudnék élni, hogy nem tudom, azóta van-e szeretője, jelenleg vagy a jövőben is számíthatok-e ilyen megalázásra.

2021. szept. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
93%

Nem ez az első kérdésed. Rendszeresen megkérdezed, kaptál elég választ már. Mi nem érthető rajtuk, hogy naponta kérdezed?

A hűtlen fsz mindig hűtlen fsz marad, kivéve, ha impotens lesz vagy kiherélik. Kell neki a másik pina, mert ez élteti. Ezen mi nem érthető?

2021. szept. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 A kérdező kommentje:
Miért kell általánosítani és bántani? Ha jól látom a másik nő terhes, a mi kisbabánk pár hónapos.
2021. szept. 19. 13:19
 15/54 anonim ***** válasza:
77%

Miért kellene válni, ha eddig jól megvoltatok?

Mert a társadalom elítéli a félrelépést, de te együtt tudsz már vele élni évek óta. Az ő életüket akarod élni, vagy a sajátodat?

Egyik se tökéletes.

2021. szept. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
67%
Kamu kérdés
2021. szept. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 A kérdező kommentje:
Miért lenne kamu?
2021. szept. 20. 15:20
 18/54 anonim ***** válasza:
86%
Mert épeszű ember nem kérdezi idegenektől, mi a teendő TÖBB ÉVNYI RENDSZERES HŰTLENKEDÉS esetén. Lapát, mégis mi más lenne?
2021. szept. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de babával szerintem jobban átgondolja az ember..vagy nem tudom
2021. szept. 20. 19:46
 20/54 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha te még rá tudsz nézni a férjedre, esetleg házaséletet élni vele ezek után, akkor tényleg van döntési lehetőséged. A többség nem tudna.
2021. szept. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!