Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Több évnyi rendszeres hűtlenke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több évnyi rendszeres hűtlenkedés miatt a válás lenne a legjobb döntés kisbabával?

Figyelt kérdés
Nem tudom jelenleg van-e szeretője. Egyszer kibukott, akkor ígért mindent, hogy leáll. Menthető ez a házasság? Feltétlenül válni kell rendszeres megcsalás miatt, ha amúgy köztünk minden oké?
2021. szept. 18. 19:46
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
88%
Köztetek nem oké minden, ha félredug a férjed. Neked kell eldönteni, hogy meddig akarod homokba dugni a fejed.
2021. szept. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudom ki a nő és ki a férfi ebben a sztoriban, bár végül is mindegy.Ez sehogy nem oké.Szerintem.Ám, ha téged nem zavar...Vagy dugj félre te is.Egál.
2021. szept. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
88%
Több évnyi rendszeres hűtlenkedés alatt, mégis ki az aki szül egy ilyen embernek? De most komolyan. Szegény gyermeket már most sajnálom, ezzel az ő életét is megkeserítetted, nem csak a sajátod. Egy szerető, megbecsült párt könyebben találhattál volna gyermek nélkül
2021. szept. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő
2021. szept. 18. 21:07
 5/54 anonim ***** válasza:
94%

Akkor csak 3 dolog volna.

Miért?

De tényleg, miért kellett a gyerek is ha tudtad, megcsal?

Ha fent tudod tartani magad, elköltöznék a helyedben, válnék és elintézném a gyerektartást. Ha nincs rá keret, addig maradnék a férfi melett, míg össze nem jön. Egy nappal se tovább.

2021. szept. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 A kérdező kommentje:
Fenn tudom tartani magam
2021. szept. 18. 22:36
 7/54 anonim ***** válasza:
88%
Akkor rajtad áll, hogy döntesz. Nagy levegő és hajrá, ha mindig halogatod sosem lépsz túl rajt. Neked is minnél előbb annál jobb. Tudom, hogy könnyen beszélek, nem irigyellek. De egyszeri megcsalást se éri meg megbocsájtani, nem hogy több évnyin szemethúnyni. Az ilyen nem tisztel, nem szeret. Különben meg se fordult volna a fejében.
2021. szept. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
63%
Ne írjatok neki választ! Törölteti őket.
2021. szept. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 A kérdező kommentje:

Nem töröltetem senkinek a válaszát, azt se tudom, hogy kell.

De a babánk még olyan pici..nem ezt érdemli

2021. szept. 18. 23:22
 10/54 anonim ***** válasza:
69%
Egy kérdéssel ezelőtt azt magyaráztad, hogy már leállt a férjed...
2021. szept. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!