Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Több évnyi rendszeres hűtlenke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több évnyi rendszeres hűtlenkedés miatt a válás lenne a legjobb döntés kisbabával?

Figyelt kérdés
Nem tudom jelenleg van-e szeretője. Egyszer kibukott, akkor ígért mindent, hogy leáll. Menthető ez a házasság? Feltétlenül válni kell rendszeres megcsalás miatt, ha amúgy köztünk minden oké?
2021. szept. 18. 19:46
1 2 3 4 5 6
 31/54 A kérdező kommentje:

Levelet kaptam.

Hogy hogy milyen viszonya volt? Nyilván nemcsak beszélgettek.

2021. szept. 20. 23:36
 32/54 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a válás lenne a legjobb döntés
2021. szept. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
100%

"Feltétlenül válni kell rendszeres megcsalás miatt"

Mi az, hogy kell? Senki nem tart pisztolyt a fejedhez, ha neked beveszi a gyomrod a folytatást egy ilyen férj mellett, egyáltalán nem kötelező válni.. De tudd, hogy leállni nem fog a viszonyaival. Ha ezzel együtt tudsz élni és a gyereked felé is tiszta a lelkiismereted, hát egészségedre.

2021. szept. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 A kérdező kommentje:
23/33 Igen, meg tudok normálisan élni a gyerekkel egyedül is
2021. szept. 21. 13:34
 35/54 anonim ***** válasza:
100%
Akkor azzal teszed neki a legjobbat, ha nem lábtörlő anyakép mellett kell felnőnie. Ha fiú, ha lány.
2021. szept. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom, ha nem szeretne minket már elhagyott volna valamelyik nő miatt
2021. szept. 21. 16:56
 37/54 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked ez a szeretet, akkor nem is értem minek kérdezel. Elfogadtad, hogy màs nőkből jár haza beléd. Visz neked jutalmul egy rakás kórokozót, nyálat, hüvelyváladékot. Gusztusod megvan hozzá, akkor élj boldogan vele, ha neked ez így megfelelő. De akkor minek a kérdés? Vagy azt gondoltad mindenki ennyire igénytelen? Vágytál a bólogató Jancsikra?
2021. szept. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
80%

Hát ha én szeretek valakit, nincs viszonyom. Pedig nem vagyok prűd, egy botlást részegen egy ismeretlennel szerintem meg lehet beszélni. De itt nem erről van szó.

Azért van veletek, mert így kényelmes. Megoszlanak a költségek, nem kell lakást venni, fenntartani külön, vagyont megosztani, nincs gyerektartás, tetszeleghet a külvilágnak az apa/férj szerepében, akinek rendezett élete van. Kellék vagy neki meg a kénylemesebb út.

Ha elváltok és lesz új nő, vagy a azerető megmarad, akkor előről kell kezdenie, előbb-utóbb az is össze akar cuccolni, gyűrűt az ujjára, gyereket. Semmi kedve előről kezdeni, nagyon is megfelel neki.

Olyan mint egy ismerősöm. Negyedszer nősül, mindig kidobta az asszony mikor kiderült a viszony, aztán mindig elveszi a korábbi szeretőt.

Simán a másik nővel lenne miután kirakod a szűrét, egy percig nem bánkódna.

2021. szept. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 A kérdező kommentje:
Miért pontozták le sokan az utolsó hozzászólót?
2021. szept. 21. 19:50
 40/54 A kérdező kommentje:
Ők másképp gondolják?
2021. szept. 21. 19:50
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!