Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Azokról a nőkről, akik szemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azokról a nőkről, akik szemet hunynak a párjuk hűtlenkedése fölött, megbocsátanak, vajon mit gondol a megcsaló párjuk?

Figyelt kérdés

1. a jövőben is más nőkkel kavarnak titokban, hiszen remélhetik, hogy újra megússzák?



2. kifelé hálásak a feleségüknek, amiért megbocsátott, de magukban azt gondolják, hogy olcsó, kapcsolatfüggő liba, mert eltűri a megaláztatást is, csakhogy a kapcsolata megmaradjon?



3. bár nem voltak már szerelmesek a feleségükbe, hiszen azért csalták meg, de miután megbocsátott az nekik, újból beleszeretnek?



4. szégyellik magukat, és soha többet nem csalják meg az asszonyt?



olyanok válaszoljanak, akiknek saját tapasztalatuk van a témában, akár megcsalt nőként, akár megcsaló férfiként.



#csalás #természetrajza
2019. jún. 6. 12:20
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
1, 2 vagy a kettő keveréke. Az utóbbi kettőre eddig csak filmekben láttam példát.
2019. jún. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem hülyének és kihasználhatónak nézik. Teljesen jogosan.
2019. jún. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

Hát én nem tűrném el, igaz nem is vagyok nő, de attól még... Sosem értettem az ilyen "megbocsátásokat", egyedül néhány körülmény van ami lehetővé teszi, de ehhez elég komoly dolgok kellenek és az átlagosnál jóval fejlettebb hozzáállás.


Saját fiktív példa a távoli jövőből, ha úgy alakulna:


Ha lenne mondjuk feleségem, együtt élnék 25-30 éve, a dolgok jól mennek - de én már egy vén cukorbeteg szar vagyok (mert egy kor felett 100%, hogy az leszek, eddig minden rokonom beszopta 55 felett), aki nem képes rá, de neki kellene... Akkor én megengedném, feltéve ha tudok róla, szóval nem hazudozva és amíg képes a helyén kezelni, mint egy orvost vagy egy fodrászt és nem válik mindennapossá. Csak lelkileg maradjunk együtt, úgy 60 évesen már más dolgok számítanának.


És most le leszek pontozva, de legalább most tudom miért, mert ez nagyon sokak szemében necces, még így is.

2019. jún. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 érdeklődő63 ***** válasza:
68%
hülyének nézik
2019. jún. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%
Annál sokkal összetettebb a téma, minthogy ilyen 4 mondvacsinált kategóriába be lehessen illeszteni mindenkit.
2019. jún. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem 5. verzió: szarba se nézik.


Ismerek egy krapekot, már elvesztette az első nőjétől az első gyereke teljes, vagy akár egyenlő időben megosztott felügyeletét, amitől szenved. Bánja. Csalta az asszonyt, az helyesen kitette a szűrét. Lett egy második nő, a csávó szereti a gyereket, ezért ezzel is vállalt, örülvén, hogy legalább ezzel a gyerekkel együtt élhet. A nőt most is csalja, az meg nem létezi, hogy ne tudjon róla, ha egyszer a településen kb. mindenki tudja. Nem szereti a nőt, de nem akarja a második gyerekét is elhagyni, ez a nő meg szemet huny, mert neki is már második gyerek, második 'házasság" ilyenkor az ember már sokszor átgondolja, hogy mit lép. Reménykedik benne, hogy egy szembesítés után a pasi majd megváltozik, és szereti is a csávót, a gyerekeknek sem akar rosszat..


De ami a csávót illeti: szarba sem nézi a nőjét, ez minden egyes megnyilvánulásából bizonyított.


És ami a legszörnyűbb, - persze ki tudja, hogy mi van az ajtók mögött - a nő szép, kedves, vékony, rendes, dolgozik, házias, - szóval érti a franc, miért nem jó neki semmi.Na engem meg ez érdekel, miért kell egy 4-5 év után ezt csinálni a nőkkel??

2019. jún. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
35%
Ha titokban teszi nincs bocsánat, ha elmondja megkívánt mast is , megbeszéljük :) nem szeretek birtokolni senkit, sem magamhoz láncolni :) Emberek vagyunk vagyakkal , erzékszervekkel :)
2019. jún. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 érdeklődő63 ***** válasza:
42%
társkeresőre is regisztrálod ha kamelhatnékja van 7*?
2019. jún. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!