Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Több évnyi rendszeres hűtlenke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több évnyi rendszeres hűtlenkedés miatt a válás lenne a legjobb döntés kisbabával?

Figyelt kérdés
Nem tudom jelenleg van-e szeretője. Egyszer kibukott, akkor ígért mindent, hogy leáll. Menthető ez a házasság? Feltétlenül válni kell rendszeres megcsalás miatt, ha amúgy köztünk minden oké?
2021. szept. 18. 19:46
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
100%

És ha jobban átgondolod, attól mi változik? Semmi. A félrekefélései továbbra is megmaradnak. És bebizonyítod neki, hogy veled ezt simán, következmények nélkül továbbra is megteheti.

Az az igazi probléma, hogy egyedül életképtelen vagy, jó adag kapcsolatfüggőséggel megspékelve, különben nem itt kérdezgetnél, hanem kivágnád oda ahová való. És nem, a gyerek nem lesz hálás azért, hogy végignézheti majd a későbbiekben, ahogyan az anyja hagyja magát sorozatosan megalázni, mert ennyi önbecsüléssel sem rendelkezik.

2021. szept. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
90%

Szánnád ezt a lanyodnak? Csak meft ha az lesz siman copyzni fogja es őt is agyba főbe fogják csalni meg szórakozni vele mert ezt szépen megtanitod neki.

Ha a pasi lelép az mindenkinek jobb lenne.

2021. szept. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
100%

Na pont ez az. A világ legsz.rabb dumája, hogy "együtt maradunk a gyerek kedvéért". Nettó gyávaság és életképtelenség, a legrosszabb szülői mintával megküldve.

Amúgy meg tudsz élni normálisan a gyerekkel egyedül?

2021. szept. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
100%

Mit van ezen átgondolni? Ha a probléma mentes gyerek nélküli időszakban megcsalt, akkor erre semmi oka nem volt, csak mert megtehette. Terhesség alatt ha tette nem állt mellétek, és a család mellé.

Én újra gondolnám első körben! Mit jelent számodra a rendszeres hűtlenkedés?

2021. szept. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 A kérdező kommentje:
Kapcsolatunk egész ideje alatt csalt, azt. Talán még féléve se voltunk együtt, amikor volt az els nő. Persze erről akkoriban nem tudtam
2021. szept. 20. 22:03
 26/54 anonim ***** válasza:
Majdnem mindegy, de szerinted most is csal?
2021. szept. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 A kérdező kommentje:
Mi majdnem mindegy?
2021. szept. 20. 22:32
 28/54 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem mindegy lenne a pontos timeline, a hosszas megcsalás az biza kuka. De én nem te vagyok. Szóval jelenleg is van viszonya?
2021. szept. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 A kérdező kommentje:
Állítólag igen
2021. szept. 20. 23:17
 30/54 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy állítólag jelenleg is? Ki mondja? Az előző nőkkel milyen viszonya volt?
2021. szept. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!