Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Milyen piti kifogással élt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen piti kifogással élt a férjed/feleséged megcsalásnál, amin utólag csak fogod a fejed h bevettél?

Figyelt kérdés

Adott helyzetbe ha valakinek hinni akarsz csodákra képes az emberi elme és utólag meg mennyire gáz, amikor leesik!

Nálunk az volt h egy nap beültem a kocsiba, mentünk valahova, mikor az anyós ülésen ülve észre vettem az oldalamon lévő ablakon egy mezitlábas lábnyomot. Olyat amilyet ugye nők szoktak hagyni az üvegen, általában akkor ha meglehetősen bizalmi viszonyban vannak a "sofőrrel". Meglátva a lábnyomot rögtön rá is kérdeztem, h ez meg itt mi, mert ugye én nem szoktam feltenni a lábamat az üvegre. Erre a férjem: mi? hol? hát ő nem is tudja, senki nem ült mellette, bár az anyja és a sógornőnk elvitte az autót bevásárolni.....hogy mik vannak? biztos ők voltak!!!......hasonló gagyi kifogás?


2010. aug. 5. 18:13
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:

Bugyi-a haverja (amig en nyaralatm) oda hozta a csaját mert többen laknak együtt nem viheti haza


farok foto-a haverjának (másik) küldte akivel mindíg szivatták egymást


éjszakai kimaradások-értünk gürizik késő estig!/ a főnöke erőszakoskodott h menjenek el inni és nem mondhatott nemet.

mesztelen képek a laptopon-a haverok használták ismerkedésre.

2013. okt. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!