Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Milyen piti kifogással élt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen piti kifogással élt a férjed/feleséged megcsalásnál, amin utólag csak fogod a fejed h bevettél?

Figyelt kérdés

Adott helyzetbe ha valakinek hinni akarsz csodákra képes az emberi elme és utólag meg mennyire gáz, amikor leesik!

Nálunk az volt h egy nap beültem a kocsiba, mentünk valahova, mikor az anyós ülésen ülve észre vettem az oldalamon lévő ablakon egy mezitlábas lábnyomot. Olyat amilyet ugye nők szoktak hagyni az üvegen, általában akkor ha meglehetősen bizalmi viszonyban vannak a "sofőrrel". Meglátva a lábnyomot rögtön rá is kérdeztem, h ez meg itt mi, mert ugye én nem szoktam feltenni a lábamat az üvegre. Erre a férjem: mi? hol? hát ő nem is tudja, senki nem ült mellette, bár az anyja és a sógornőnk elvitte az autót bevásárolni.....hogy mik vannak? biztos ők voltak!!!......hasonló gagyi kifogás?


2010. aug. 5. 18:13
1 2 3 4 5 6
 21/51 A kérdező kommentje:
hát jobb, mintha az öcsét v az apját hozta volna elő..;)
2010. aug. 5. 19:33
 22/51 anonim ***** válasza:
89%
szerintem teljesen mindegy ,hogy mit mondanak nem az számít hanem amit csinálnak és nem merik be vallani.
2010. aug. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
100%

gyanusan törölt minden előzményt,és a rólunk készült képek rejtett mappákban voltak a gépén...indok az volt,hogy az anyjáék is használják a gépet,ne nézegessék a képeinket,meg ne tudjanak belépni az ő dolgaiba....

aztán egyszer nem szoltam,hamarabb mentem...hát nem törölt még előzményt...chat.hu...képes volz azt mondani,hogyaz apja chatel,de csitt,az anyja meg ne tudja...


rá 2 napra felléptem chatre egy kitalált névvel,fenn volt ő is,ráadásul olyan időpontban,mikor az apja melozott,és messziről sem lehetett gép közelben...megpróbált felszedni...rövid úton repült

2010. aug. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
100%
Elmentünk együtt bulizni, egy bárba, de magánkörű rendezvény volt. Már hajnal volt, mindenki részeg,fáradt, mondom menjünk haza, már csak a párom, én 2 haverja, meg a pultos csaj maradt. Hááát, h ő még nem akar, mert itt vannak a haverok, iszogatnának, de menjek nyugodtan, mondom jó. Már ez se nagyon tetszett, h egyedül kell hazamanjak. Másnap egész véletlenül halottam ahogy a pultos csaj telefonál (barátnőm volt!), és mondta a pasi nevét, és, h milyen jól elvoltak. Na itt már kezdett derengeni vmi, de az én barátomnak, és az ő egyik haverjának ugyanaz a keresztneve. Felhívtam a haverját, h meddig volt ott, és a csajjal volt-e..., hát nem. Kérdeztem a párom, mert mondom ezt, és ezt halottam. Ő nem, tagadta, a haverja volt, hagytam magyarázkodni, majd mondtam, h már beszéltem a haveroddal, ő mást mondott. Na, hát nem is az a haver volt (amelyiknek uaz a neve)hanem a másik. Emlékszik már, ő kérte el csaj számát, meg bókolgatott neki a nevében, mert a pasi nem mert. Pff, bár el nem hittem, de elhihettem volna, ha nem beszélek előtte a haverjával, mert akkor lefixálták volna. A szép az egészben, h az a pasi aki elvileg nem mert nyomulni a csajra, kopp jó pasi, szinte bárkit megkapott, a pultos csaj meg a barátnőm volt, a váltósom. :)
2010. aug. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer felhívott a férjem, hogy elmenne a barátjával meginni egy sört, mert itt sír rí neki a barátja, hogy összeveszett a feleségével..a baki az az volt, hogy pont dumcsiztam ezzel a sráccal és a feleségével egy bevásárlóközpontban, amikor befutott a hívás..
2010. aug. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
92%
Pf. Ez az utolsó, nem semmi. Én biztos pislogtam volna, és mondtam a volna a férjemnek, h "Igeeen, akkor tudod mit, odaadom a telefont, beszéld meg vele is.." Azt, na csá. Bocsi, de ez..ááá, nem tudok mit mondani. Pedig én jó rögtönző vagyok, de itt néztem volna egyet.
2010. aug. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
67%

Vagy két hónapon keresztül a férjem este kilenc után járt haza (fél hatig dolgozik), majd a sok gyanúsítgatás után végül lebukott és mindkettő (férjem, meg a lotyója akik kollégák)azt hazudták nekünk (nekem és a lotyó férjének), hogy csak barátok és minden este kibeszélték a "problémáikat". Nincs köztük semmi, aztán meg amikor este nem tette be az alsónadrágját a szennyesbe, azt hazudta, hogy újra felvette, fürdés után:)))

Azóta összebútorozott a lotyójával és válunk.

2010. aug. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 A kérdező kommentje:

fú ez a bevásárlóközpontban összetalálkozás az alibivel....nagyon sz@r....

ugyan mi a baj azzal ha a férjed spórol az alsógatyával? csak téged akart kímélni...;)

Köszönöm a történeteket, remélem nem haragszotok, de nagyon felvidultam tőlük.....tegnap beültem a kocsiba az anyósülésre és eszembe jutott az eset, kicsit elkeseredtem, h mekkora egy hülye vagyok, ezért tettem fel a kérdést!

2010. aug. 6. 08:35
 29/51 anonim ***** válasza:
100%

amikor fel akartam menni a barátomhoz, aki egy idősebb férfinél lakott(főbérlő) náluk volt egy prosti és mondtam a barátomnak (ablakon át)jöjjön le. és nem akart lejönni, meg azt sem akarta, hogy felmenjek.

aztán mégis felmentem és jé a prosti erre lelépett...

nekem azt mondták, hogy csak a főbérlőhöz jött...

2010. aug. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
100%

előző vagyok naív

ja és ugyanezzel a sráccal alszom, erre hajnalban csöngetnek de kegyetlenül sokáig a barátom beenged egy tinit, beszélgetnek, lementem hozzájuk (emeletes a lakás) és azt mondták, hogy csak egy haverról érdeklődik a csaj. megsértődve elmentem, az ex nem tartott vissza

2010. aug. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!