Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Milyen piti kifogással élt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen piti kifogással élt a férjed/feleséged megcsalásnál, amin utólag csak fogod a fejed h bevettél?

Figyelt kérdés

Adott helyzetbe ha valakinek hinni akarsz csodákra képes az emberi elme és utólag meg mennyire gáz, amikor leesik!

Nálunk az volt h egy nap beültem a kocsiba, mentünk valahova, mikor az anyós ülésen ülve észre vettem az oldalamon lévő ablakon egy mezitlábas lábnyomot. Olyat amilyet ugye nők szoktak hagyni az üvegen, általában akkor ha meglehetősen bizalmi viszonyban vannak a "sofőrrel". Meglátva a lábnyomot rögtön rá is kérdeztem, h ez meg itt mi, mert ugye én nem szoktam feltenni a lábamat az üvegre. Erre a férjem: mi? hol? hát ő nem is tudja, senki nem ült mellette, bár az anyja és a sógornőnk elvitte az autót bevásárolni.....hogy mik vannak? biztos ők voltak!!!......hasonló gagyi kifogás?


2010. aug. 5. 18:13
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
100%

Amikor msn-re ki volt neki írva, hogy " Vivikém(K):) "

rákérdeztem, hogy még is mi ez...válasz: az unokatestvére -.- mondom az komoly...de bebizonyosodott, hogy nem éppen az, de nem is hittem el...

2010. aug. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
100%

Nem, semmi ilyesmi:) De elvárhattam volna, hogy őt is lemondja, nem?

Nem nagy az önbizalmam, de az a lány, akivel találkozott, kritikán aluli volt.. Tetszett neki az exbarátom már sok ideje, és nem titkolta, gondolom veszett boldog volt,mikor az övé lett. Azt hiszem voltak is együtt egy darabig, miután mondtam neki, hogy vége,ennyi. Már évek óta nem beszéltem ezzel a fiúval egy szót se, de ez a mai napig bosszant, ki tudja miért.

2010. aug. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
100%
A gépen volt egy munkakeresés mappa, ahol tucatnyi erotikus fotót tárolt a kolléganőjéről. Azt mondta, hogy technikailag érdekelték a fotók (profi fotós), csak elfelejtette kitörölni. A mappa létrehozása előtt két nappal hívott egy fotózásra, de mondtam, hogy nem tudok menni, aztán úgy alakult, hogy mégis, és gondoltam, meglepem. Ott vártam a színház előtt, és ugyanazzal a csajjal, akinek a képeit később megtaláltam jött. Azt mondta, hogy sejtette, hogy mégis ott leszek, és a csajt csak a villamoshoz akarta kísérni. (Amúgy 2 percet sem gyalogol, ha nem muszáj.) Pár nappal ezután egy pasi hívta telefonon szombaton reggel 8-kor, kiderült, hogy a csaj volt. Csak hirtelen sugallatra megkérdeztem, hogy egy pasinak miért van női hangja (nem hallottam), és a párom elkezdett habogni, hogy nem tudja, miért hívta. Azt firtatta, hogy a párom biztos ott lesz-e 10-kor. Nekem munkát mondott. Többször későn jött haza, hogy sétálni támadt kedve. Közben nem hívott, és az én hívásaimat sem fogadta, mondván, hogy nem hallotta. Betegesen féltékeny vagyok, amiért azt hiszem, megcsalt? Szerinte igen.
2010. aug. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
100%
msn-re lány képe volt kitéve,állitotta hogy a kishuga...aztán kiderült,hogy egyke...
2010. aug. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 A kérdező kommentje:
aha, azt hittem a dolgozom és dolgozom a nagyon sz@r kifogás egy idő után, de h sétálni támadt kedve?...juj
2010. aug. 5. 18:51
 16/51 anonim ***** válasza:
100%
Legyen már egy férfi hozzá szóló is, én egy videót találtam a telefonjában.Éppen bűvölte a kobrát.
2010. aug. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 A kérdező kommentje:
köszönöm Uram! épp kérni akartam h legyenek más pasik is! azt nem mondtad, h mit mondott kifogásnak?
2010. aug. 5. 19:07
 18/51 anonim ***** válasza:
100%

Egyik hónapról a másikra 20ezerrel megnőtt a telefonszámlája,ugyanettől a hónaptól kezdődtek a Bp-i meetingek,eleinte csak két hetente hétvégén,majd már minden héten utazni kellett valahova.Ja,és a legjobb,hétvégi focitorna az ország másik felében,egyszerűen nem értettem,hogy mi a fenének kell elmenni olyan messzire focizni....persze kiderült,hogy pont abban a városban lakott a csajszi is,ahol az én kedves férjem a kapura lövést gyakorolta épp.

Nagyon gyorsan elváltam...

2010. aug. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 A kérdező kommentje:
eszembe jutott egy másik is: elmentem hozzá a műhelyébe és ott gondoltam megnézem az emailemet, a legjobb barátnőmnek egyébként ua. a szolgáltatónál volt és mikor be akartam írni a felhasználónevet legördült többek között az ő email címe is...én megkérdeztem h itt volt e(jóban voltak), erre heves tagadás és kapkodás, fogta és rákattintott az előzmények törlésére és elégedetten mondta h mostmár nem jön elő....miért nem mondta h ott volt a csaj?
2010. aug. 5. 19:18
 20/51 anonim ***** válasza:
91%
Azt mondta,hogy el felejtette kitörölni és nem akarta,hogy lássam.
2010. aug. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!