Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Milyen piti kifogással élt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen piti kifogással élt a férjed/feleséged megcsalásnál, amin utólag csak fogod a fejed h bevettél?

Figyelt kérdés

Adott helyzetbe ha valakinek hinni akarsz csodákra képes az emberi elme és utólag meg mennyire gáz, amikor leesik!

Nálunk az volt h egy nap beültem a kocsiba, mentünk valahova, mikor az anyós ülésen ülve észre vettem az oldalamon lévő ablakon egy mezitlábas lábnyomot. Olyat amilyet ugye nők szoktak hagyni az üvegen, általában akkor ha meglehetősen bizalmi viszonyban vannak a "sofőrrel". Meglátva a lábnyomot rögtön rá is kérdeztem, h ez meg itt mi, mert ugye én nem szoktam feltenni a lábamat az üvegre. Erre a férjem: mi? hol? hát ő nem is tudja, senki nem ült mellette, bár az anyja és a sógornőnk elvitte az autót bevásárolni.....hogy mik vannak? biztos ők voltak!!!......hasonló gagyi kifogás?


2010. aug. 5. 18:13
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
66%

Beszélgessünk a hüvelygombáról?!


Ki, kitől kapta persze strandon és véletlenül.

2010. aug. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 A kérdező kommentje:

a naivság messze nem a legrosszabb tulajdonság, valamilyen szinten bizalomnak is hívhatjuk....:S

hát igen a nemi betegségek az a rész, amitől már nem vicces a történet....."drágám ne használjunk óvszert, az olyan nem jó" és persze a ribik is óvszer nélkül szereti

2010. aug. 7. 10:11
 33/51 anonim ***** válasza:
100%
A eseted nem egyedi,a pali is úgy bukott meg,hogy a lábnyom ott volt a szélvédőn de kisebb mint a feleségé.És hónapokkal később.A lábnyom pedig úgy jelent meg ,hogy csak ott párásodott be a szélvédő!
2010. aug. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 A kérdező kommentje:

igen, ez mennyire gáz....ülsz a kocsiba és egyszer csak úgy vetül a fény, h egy női lábnyom lesz a szélvédőn.....én meg ok, persze biztos valaki csak úgy odarakta a lábát tőled függetlenül!

A fifikás pasiknak üzenem, ha a csajszi feldobja a lábát utána legalább vigyétek kitisztíttatni a kocsit, mert egyszer mindenkinek leesik!

2010. aug. 7. 16:19
 35/51 anonim válasza:
100%
Hosszú, szőke hajszál az anyósülésen. Válasz: biztos befújta a szél... és még sorolhatnám. Válunk.
2010. aug. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 A kérdező kommentje:
az a fránya szél! sajnálom h váltok, de akad jobb is!!!
2010. aug. 9. 12:28
 37/51 anonim ***** válasza:
100%

előzményekben láttam, hogy az sms.kapcsolatok.hu oldalon volt fent

ő azt mondta "évekkel ezelőtt..."

2010. aug. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
100%
nem volt a kátyáján pénz...az enyémről küldött sms-t a csajnak,hogy hol és mikor tali...csaj meg nem tudott rola,hogy én vagyok,naivan visszahivta pár órával később,hogy mégsem jo neki az időpont...párom meg probálta kimagyarázni azzal,hogy csak teniszparti...
2010. aug. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim válasza:
100%
Ez a teniszparti is de ismerős... Úristen, de tipikusak!
2010. aug. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
100%
Nemeto-ba kell mennie par napra munkaugyben.Az anyjat felhivattam egy idegennel aki kozolte anyucival, h elveszett a teloszama a fianak, de szeretne vele beszelni es mikor van otthon.Erre anyuci mondja, hogy 5-ig dolgozik a fia es utana otthon van.O azt mondta nekem, hogy anyuka nem tudta, h o elutazik..bla...bla..bla...(egyutt laktak}
2010. aug. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!