Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Milyen piti kifogással élt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen piti kifogással élt a férjed/feleséged megcsalásnál, amin utólag csak fogod a fejed h bevettél?

Figyelt kérdés

Adott helyzetbe ha valakinek hinni akarsz csodákra képes az emberi elme és utólag meg mennyire gáz, amikor leesik!

Nálunk az volt h egy nap beültem a kocsiba, mentünk valahova, mikor az anyós ülésen ülve észre vettem az oldalamon lévő ablakon egy mezitlábas lábnyomot. Olyat amilyet ugye nők szoktak hagyni az üvegen, általában akkor ha meglehetősen bizalmi viszonyban vannak a "sofőrrel". Meglátva a lábnyomot rögtön rá is kérdeztem, h ez meg itt mi, mert ugye én nem szoktam feltenni a lábamat az üvegre. Erre a férjem: mi? hol? hát ő nem is tudja, senki nem ült mellette, bár az anyja és a sógornőnk elvitte az autót bevásárolni.....hogy mik vannak? biztos ők voltak!!!......hasonló gagyi kifogás?


2010. aug. 5. 18:13
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
100%

szólt,hogy aznap nem valószinű,hogy elérhető lesz,megy nagyilátogatóba,aki szlovák határnál lakik,nincs igazán térerő...

nem felhivtam vezetékesen a nagyit...kisunoka messziről sem volt ott...

mobilja persze kikapcsolva...

másnap kérdezem,hogy milyen volt a nagyinál...erre elkezdi mondani,hogy miket segitett a nagyinak...ekkor átadtam a nagymama üdvözletét,és távoztam...

2010. aug. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
100%

Én is sok mindent bevettem, mert hinni akartam neki, de most már tudom, hogy másfél éve csalt egy gyuri nevű taxissal.

- Kamu összeveszés piti dolgon, ami miatt aztán fogta magát és elment éjszakára otthonról.

- Neki nincs hozzá kedve, én akarom túl sokat.

- A munkahelyén kellett éjszaka ellenőrzést tartania.

- Csak kávézni ment le éjjel kettőkor és akkor hívta a barátnője, ezért telefonált.

- Stb.

Sajnos későn raktam össze...

2010. aug. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
100%
Azért mosott három óra hosszáig kocsit egy adott benzinkúton, mert hosszú volt a sor.. A következő nap láttam, hogy a mosó fullra szét van verve, mert teljes felújítás alatt áll napok óta.
2010. aug. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
100%
Egyre többször osztották be éjszakai műszakba a drágámat, viszont ezeknek a műszakoknak sosem volt nyoma a fizetési lapján. Kb két hónap után kedvesen szóltam neki, hogy vagy befejezi az éjszakai műszakokat, vagy bemegyek, kiverem a balhét , és ellenőröket küldök a melóhelyére, hogy milyen alapon nem fizetnek neki éjszakai pótlékot?! Csak pislogott nagyokat..
2010. aug. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 A kérdező kommentje:
és az ember úgy el tudja akkor hinni minden szavát a disznónak/disznólánynak.....de mondjátok h nem tud az ember ezeken egy jóízűt mosolyogni?....persze csak utólag!!!
2010. aug. 10. 12:08
 46/51 anonim ***** válasza:
60%
én nem tudok
2010. aug. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 A kérdező kommentje:
sokáig nekem sem ment, annyira megalázó tud lenni, mert valamilyen szinten úgy kezel mintha hülye lennél.....jópár hónap távlatából, tiszta fejjel már látom, h hülyének nézett, én meg hagytam, mintha valami tompa köd lett volna az agyamon......ha valaki tényleg szereti a másikat az nem nézi hülyének, ha meg nem szereti akkor meg mindegy......már így gondolom
2010. aug. 15. 16:32
 48/51 anonim ***** válasza:
100%

A bugyi örök!!!

Fél éve voltam együtt a párommal, mikor beesett a telefonom az ágy mögé, elhúztam és találtam mögötte egy rózsaszín csipkés selyembugyit. Végigpörgettem az agyamba, hogy ez tuti nem az enyém (Nekem nincs se rózsaszín sem selyem sem csipkés bugyim. mindhárom verziót utálom)

Jött a szöveg, hogy biztos az excsajé, akivel előttem volt.

Egy óra múlva beugrott, hogy kb a bugyis eset előtt egy hónappal nagytakarítással egybekötött szobaátrendezést tartottunk. Ott elő kellett volna kerülnie a bugyinak. Továbbá volt egy zacsi, amiben az "exnő ittmaradt ruhái" vannak, de feltűnt hogy a zacskó képes változtatni a tartalmát!

Mikor nekiszegeztem a kérdést a nagytakarítás elmesélésével együtt, csak hebegett-habogott én meg agyőt intettem. Utánna vallott telefonon, bocsánatot kért, megbocsájtottam, de vissza nem mentem.

Azért bocsájtottam meg, mert még időben kiderült a mocsoksága nem pár év múlva, mit ad isten egy közös gyerekkel.

2010. dec. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
100%
En volt pasimnak az volt a hobbija hogy ha mar kinezte maganak h kit akar megdugni, összeveszett velem es "szakitott" de csak egy napra kb amig megdugta az uj nöt... ezekröl en nem is tudtam volna semmit, csak hat lebukott mint minden pasi. Mar evek ota együtt voltunk. Annak ellenere hogy nagyon allergias vagyok sokszor nincs nalam zsepi igy reggel mikor nala ebredtem ujrahasznositottam a kukabol (szobai) (szoktam neha ilyet na elötte is) es tadaaa ott figyelt egy hasznalt ovszer...Hat mi nem hasznaltunk akkor mar jo ideje...
2013. máj. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:

gynakodtam hogy egy külföldi csajjal csal, angolul szoktak sms-ezni, egyszer reflexböl nekem küldte el azt amit a csajnak akart. Ez volt benne: I miss you, I love you!

Visszairtam hogy Fuck you :D

2013. máj. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!