Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Milyen piti kifogással élt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen piti kifogással élt a férjed/feleséged megcsalásnál, amin utólag csak fogod a fejed h bevettél?

Figyelt kérdés

Adott helyzetbe ha valakinek hinni akarsz csodákra képes az emberi elme és utólag meg mennyire gáz, amikor leesik!

Nálunk az volt h egy nap beültem a kocsiba, mentünk valahova, mikor az anyós ülésen ülve észre vettem az oldalamon lévő ablakon egy mezitlábas lábnyomot. Olyat amilyet ugye nők szoktak hagyni az üvegen, általában akkor ha meglehetősen bizalmi viszonyban vannak a "sofőrrel". Meglátva a lábnyomot rögtön rá is kérdeztem, h ez meg itt mi, mert ugye én nem szoktam feltenni a lábamat az üvegre. Erre a férjem: mi? hol? hát ő nem is tudja, senki nem ült mellette, bár az anyja és a sógornőnk elvitte az autót bevásárolni.....hogy mik vannak? biztos ők voltak!!!......hasonló gagyi kifogás?


2010. aug. 5. 18:13
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
92%

Szent ég, és te bevetted?

Én semmit nem hiszek el egyetlen pasinak sem. Ha csak hírét veszem, hogy esetleg megcsalt, többé rá sem nyitom a lakást, úgy elhagyom, mint a sicc.

Egyszer mondta egy pasim, hogy a bugyi az ágy alatt biztos a húgáé, mert ott aludt...Nem volt veszekedés. Igazság szerint megjelentem az ajtóban a bugyival, feltartottam a mutatóujjamon, ő mondta, a húgáé, én leejtettem a fehérneműt, fogtam a táskámat, kimentem a lakásból, és letiltottam a hívásait.

Nem szabad álnaívnak lenni, mert kihasználnak.

2010. aug. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
98%
azért voltak a fényképezőben képek a farkáról, mert nekem akart meglepetést csinálni. (online szexpartnert keresett)
2010. aug. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
95%
egyik exemnek voltam képes elhinni,hogy az anyjáé az ágy alatt hagyott használt tanga...bár hozzáteszem, a kedves mamánál rákérdeztem,aki megerősitette,az övé a bugyi...perverznek gondoltam...aztán kiderült,a mama csak falazott a kisfiának...én idióta
2010. aug. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:
gyorsan elterelődött róla a figyelem, meg annyira szerelmes voltam és VAK.....ne aggódj kinőttem belőle....;)
2010. aug. 5. 18:22
 5/51 A kérdező kommentje:
a bugyi visszatérő motívum...:)...de ki az a nő aki szex után otthagyja?.....
2010. aug. 5. 18:23
 6/51 anonim ***** válasza:
75%
a lotyók trófeának:)
2010. aug. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
100%
felregisztrált csetre telójára kapta az smseket a nevével együtt, és azt mondta biztos félreütik.
2010. aug. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
100%
Én előre tudtam, hogy meg fog csalni... Volt köztünk kb 2 hét "szünet", de igazából gondolkozási idő. Előtte 2 és fél évig voltunk együtt, szóval azért nem nagy, de nem is kevés ideig.. Erre találkoztunk mikor letelt a 2. hét, és kibékültünk. Este készülődik, hogy ő most akkor megy el, kérdezem, hova megy. Mondta hogy megbeszélt egy lánnyal egy találkozót míg mi nem beszéltünk, és hogy megígérte, nem mondhatja le stb. Hiába mondtam neki, hogy ez eszméletlen rosszul esik, mi értelme, örüljön, hogy szent a béke, minek csinál ilyet. De hajthatatlan volt, és elment. Este gondoltam felhívom, hogy sikerült a kis randija, ki volt kapcsolva. És nem, nem aludt éppen..
2010. aug. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:
biztos valami celeb csaj volt, mégse mondhatja le Bódyék Szilvijét....:)
2010. aug. 5. 18:39
 10/51 anonim ***** válasza:
100%
Azért ült reggel, a volt pasim ölében és pólójában egy nő mert éppen arra járt és benézett. De nem csináltak semmit.
2010. aug. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!