Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elhagyott a férjem! Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott a férjem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Alig fél órája ment el,mert nem bir velem együtt élni.Van egy 11 hónapos kislányunk,már nem az első eset,hogy elment,de már elegem van.Édesanyámnál lakunk,nagyon szép,rendezett lakásban,nem igazán vannak anyagi gondjaink,de mégis mindig a pénzen veszekszünk.Állandóan azt vágja a fejemhez,hogy nekem csak a pénze kell,de hát könyörgöm régi rongyokban járok,édesanyámruháit hordom,ha pénzt kérek mindig a kicsinek valókat veszem meg.Sajnos én nem keresek pénzt,mert még tanulok egyetemen.Édesanyám tart el minket,minden számlát ő fizet,hogy nekünk könnyebb legyen,mégis mindig az van,hogy nekem csak a pénze kellett,holott mindig jó körülmények között laktam,orvosira járok,amit édesanyám finanszíroz,anya mindent megvesz a kicsinek,de mégis az van,hogy csak akkor vagyok vele kedves(férjemmel) ha pénzt ad nekem,pedig soha nem ad magától,nem költök magamra semmit.Miért ilyen???
2010. aug. 1. 22:22
1 2 3 4 5 6 7
 61/61 anonim ***** válasza:
67%
Ez a FÉRJ egyáltalán nem való férjnek, apának pedig végképp nem! Az ilyen maradjon meg agglegénynek és ölelgesse a luxus-hiper-szuper méregdrága BMW terepjáróját. N és persze a modellmacákat, minden nap másikat! Égjen ki ebben a nagy bulizós, felelőtlen életben. Te pedig cseréld ki a zárat, végleg dobd ki és kezdjél új életet. Valaki mással, aki szeret, aki elfogadja és szereti a kislányodat. Soha többé ne vedd vissza! Gyerektartásra ne nagyon számíts, előbb fogja elszórni a pénzét a játékgépekbe, mint a gyerekéről gondoskodna. Ismerem a fajtáját, az egyik unokaöcsém ilyen. Soha nem lesz belőle EMBER, soha nem nő fel, ez egy felelőtlen alak.
2010. aug. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!