Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elhagyott a férjem! Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott a férjem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Alig fél órája ment el,mert nem bir velem együtt élni.Van egy 11 hónapos kislányunk,már nem az első eset,hogy elment,de már elegem van.Édesanyámnál lakunk,nagyon szép,rendezett lakásban,nem igazán vannak anyagi gondjaink,de mégis mindig a pénzen veszekszünk.Állandóan azt vágja a fejemhez,hogy nekem csak a pénze kell,de hát könyörgöm régi rongyokban járok,édesanyámruháit hordom,ha pénzt kérek mindig a kicsinek valókat veszem meg.Sajnos én nem keresek pénzt,mert még tanulok egyetemen.Édesanyám tart el minket,minden számlát ő fizet,hogy nekünk könnyebb legyen,mégis mindig az van,hogy nekem csak a pénze kellett,holott mindig jó körülmények között laktam,orvosira járok,amit édesanyám finanszíroz,anya mindent megvesz a kicsinek,de mégis az van,hogy csak akkor vagyok vele kedves(férjemmel) ha pénzt ad nekem,pedig soha nem ad magától,nem költök magamra semmit.Miért ilyen???
2010. aug. 1. 22:22
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
84%

Komolyan, neked az emberek véleménye számít elsősorban? Mégis kinek az élete ez? A szomszédoké, vagy a tiéd?

Válj el azonnal, a férjed egy szemétláda, zsugori fazon, aki nemcsak most, de tíz év múlva is eltartatná magát veled.

Szabadulj meg tőle, de nagyon gyorsan! Egyedül is könnyebb (főleg ilyen szülői hátszéllel), mint egy olyan alakkal, aki csak lehúz.

2010. aug. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:
92%

Allison!

Valami biztosan nem gömbölyű, ha itt vagy minden este és pont elhagyott anyukáknak szólogatsz be!

Ha minden nő úgy gondolkodna, mint Te, kihalna az emberiség és nem születnének babák.

Az egészséges nőnek általában a szerelem után a házasságot illetve gyermeket szeretne. Nincs ebben semmi különös.

Kérdező! Nagy hiba volt hagyni, hogy anyukád tartson el titeket! Milyen házasság az olyan, ahol anyuka tart el két felnőtt embert, mit keres ott anyuka egyáltalán?

Egészségtelen és eleve kudarcra volt ítélve, mert ez egy férfinak nem jó.

Ha még vissza megy (biztos vissza fog)azt tanácsolom, minél hamarabb cuccoljatok el hármasban a babával és kezdjétek meg a(anyukától)külön életeteket!

2010. aug. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:
66%

Mellettem itt lesznek a gyerekeim, a társam, jó állásban dolgozom, nyaralok, sportolok stb....

Hát Neked Allison?

De én már nem vitatkozom Veled.

2010. aug. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 Allison ***** válasza:
32%

És akkor mi van ha kihal a föld? Az neked fáj? Nem hinném hisz egyszer meghalsz és utána már mindegy mi történik. Én inkább azért féltem a földet mert a túlnépesedés kipusztítja. Szerintem jobb lenne neki nélkülünk, békében az állatokkal és növényekkel. Nem mintha nem szeretnék élni, sőt imádok. De az ember már van olyan fejlett hogy az eszével tudja irányítani a szaporodást. Nem állatok vagyunk hogy szülünk mint a hülye ösztönből aztán meg kihalunk mert már nincs élettér és az egész kezdődik elölről. Nem azért fejlődtünk idáig.

Egészséges vagyok, van szerelmem és majd össze is akarunk házasodni, de gyereket akkor sem akarunk és nincs ebben különös. Teljesen természetes dolog csak az emberek képtelenek az elfogadásra. Azon sem kell magyarázkodnom hogy miért ülök a gép előtt. De megsúgom hogy össze vagyok vele nőve és az hogy írok egyáltalán nem azt jelenti hogy otthon kuksolok... Mégis hol a halálba legyek ha a munkám a gép? :) Ja és nem csak ide írogatok hanem mindhova ahol érdekes dolgok vannak. De mint mondtam személyeskedéssel semmit sem érsz. Akármilyen vagyok lehet véleményem a kérdezőről és lehet róla rossz véleményem. Mégis miért sajnáljak vagy bíztassak egy olyan embert aki saját magának okozta a rosszat? Sok embernek nem használ a tutujgatás csak egy nagy képletes pofon.

00:02 nem egy embert ismerek aki ugyanezt hitte aztán most meg sír az öregek otthonában hogy nem tudja mi van a gyerekeivel. A gyerek nem biztosíték arra hogy egyedül leszel. Már az is elég ha csak elköltözik a világ másik végére. Hiába szeret akkor sem lesz veled. Amúgy pedig ez mind csak pótszer, én nem félek attól hogy egyedül leszek épp ezért élhetek szabadon ahogy kedvem tartja és nem azon izgulva hogy jaj legyen gyerekem mert nem akarok egyedül maradni vagy jaj ne legyen.

Honnan veszed hogyha nekem nincs gyerekem akkor nincs semmim? Mindenem megvan ami neked: "a társam, jó állásban dolgozom, nyaralok, sportolok" + bazi nagy görög család, csak a gyerek nem, de azt nem is akarok. Miért nem lehet ezt elfogadni? Miért kell ennyire lenézni a másikat? Mit zavar az téged ha valaki nem úgy él ahogy te, miért kell azt kevesebbnek tartani?

2010. aug. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 siva79 ***** válasza:
40%

Allison te teljesen lelki sérült vagy!!!!!!!!!!!!!!!

De ez nem rólad szól, hanem egy egyedül maradt anyukáról!!!!!!!!!!!!!!!!, akinek lehet, hogy ez élete legnehezebb éjszakája, és ilyen esztelen dolgokat irsz.

Nekem is van gyerekem, és nagyon hálás vagyok érte a sorsnak, aki nem szertne az szüljön, ez renden is van, de fogalma nem lehet róla, hogy ez az anyuka most mit él át.Persze amilyen helyzetbe került azt magának is köszönheti, de ki hozz mindig jó döntést.Ott van az a pici manó, és most ez róla is szól.Én azt javasolnám, hogy amit megteheti éljen külön életet a szüleitöl, és ettől a manustól is.Persze nehéz, de az életben amibe nem fektettünk energiát, az nem is müködik.És, igenis legyen hálás, ha van egy segitő szülő(nekem nincs), de jobb külön élni.

2010. aug. 2. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 siva79 ***** válasza:
54%
persze azt akartam irni, hogy aki nem szeretne szülni, ne szüljön, de felhuztam magam, ezen a csajon.nélküle tényleg jobb lenne a föld, és máris segitettünk egy kicsit a túlnépesedésen
2010. aug. 2. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:
73%
ja, zárcsere, holnap beadod a válási papírokat és kéred a gyerektartást...bár tuti nem fogod, ha egy ilyen ingyenélő szar alakhoz mindig visszamentél, akkor most is vissza fogsz
2010. aug. 2. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:
57%
Csináltam egy érdekes kísérletet, az összes válaszban kicseréltem a férj, pár, stb szinonímákat a kutya szóra és érdekes módon minden szöveg olvasható maradt,
2010. aug. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
50%

Szervusz! Próbáld meg a helyzeted picit felülről nézni. Mérlegelj hogy mit is vársz magadtól. Attól, hogy szültél nagyon korán, s van egy férfi az életedben, aki nem éppen minta ember, még lehetsz boldog. Tovább kell lépned, ami iszonyú nehéz lesz. Van még rakat dolog az életben ami boldoggá tehet. Egy nagyon fontos dolog, próbálj meg a saját magad lábára állni. A jelenlegi helyzetedben függőségben élsz. Egyrészről anyud, másrészről -valami oknál fogva- a férjed.

Allison minden este hozzád hasonló helyzetben lévő, segítséget kérő embereken próbál túlélni. Valószínű, hogy nyomott az élete. DE van egy klassz mondás: Ki mint él, úgy ítél!

Kedves Kérdező! Fel a fejjel, lépj tovább! :)

2010. aug. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:
51%
A legjobb, ami ebben a helyzetben történhetett veled az, hogy végre otthagyott. ESZEDBE NE JUSSON VISSZAENGEDNI! Lehet nélküle élni, sőt, ez az első lépés a téged is, mint minden embert megillető boldogsághoz. Állj a saját lábadra, ha más sokezer nő képes rá, Te is. Maradj otthon addig a pillanatig, amíg ez anyagilag elkerülhetetlen, utána önálló lakás és majd nyiss férfiak felé, de magad dönts és ne elhamarkodottan. Most örülj az aranyos kisgyerekednek.
2010. aug. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!