Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elhagyott a férjem! Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott a férjem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Alig fél órája ment el,mert nem bir velem együtt élni.Van egy 11 hónapos kislányunk,már nem az első eset,hogy elment,de már elegem van.Édesanyámnál lakunk,nagyon szép,rendezett lakásban,nem igazán vannak anyagi gondjaink,de mégis mindig a pénzen veszekszünk.Állandóan azt vágja a fejemhez,hogy nekem csak a pénze kell,de hát könyörgöm régi rongyokban járok,édesanyámruháit hordom,ha pénzt kérek mindig a kicsinek valókat veszem meg.Sajnos én nem keresek pénzt,mert még tanulok egyetemen.Édesanyám tart el minket,minden számlát ő fizet,hogy nekünk könnyebb legyen,mégis mindig az van,hogy nekem csak a pénze kellett,holott mindig jó körülmények között laktam,orvosira járok,amit édesanyám finanszíroz,anya mindent megvesz a kicsinek,de mégis az van,hogy csak akkor vagyok vele kedves(férjemmel) ha pénzt ad nekem,pedig soha nem ad magától,nem költök magamra semmit.Miért ilyen???
2010. aug. 1. 22:22
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
31%
Szerinten csomagolj neki szendvicset,akkor nem kell éhezzen.
2010. aug. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
100%

22:51-es

Épp ezért mondtam,hogy ez a házasság eleve el lett szúrva,mert ilyen körülmények közé nem lett volna szabad sem gyereket sem házasságot vállalni.Mivel jött a baba,ezért össze kellett házasodni,gondolom ez is a szomszédok miatt volt,mert majd mit szólnak,hogy törvénytelen lesz a gyerek.Látszik,hogy sem a lány,sem a fiú nem ált készen egy önálló életre.Meglépte a férj is,ami a kötelessége volt,elvette,de a fizetése attól nem lesz több,hogy megnősült.Csak rögtön kijött,hogy ő ehhez az egész dologhoz kevés lesz és férjként,apaként totálisan megbukott.

Mivel ez fáj,ezért bántott mindenkit maga körül.A kérdező részéről szerelem sem volt,így törvényszerű,hogy ez a házasság légvár és csak idő kérdése,hogy mikor dől össze!

2010. aug. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
69%
Csatlakozom az elso valaszolohoz, adj halat az Istennek, hogy levette a hatadrol a pupot!
2010. aug. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
37%
Ki az a Szent Antal?
2010. aug. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 anonim ***** válasza:
46%
Szereted? Hiányzik? Vagy a pénze hiányzik?
2010. aug. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
64%

Az én férjem is elcsavargott sokszor veszekedéseket kiprovokálva, ajtót becsapva maga mögött, telefont kikapcsolva. Kicsit későn kapcsoltam, de kb. 2 év után bejelentettem, hogy még egy ilyen, és mire visszajön, lecserélem a zárat. Azóta csak úgy megy el, hogy elmondja hova megy és mikor jön haza, a telefonja is be van kapcsolva :-DDD


Szerencsés helyzetben vagy a háttered miatt, és bár biztos fáj az ami most történik veled, hidd el jobb most, mint 10 év múlva. Derüljön ki bírjátok-e együtt és kinek milyen a jelleme. Az övé nem egy matyóhímzés, ha a fent említett körülményekközött még a pénz a problémája....nem gyűjt véletlenül titokban valamire?

2010. aug. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
59%
Soha többé ne vedd vissza! Csomagold össze a holmiját és ha jön, tedd ki az ajtó elé. Nálunk is volt ilyen, nagy szerelem, akkor még volt katonaság. Megvártam, ha kijöhetett, akkor főztem rá, sütöttem, minden. Két év alatt vége lett. Itthon voltam gyesen, ő meg késő éjjel járt haza. A kolléganőivel sorra lefeküdt, pénzt nem adott haza, egyre többet sírtam. Aztán kidobtam a holmijával együtt, föl-le rohangált a kocsi tetején a holmival, hol a szüleihez, hol a barátaihoz, rokonokhoz, de mindenki kiröhögte. Aztán vállalkozó lett, bűnözők közé keveredett, be is zárták egy időre. A végén kocsival szándékosan nekiment a híd lábának, meghalt. Nem sirattam meg. Nagyon jó ember lett a második férjem, régóta együtt vagyunk, született két kislányunk.
2010. aug. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
62%

Allisonnak biztos nincs gyereke, ezért ilyen irigy és gonosz szegény!

A nem normális beszólásait figyelembe sem kell venni!

2010. aug. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 Allison ***** válasza:
71%
Persze nem lehet előre látni. De azért tenni lehet hogy jobban sikerüljön. Ilyen az hogy először tanul és utána vállal gyereket, és az is hogy nem házasodik össze de még csak nem is jár olyan emberrel akibe nem szerelmes. És mégis milyen érett és okos gondolkozás az hogy jaj mit fog szólni a szomszéd? Ha a szomszéd szerintem a kútba ugrás jó akkor azt is megteszi?
2010. aug. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
72%
22:55 értelek, de ez is nézőpont kérdése. nekem párommal nagyon hamar becsúszott a baba és tudtuk h szűkösen tudnánk csak meglenni. de én azt is tudtam h a családom van olyan helyzetben h fel se tűnik nekik h nekünk is segítenek a jobb élethez. apa attól még dolgozik nem is keveset és odavan a babánkért én apumnak segítek a munkája számítógépes részében mert ahhoz nem ért, így adok vmit a segítségéért. persze fokozatosan próbálunk kevesebbszer rá támaszkodni. és sose volt probléma se a párommal se a családommal a pénz, mind örülünk a gyönyörű babának, apa attól nem kevesebb, nagyapa meg imádja az unokáját, és örül h adhat neki. személyiség kérdése h h dolgozza fel a helyzetet. és senki nem teszi szóvá h mért veszek még egy ingecskét a kicsinek vagy még egy felsőt magamnak, vagy apa mért megy biliárdozni. család vagyunk, ami bevétel van és amit kapunk az közös. pár évtizede ez a helyzet normális volt.
2010. aug. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!